Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες καποιος να μου δωσει μια λυση στο προβλημα μ με τα αρβυλα...τα ειχα αφησει στην αδεια μ μεσα στο φοριαμο για 16 μερες και ηταν λιγο ψιλοβρεγμενα οταν τα ειχα βαλει,μετα οταν γυρισα τα ειδα λιγο μουχλιασμενα τα ξεπλυνα και μετα τα στεγνωσα για 2 μερες..το θεμα ειναι τωρα οτι εχουν σκληρηνει υπερβολικα και δε χωραει το ποδι μ σαν να μικρυναν

μια απαντηση οποιος μπορει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα μαχαίρια επιτρέπονται?Σαν αυτό?

 

pocket-knives.jpg

 

Μην μου πείτε πως θα χαροπαλεύω να καθαρίσω ένα φρούτο και αν χρειαστώ να κόψω κάτι να ψάχνω αριστερά-δεξιά για κάτι αιχμηρό.

(Εννοειται πως) δεν επιτρεπονται. Το γνωριζα μα απο το κεντρο μεχρι Εβρο, ειχα τον Victorinox μου:

πολυεργαλειο, βοηθησε καποιες φορες (στο χειροτερο σεναριο, να μου τον κραταγαν μεχρι απολυση)

^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχε όμως νόμος που θα έκοβε τους κληρωτούς εντελώς από πν και αεροπορια, ήρθε ο Bennie κατηργησε τον νόμο και επέβαλε το 6χιλιαρο πρόστιμο. Ουσιαστικά κάνοντας χάρη στα βυσματα, και τιμωρει όσους δεν έχουν βύσμα...

 

 

26 μέσα, χωρίς σκοπιες κάθε βράδυ και διπλουπηρεσιες στην λατζα. Κάθε βραδάκι επεφτες για υπνακο ή μήπως και τα μεσημέρια;

βραδυ μονο, ολη την ημερα ειχε πηξιμο και καψονιασμα... οσοι δεν πιστευετε γκουγκλαρετε να μαθετε για την 124..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το βράδυ παίζει να έκλεινε 6ωράκι εύκολα.

εκει...

γενικα βεβαια το μονο πηξιμο ηταν στο κεντρο.. μετα οκ.. μονο οταν ειχες σκοπια σου εσπαγε τον υπνο πχ 2 μισι 5...

αλλα κοιμοσουν στην σκοπια ενταξει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μαχαίρια επιτρέπονται?Σαν αυτό?

 

pocket-knives.jpg

 

Μην μου πείτε πως θα χαροπαλεύω να καθαρίσω ένα φρούτο και αν χρειαστώ να κόψω κάτι να ψάχνω αριστερά-δεξιά για κάτι αιχμηρό.

Ότι δεν φαίνεται, επιτρέπεται. Κρύψτο, και θα σαι κομπλέ.

Θυμάμαι, σε εμάς, οι καυλωμένοι-πράσινοι ανα περιόδους μας ερχόντουσαν με κάτι σουγιάδες σαν και αυτούς. Ο ένας είχε φέρει και σουγιά, που αν το ξυνες με έναν τρόπο, έβγαζε φωτιά, λες και θα πάει να πολεμήσει στο vietnam να πούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Εννοειται πως) δεν επιτρεπονται. Το γνωριζα μα απο το κεντρο μεχρι Εβρο, ειχα τον Victorinox μου:

πολυεργαλειο, βοηθησε καποιες φορες (στο χειροτερο σεναριο, να μου τον κραταγαν μεχρι απολυση)

^_^

 

 

Είναι τραγελαφικά χαζό το οτι σου απαγορεύουν αιχμηρά αντικείμενα κλπ και σου δίνουν ταυτόχρονα ένα γεμάτο όπλο και μια ξιφολόγχη (ασχέτος του πόσο μπορεί να σε τραυματίσει ή οχι αυτή).

Λογική Ε.Σ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι το αλλο;
Αν εχεις εξοδο και γυρισεις με τροφιμα , απο πιτογυρο μεχρι κρουασαν ή μπισκοτα, στα κρατανε γιατι λεει δεν ξερουν τι τροφιμα ειναι αυτα και τι ποιοτητας, μπορει δυνητικα να σε αναγουλιασουν κλπ κλπ και στα κρατανε για να σε προφυλαξουν διοτι ο ΕΣ σε εχει υπο την βευθυνη του.


Αυτο τουλαχιστον στο ΚΕΝ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τραγελαφικά χαζό το οτι σου απαγορεύουν αιχμηρά αντικείμενα κλπ και σου δίνουν ταυτόχρονα ένα γεμάτο όπλο και μια ξιφολόγχη (ασχέτος του πόσο μπορεί να σε τραυματίσει ή οχι αυτή).

Λογική Ε.Σ.

Ναι αλλα ξιφολογχη + οπλο σου τα εχουν "χρεωσει" εκεινοι και εισαι υπευθυνος εσυ,

ενω για ο,τι δικο σου (εν αγνοια τους) φερεις εσυ γινονται υπευθυνοι μετα εκεινοι :P

ΕΥΘΥΝΟΦΟΒΙΑ all the way!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...