Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, αυτοι που δεν χωρεσαν αεροπορια και ναυτικο.

 

 

Δεν παει κανεις πλεον αεροπορια/ναυτικο. Ουτε καν τα βυσματα. Μονο αν σου χει ερθει η αρχικη καταταξη σε ενα απ τα 2, πας εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αν δεν θέλει να συνεχίσει καλύτερα να το πει στο μεγάλο πευκο γιατί να παει σε μονάδα θα περάσει όλο το ΠΕΝ ( πεθαίνει ένας νέος το λέγαμε εμείς) και μετά θα το διώξουν!! Δηλαδή θα φάει όλη την π....α και μετά θα φύγει, η γνώμη μου είναι να συνεχίσει θα μάθει πολλά πράγματα και θα κάνει διαφορετικά πράγματα που δεν θα τα κανε ποτέ.

 

Υ.Γ ο Στρατος είναι ωραίο πράγμα μην το παίρνετε στραβά γιατι μετά όλα στραβά θα σας φαίνονται, (άνετα υπηρετούσα ακόμα μια φορά αν μπορούσα :). )

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αν δεν θέλει να συνεχίσει καλύτερα να το πει στο μεγάλο πευκο γιατί να παει σε μονάδα θα περάσει όλο το ΠΕΝ ( πεθαίνει ένας νέος το λέγαμε εμείς) και μετά θα το διώξουν!! Δηλαδή θα φάει όλη την π....α και μετά θα φύγει, η γνώμη μου είναι να συνεχίσει θα μάθει πολλά πράγματα και θα κάνει διαφορετικά πράγματα που δεν θα τα κανε ποτέ.

 

Υ.Γ ο Στρατος είναι ωραίο πράγμα μην το παίρνετε στραβά γιατι μετά όλα στραβά θα σας φαίνονται, (άνετα υπηρετούσα ακόμα μια φορά αν μπορούσα :). )

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Eντάξει, μη τα παραλέμε... αυτό θα ισχύσει μόνο σε περίπτωση που θα καταταχθεί ως καραβανάς :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mrgreen: :mrgreen: :P :P

 

update

Πέρα απο την πλάκα το πιο απλό που μαθαίνει  κανείς, είναι η σωστή κίνηση περιπόλου. Απ' ότι μου 'λεγε ο αδελφός μου, στο πεζικό και μέχρι που απολύθηκε είχε πειστεί ότι σε περίπτωση που πήγαινε κάπου περιπολία και στην διάρκειά της γινόταν εμπλοκή με τον εχθρό, θα "πήγαινε" απο φιλικά πυρά! :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mrgreen: :mrgreen: :P :P

 

update

Πέρα απο την πλάκα το πιο απλό που μαθαίνει  κανείς, είναι η σωστή κίνηση περιπόλου. Απ' ότι μου 'λεγε ο αδελφός μου, στο πεζικό και μέχρι που απολύθηκε είχε πειστεί ότι σε περίπτωση που πήγαινε κάπου περιπολία και στην διάρκειά της γινόταν εμπλοκή με τον εχθρό, θα "πήγαινε" απο φιλικά πυρά! :mellow:

 

εδω ο αλλος στο πυρ και κινηση ομαδων πυροβολουσε πισω απο τον δικο του τι με λες,ενταξει αβολιδοτα και ειχε και το καπακι που βιδωνεις στην καννη αλλα και μονο για την κινηση τσιμπισε μια 10αρα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...