Προς το περιεχόμενο

(tv) panasonic TX-50CXM710 899€


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Panasonic tx-50cxm710

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/_PANASONIC-TX-50CXM710E,99452,2140130.html

Την ειχαν αμα δειτε στο σκρουτζ 1300€ και την tx-50cx700e 1250€
Απ οτι ειδα εδω ειναι ιδιες απλα καντε translate το link

http://www.tvtest.pl/panasonic-50cx700-czy-50cxm710/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εδωσες 900 ευρώ για panasonic ?

Έχω plasma panasonic 5ετίας (40u10) που δεν την φθάνουν στο τηλεοπτικό σημερινές samsung και lg ούτε για πλάκα.

Μόνο media player δεν έχει. Αν το έχουν φτιάξει και αυτο στις σημερινές panasonic τότε προσωπικά τη θεωρώ ανώτερη από όλες τις υπόλοιπες εταιρείες.

Είναι σαν να παίρνεις γιαπωνέζικο αυτοκίνητο..Υπάρχει περίπτωση να πάρεις ξανά γερμανικο;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[quote="tourinio"<br><br>

Είναι σαν να παίρνεις γιαπωνέζικο αυτοκίνητο..Υπάρχει περίπτωση να πάρεις ξανά γερμανικο;

 

Να'σαι καλά φίλε μου, με έπιασε λόξυγγας από τα γέλια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ο πατερας μου την p47vt20 και σε σύγκριση με πολλα και ακριβα σημερινα μοντελα διαφόρων εταιριων ειναι πολυ καλύτερη ή ποιότητα κατασκευης υλικων και ποιότητα εικόνας!! Αν δεις μονο η panasonic παιρνει thx πιστοποίηση; -)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'σαι καλά φίλε μου, με έπιασε λόξυγγας από τα γέλια...

 

παλι καλα που γελας διοτι απο τις ζημιες που θα εχεις δωσει για τα γερμανικα θα κλαις 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω plasma panasonic 5ετίας (40u10) που δεν την φθάνουν στο τηλεοπτικό σημερινές samsung και lg ούτε για πλάκα.

Μόνο media player δεν έχει. Αν το έχουν φτιάξει και αυτο στις σημερινές panasonic τότε προσωπικά τη θεωρώ ανώτερη από όλες τις υπόλοιπες εταιρείες.

Είναι σαν να παίρνεις γιαπωνέζικο αυτοκίνητο..Υπάρχει περίπτωση να πάρεις ξανά γερμανικο;

 

Στις πλασμα ηταν κορυφη

 

Τωρα βγαζει lcd απο το 2010, καταγράφει απώλειες καθε χρονο, κλείνει εργοστασια κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά συγκεντρωθείτε, δε μας ενδιαφέρουν τα γενικά. Συγκεκριμένα για το μοντέλω έχουμε να πούμε κάτι? Με ενδιαφέρει και δε βγάζω άκρη αν αξίζει με αυτά που λέτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...