Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχασα 12 κιλα! Κουτι μου ρθαν

Ημουν και παχυδερμο τοτε 86 κιλα

Σταματησα να ροχαλιζω κιολας.

Μια χαρα.

 

Το μυστικο μου: σιχαινομαι τις σοκολατες και τα γλυκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο τα 61 πηγα στα 72, δηλαδη 18% αυξηση βαρους στην θητεια. Αλλαξα τα πολιτικα μου παντελονια ενω της τελευταιες μερες δεν μου εκανε και η στολη οταν ηταν να παρω τον βαθμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+7-8 κιλά, ενώ η φυσική μου κατασταση γαμηθηκε τελείως, απο εκει που πήγαινα 2-3 φορές τη βδομάδα 10km τρέξιμο, όταν απολύθηκα απο τη σαπίλα έτρεχα ένα γύρο και τα είχα φτύσει, μου πήρε πάνω απο 5 μήνες να έρθω στα ίσα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πρωτη φορα που περασα περιοδευων ειχαν δηλώσει ναυτικό και μου ρθε χαρτι ειδικές δυνάμεις ! πηρα αναβολη για σπουδές σε ιεκ , την σπαω και δηλωνω στρατο ξηρας μου ερχεται χαρτι για 547 παιρνω αναβολη για σπουδες σε τει και τωρα που δεν εχει στρατολογια την εσπασα στα ΚΕΠ.Τωρα δε δηλωσα κατι μπορω να παρω καποιο τηλ στη στρατολογια κλπ να δηλωσω αεροπορια πχ ? πρεπει να πεσει κανα βυσμα ?τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

την πρωτη φορα που περασα περιοδευων ειχαν δηλώσει ναυτικό και μου ρθε χαρτι ειδικές δυνάμεις ! πηρα αναβολη για σπουδές σε ιεκ , την σπαω και δηλωνω στρατο ξηρας μου ερχεται χαρτι για 547 παιρνω αναβολη για σπουδες σε τει και τωρα που δεν εχει στρατολογια την εσπασα στα ΚΕΠ.Τωρα δε δηλωσα κατι μπορω να παρω καποιο τηλ στη στρατολογια κλπ να δηλωσω αεροπορια πχ ? πρεπει να πεσει κανα βυσμα ?τι παιζει?

 

Μην πας καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελη ζωαρα στη θηβα. αφου εχουμε μιση ωρα ιντερνετ απο το καψιμι την ημερα για 25 λεπτα καταλαβαινετε

 

 

μιλαμε ενταξει, ι3 αοπλος, βοηθος στρατολογος και περιμενω την κατ εξαιρεση μεταθεση αθηνα. βημα δε θα κανω, αρβυλες ειμαι ελευθερος για 20 μερες τι αλλο μπορω να ζητησω?

 

ολη μερα τα ξυνω εδω περα και θα πεθανω απο τη βαρεμαρα

 

βολταρω στα νοσοκομεια και πηρα και φαγητο απο τη μαμα μου. κομπλε ειμαι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελη ζωαρα στη θηβα. αφου εχουμε μιση ωρα ιντερνετ απο το καψιμι την ημερα για 25 λεπτα καταλαβαινετε

 

 

μιλαμε ενταξει, ι3 αοπλος, βοηθος στρατολογος και περιμενω την κατ εξαιρεση μεταθεση αθηνα. βημα δε θα κανω, αρβυλες ειμαι ελευθερος για 20 μερες τι αλλο μπορω να ζητησω?

 

ολη μερα τα ξυνω εδω περα και θα πεθανω απο τη βαρεμαρα

 

βολταρω στα νοσοκομεια και πηρα και φαγητο απο τη μαμα μου. κομπλε ειμαι

 

Σοκολάτες - καραμέλες - τσιπς εκανες προμηθειες; εγω πραγματικά σε κάθε ένα απο τα 2 επισκεπτήρια ειχα ενα σακ βουαγιαζ με τετοια...

 

μια σειρα στο κέντρο ειχε ζαχαροπλαστείο και μας πεθεναν οι γονεις του καθε κυριακη με παστες, τουρτες, τυλιχτα... ζωαρα! μεχρι και 3 κιλα εβαλα στο κέντρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...