Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ πολύ μάγκες για τις συμβουλές σας και ελπίζω να πάω Κύπρο.

 

Λίγες ώρες απομένουν και το άγχος κορυφώνετε  :fear: (αν πήρα όλα τα πράγματα και το πως θα είναι εκεί τα γνωστά ..) ..Αν είναι κάνεις από εδώ που θα πάει την ίδια ώρα και στον ίδιο προορισμό να μου πει..(αν και δεν νομίζω).

*δεν θα μπορέσω να δω τις απαντήσεις γιατί πήρα ένα απλό κινητό.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ πολύ μάγκες για τις συμβουλές σας και ελπίζω να πάω Κύπρο.

 

Λίγες ώρες απομένουν και το άγχος κορυφώνετε  :fear: ..Αν είναι κάνεις από εδώ που θα πάει την ίδια ώρα και στον ίδιο προορισμό να μου πει..(αν και δεν νομίζω).

*δεν θα μπορέσω να δω τις απαντήσεις γιατί πήρα ένα απλό κινητό.. 

 

Κουράγιο, τίποτα δεν είναι.... σαν κατασκήνωση. Διακοπάρες και ζωάρα θα κάνεις, θα δείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ μάγκες για τις συμβουλές σας και ελπίζω να πάω Κύπρο.

 

Λίγες ώρες απομένουν και το άγχος κορυφώνετε  :fear: (αν πήρα όλα τα πράγματα και το πως θα είναι εκεί τα γνωστά ..) ..Αν είναι κάνεις από εδώ που θα πάει την ίδια ώρα και στον ίδιο προορισμό να μου πει..(αν και δεν νομίζω).

*δεν θα μπορέσω να δω τις απαντήσεις γιατί πήρα ένα απλό κινητό.. 

 

Πού παρουσιάζεσαι φίλος;

Άστα και εγώ τα ίδια. Δεν βλέπω να κλείνω μάτι το βράδυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού παρουσιάζεσαι φίλος;

Άστα και εγώ τα ίδια. Δεν βλέπω να κλείνω μάτι το βράδυ...

Μεσολόγγι φίλε 

 

και εγώ μια από τα ίδια δεν νομίζω να κοιμηθώ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Θήβα! Καλή θητεία να έχουμε φίλε μου!!! Η αρχή θα είναι δύσκολη λογικά. Μετά άμα συνηθίσουμε θα φύγουν οι μέρες νεράκι θέλω να πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διακοπές πάτε ποντίκια!!!

 

καλη θητεια μαγκες και προσοχη Στους Λοχαγους !!


Μεσολόγγι φίλε 

 

και εγώ μια από τα ίδια δεν νομίζω να κοιμηθώ..

ετσι ελεγα κ εγω ρε συ χαλαρωσε....

Βασικα εγω μπηκα νυχτα ( αργησα αλλα δεν μου ειπαν τιποτα)

μπες κατα τις 8-9 το βραδυ, θα παρεις τα απαραιτητα θα πας θαλαμο,γνωριμιες κλπ,ριξε και ενα χεσ...ο...και πας για υπνο !

Το πρωι χαλαρα κουβεντα με τα τσακαλακια ,λογικα τωρα θα λετε για κινητα και υπολογιστες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διακοπές πάτε ποντίκια!!!

 

καλη θητεια μαγκες και προσοχη Στους Λοχαγους !!

ετσι ελεγα κ εγω ρε συ χαλαρωσε....

Βασικα εγω μπηκα νυχτα ( αργησα αλλα δεν μου ειπαν τιποτα)

μπες κατα τις 8-9 το βραδυ, θα παρεις τα απαραιτητα θα πας θαλαμο,γνωριμιες κλπ,ριξε και ενα χεσ...ο...και πας για υπνο !

Το πρωι χαλαρα κουβεντα με τα τσακαλακια ,λογικα τωρα θα λετε για κινητα και υπολογιστες.

καλά τώρα δεν νομίζω να αλλάξω ώρα ρε φίλε έχω κλείσει τα εισιτήρια τώρα + ότι άκουσα όσο πιο νωρίς πας τόσο πιο γρήγορα τελειώνεις τις μαλακίες που θέλουν από εξετάσεις κτλ. τέλος πάντων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά τώρα δεν νομίζω να αλλάξω ώρα ρε φίλε έχω κλείσει τα εισιτήρια τώρα + ότι άκουσα όσο πιο νωρίς πας τόσο πιο γρήγορα τελειώνεις τις μαλακίες που θέλουν από εξετάσεις κτλ. τέλος πάντων...

Ότι θες αδερφέ, εγώ σου έγραψα απλά πως μπήκα κ δεν κατάλαβα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αγόραζε κάθε μήνα τον αφορολόγητο καπνό που δικαιούσαι, είτε καπνίζεις είτε όχι και πούλα τον σε διπλή τιμή.

Το οτι θα το εβλεπα το παραπανω να προτεινεται η αληθεια ειναι οτι δεν το περιμενα.Καλα τα λενε οτι τετοιοι πολιτικοι μας αξιζουν με τετοια μυαλα που κουβαλαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες SOS... με κάλεσαν ξανά για εκπαίδευση εθνοφυλάκων λέει... την τύχη μου μέσα..

Έχει πάει κανένας να μου δώσει πληροφορίες?

ποσες ημερες ;  Αθηνα ; διακοπες σε κοβω να κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι θα το εβλεπα το παραπανω να προτεινεται η αληθεια ειναι οτι δεν το περιμενα.Καλα τα λενε οτι τετοιοι πολιτικοι μας αξιζουν με τετοια μυαλα που κουβαλαμε.

 

Όχι, να τον αγοράσει 60 το κιλό και να τον πουλήσει 50 για φιλανθρωπία σε μια χώρα που ο λοχίας παίρνει 2.600 και ο λοχαγός παίρνει 4.000 το μήνα. Άμα είσαι άσχετος με κάτι, μην κρίνεις γιατί εκτίθεσαι. Πήγαινε υπηρέτησε Κύπρο, δες πως ειναι τα πράγματα και μετά βγάλε άποψη για κάτι που δε γνωρίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια πριν κανενα μηνα πηγα εκοψα την αναβολη και ειδα πως η κοπελα εγραψε πανω οτι θα μπω με β εσσο (μαρτιο) μπαινω στρατολογια και λεει αυτο -->Δεν έχετε προγραμματιστεί για κατάταξη με την ΕΣΣΟ που ακολουθεί. Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στην αρμόδια Στρατολογική Υπηρεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...