Προς το περιεχόμενο

Tab Lenovo Miix 3 10-30 Wifi @ 199 €


babyonboard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τη στιγμή που μπορούμε να το δούμε σαν απλό μικρό laptop,

θα μπορούσαμε να του βάλουμε linux??

 

Το θέλω για κάτι εργασίες σε NS3, στο desktop έχω βάλει το virtual box για να μη μπλέκω με dual boot, εδώ δεν ξέρω αν θα το σηκώσει, αν και στα min specs φαίνεται να αντέχει

https://www.virtualbox.org/wiki/End-user_documentation

δεν βρισκω το λογο να μην μπορεις εκτος αν ειναι arm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 310
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Από τη στιγμή που μπορούμε να το δούμε σαν απλό μικρό laptop,

θα μπορούσαμε να του βάλουμε linux??

 

Το θέλω για κάτι εργασίες σε NS3, στο desktop έχω βάλει το virtual box για να μη μπλέκω με dual boot, εδώ δεν ξέρω αν θα το σηκώσει, αν και στα min specs φαίνεται να αντέχει

https://www.virtualbox.org/wiki/End-user_documentation

Εδώ λέει οτι γινεται, και τα περισσοτερα δουλευουν, εκτος απο την καμερα, τον ηχο και το wifi

http://www.normalesup.org/~george/comp/linux_lenovo_miix3/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια συμβουλη μιας και ολοι ξερουμε τα κακως κειμενα του γερμανου, βρειτε ενα μαγαζι στο οποιο μπορειτε να συνεννοειθειτε χωρίς θέματα και κοροιδίες (υπάρχουν κάποια τέτοια) και πηγαίντε με αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα. Μου το είχαν κρατήσει (ευτυχώς) μετά την πρωινή τηλεφωνική συνομιλία.

Άσχετο, αλλά παίρνεις και δωροεπιταγή 30€ από cosmotebooks για αγορά σχολικών ειδών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχεις στην κατοχη σου;

ή απλα ειναι μια φωτο απο το ιντερνετ ? χδ

προφανώς και ειναι δικια μου η φωτο ,ομως προορίζεται για δωρο οποτε δεν εχει unboxing :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα. Μου το είχαν κρατήσει (ευτυχώς) μετά την πρωινή τηλεφωνική συνομιλία.

Άσχετο, αλλά παίρνεις και δωροεπιταγή 30€ από cosmotebooks για αγορά σχολικών ειδών.

ωωωω, δε μου έδωσαν. δε μου λες για καποιες αγορες και πανω ισχύει η δωροεπιταγή ή είναι fix?

το πληκτρολογιο ειναι ελληνικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ρε παιδιά μου ζητησαν το σταθερο τωρα λεει για να με καταχωρήσουν και να παρω τελικά το κουπόνι. ετσι εκαναν και σε εσας?</p>

 

Δεν μου το έδωσαν τσακώθηκα ούτε οδοντογλυφίδα ξανά από γερμανο Ηράκλειο Κρήτης με ηρωνεια και γελάκια μου ζητούσαν πάσο που έχω και τελικά αφού έφαγα όλο το απόγευμα δεν μμπορούσαν να β δουν την προσφορά και αρνιόταν άκουσον άκουσον να μμιλήσουν με τα κεντρικά που είχα καλέσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο αλλα να ξερεις οτι μου το εγραψε η απόδειξη πάνω, άσχετα που δεν το καταχωρησαν και δεν ηταν έγκυρο (και τώρα έγινε). Εσενα στο γραφει η απόδειξη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά μου ζητησαν το σταθερο τωρα λεει για να με καταχωρήσουν και να παρω τελικά το κουπόνι. ετσι εκαναν και σε εσας?

 

Εμένα το έδωσαν επί τόπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...