Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

μόνο στην εξοδο σου μπορείς να είσαι σίγουρος ότι δεν θα σε ενοχλήσουν, όσο είσαι μέσα εισαι πιθανός στόχος για χώσιμο B)

ισχύει, αλλά μετά από κάποιο καιρό απλά τις γράφεις και βρίσκεις τρόπο να έχεις την ησυχία σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν γινεις παλαιουρας δλδ :P

οταν γινεις παλιουρας εχει ξεφυγει η κατασταση :P

 

εισαι κρατος εν κρατει , καλυτερα και απο τα στελεχη τη βγαζεις :P

 

θυμαμαι να σκαει εκει που αραζα με το a/c στη προεδρικη μου πολυθρονα (κλειστες κουρτινες να μη με ενοχλει και ο ηλιος  , το freddo espresso μου παραγγελια απο τη πυλη,  βλεποντας παραλληλα ταινια στο κινητο ή ταμπλετ) ο επχιας λοχου να φιδιασει με εναν αλλο επχια που ηταν εκει στο ποστο με βλεπει και λεει:

 

"κοιτα που φτασαμε, ο επχιας να τρεχει ολη μερα και να προσπαθει να βρει λιγη ωρα να τη σκαπουλαρει και ο στρατιωτης να ξυνεται απο το πρωι" :lol:

 

οι εποχες που με εβαζε να κουβαλαω κλαδια , να ξεβουλωνω λουκια και να του καθαριζω τη χεστρα του ειχαν περασει ανεπιστρεπτι 

 

μια ζωη και σημερα..  ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν γινεις παλιουρας εχει ξεφυγει η κατασταση :P

 

εισαι κρατος εν κρατει , καλυτερα και απο τα στελεχη τη βγαζεις :P

 

θυμαμαι να σκαει εκει που αραζα με το a/c στη προεδρικη μου πολυθρονα (κλειστες κουρτινες να μη με ενοχλει και ο ηλιος  , το freddo espresso μου παραγγελια απο τη πυλη,  βλεποντας παραλληλα ταινια στο κινητο ή ταμπλετ) ο επχιας λοχου να φιδιασει με εναν αλλο επχια που ηταν εκει στο ποστο με βλεπει και λεει:

 

"κοιτα που φτασαμε, ο επχιας να τρεχει ολη μερα και να προσπαθει να βρει λιγη ωρα να τη σκαπουλαρει και ο στρατιωτης να ξυνεται απο το πρωι" :lol:

 

οι εποχες που με εβαζε να κουβαλαω κλαδια , να ξεβουλωνω λουκια και να του καθαριζω τη χεστρα του ειχαν περασει ανεπιστρεπτι 

 

μια ζωη και σημερα..  ;) 

 

 

κακιες χαχαχαχαχααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αρχή πες μας πού θα παρουσιαστείς.

 

Αν παρουσιαστείς στο Μεγάλο Πεύκο, δε θα περάσεις από αθλήματα, παρά μόνο αν δηλώσεις αλεξίπτωτα.

 

Αν παρουσιαστείς σε Θήβα/Αυλώνα/Τρίπολη κ.λπ. και θες να συνεχίσεις στις Ειδικές Δυνάμεις, θα περάσεις από κάτι αθλήματα, όπως μίλι, κάμψεις, έλξεις, νομίζω και κοιλιακούς. Μη φανταστείς ότι ζητάνε τρελά πράγματα. Πάνω απ' όλα θέλει ψυχή και μετά αντοχή.

 

Τι ύψος και βάρος έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά φαίνεσαι, είσαι και μικρός, λογικά παίζεις και κανα μπάσκετ/μπάλα, δε θα 'χεις πρόβλημα, αρκεί να 'χεις ψυχή.

 

Στην πενηντάρα έχουν κοπεί πολλά «ντούκια» και την έχουν βγάλει κάτι «μισοριξιές».

 

Ό,τι θες για Ειδικές Δυνάμεις, ρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι έφεδροι Ανθυπολοχαγοί δεν κάνουν θητεία στις Ειδικές Δυνάμεις. Επίσης οι Μοίρες Κληρωτών Αλεξιπτωτιστών δεν σταματάνε.

 

Επίσης μια χαρά καλύπτεται εκπαίδευση Ειδικών Δυνάμεων σε 9 μήνες. Χαλαρά κιόλας μην σου πω.  :-D

 

Το τελευταίο το ακούω συνέχεια και έχω βαρεθεί να το διαψεύδω..... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι έφεδροι Ανθυπολοχαγοί δεν κάνουν θητεία στις Ειδικές Δυνάμεις.   :P

εγω ξερω οτι κανουν , αλλα πρεπει να ειναι τρελα βυσματα για να ειναι και εφεδροι και ΕΔ μιας και τα μορια που παιρνουν μετα για σωματα ασφαλειας πανε στο θεο 

 

οποτε ή το ενα γινεσαι ή το αλλο αν εισαι κοινος θνητος 

 

εχει αλλαξει κατι τα τελευταια χρονια ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερω οτι κανουν , αλλα πρεπει να ειναι τρελα βυσματα για να ειναι και εφεδροι και ΕΔ μιας και τα μορια που παιρνουν μετα για σωματα ασφαλειας πανε στο θεο 

 

οποτε ή το ενα γινεσαι ή το αλλο αν εισαι κοινος θνητος 

 

εχει αλλαξει κατι τα τελευταια χρονια ; 

Οι Έφεδροι δεν υπηρετούν ειδικές δυνάμεις μιας και μετά έχουν κανονικά ωράρια αξιωματικού και τους στέλνουν όπου να'ναι. Εκτός αυτού, απαγορεύεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΑ στις ειδικές δυνάμεις υπάρχουν! Link.png Site: http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=755&PN=49">ΔΕΑ Ειδικές συνάμεις

Θέλει καλό μέσο γιατί δίνει πολλά μόρια μετά για τα σώματα ασφαλείας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...