Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στρατολογία τι κάνεις, περνάς με το χέρι τις μεταβολές στις καρτέλες ή ανακάλυψαν επιτέλους τη μηχανογράφιση;

ασχετα απο τη μηχανογραφιση παντα διατηρουν αντιγραφα σε χαρτια με το κλασικο τροπο και τα σημαντικα σε φοριαμους πυρασφαλειας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τρελη ζωαρα στη θηβα. αφου εχουμε μιση ωρα ιντερνετ απο το καψιμι την ημερα για 25 λεπτα καταλαβαινετε

 

 

μιλαμε ενταξει, ι3 αοπλος, βοηθος στρατολογος και περιμενω την κατ εξαιρεση μεταθεση αθηνα. βημα δε θα κανω, αρβυλες ειμαι ελευθερος για 20 μερες τι αλλο μπορω να ζητησω?

 

ολη μερα τα ξυνω εδω περα και θα πεθανω απο τη βαρεμαρα

 

βολταρω στα νοσοκομεια και πηρα και φαγητο απο τη μαμα μου. κομπλε ειμαι

 

Να στην πεσει Εποπινα λοχιας! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελη ζωαρα στη θηβα. αφου εχουμε μιση ωρα ιντερνετ απο το καψιμι την ημερα για 25 λεπτα καταλαβαινετε

 

 

μιλαμε ενταξει, ι3 αοπλος, βοηθος στρατολογος και περιμενω την κατ εξαιρεση μεταθεση αθηνα. βημα δε θα κανω, αρβυλες ειμαι ελευθερος για 20 μερες τι αλλο μπορω να ζητησω?

 

ολη μερα τα ξυνω εδω περα και θα πεθανω απο τη βαρεμαρα

 

βολταρω στα νοσοκομεια και πηρα και φαγητο απο τη μαμα μου. κομπλε ειμαι

Βάλανε ίντερνετ σε καψιμί ρε παιδιά;

Προοδεύει ο στρατός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλανε ίντερνετ σε καψιμί ρε παιδιά;

Προοδεύει ο στρατός...

 

αδερφε εμεις ειχαμε "νετ καφε" με 0,25 την ώρα και αυτοματους πωλητές... τι να λεμε...

 

(εγω βεβαια ειχα το netbook και vodafone mobile broadband :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν συμφορουμιτες.

 

Σκέφτομαι να κόψω την αναβολή μου και να πάω να ξαναμπώ.

Το θέμα μου είναι ότι θέλω να ξαναδώσω αλλά επειδή την πρώτη φορά το χαρτί μου είχε έρθει για ΥΕΑ μου είπαν ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ξαναέρθει έτσι.

 

Αυτοί δεν κάνουν 14μηνο?

Εγώ άμα κόψω την αναβολή θα μπω από φθινόπωρο σωστά?

Αν περάσω στην σχολή που θέλω τελικά όταν θα ξεκινήσουν οι εγγραφές εγώ ακόμα θα είμαι στρατό.

Τι μπορώ να κάνω στην συγκεκριμένη περίπτωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα "αποτύχεις" στα αγωνίσματα ...απλά.

Δέν θυμάμαι ακριβώς χρόνους για 400αρι ή επαναλήψεις στο μονόζυγο.Θαρρώ ήταν 1'20'' και 10 αντίστοιχα.

Νομίζω οτι υπάρχουν και επιπλέον αγωνίσματα,αλλα δέν είχα την χαρά...δέν υπήρχε νόημα μετά απο το 3'45'' στα 400 μέτρα. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειάζεται να αποτύχει στα αθλήματα, απλά θα πει ότι δεν θέλει...

Εμάς μας είχαν βάλει μόνο στο τρέξιμο (400μ; ) απλά για το τυπικό (και επειδή ο στρατός βγάζει πολύ νόημα :P ). Αν θυμάμαι καλά, έτρεξαν αυτοί που όντως ήθελαν να πάνε για ΥΕΑ, και στους υπόλοιπους μας έδωσαν διαφορετικό σήμα εκκίνησης για να πάμε περπατώντας μέχρι τον τερματισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειάζεται να αποτύχει στα αθλήματα, απλά θα πει ότι δεν θέλει...

Εμάς δε δεχτήκανε την άρνηση,μας είπαν ότι δεν μπορείς να αρνηθείς,μπορείς μόνο να κοπείς στα αθλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το κλασσικό ό,τι να 'ναι του ελληνικού στρατού.

 

Κι εγώ είχα ένδειξη για ΥΕΑ, αλλά δήλωσα ότι δεν επιθυμώ να ακολουθήσω.

 

Απλά μάζεψαν ξεχωριστά όσους ήθελαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να δηλωσεις ετσι αυθαιρετα οτι εχεις λογους για 8μηνο και οτι ΘΑ φερεις τα χαρτια σου  και δε θα σε ενοχλησουν ποτε ξανα με αυτο το θεμα , ουτε για ειδικες δυναμεις , ουτε για στρατονομιες ουτε για τιποτα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εμάς δε δεχτήκανε την άρνηση,μας είπαν ότι δεν μπορείς να αρνηθείς,μπορείς μόνο να κοπείς στα αθλήματα.

για τα ψάρια βέβαια...

 

τους λες ότι είσαι προστάτης και θα κάνεις μειωμένη θητεία και σε αφήνουν ήσυχο, έτσι κι αλλιώς τα χαρτιά για αυτό τα δίνεις στο στρατολογικό της περιοχής σου κι όχι στο κέντρο εκπαίδευσης...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...