Προς το περιεχόμενο

Tab Lenovo Miix 3 10-30 Wifi @ 199 €


babyonboard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι είναι αυτοί στο Γερμανό; Πήγα να ρωτήσω αν υπάρχει διαθέσιμο και μου λέγανε δεν υπάρχει και ότι έχουν ένα άλλο tablet. Και καλά με υφάκι και ειρωνία. Αν είναι δυνατόν! Και σε ερώτησή μου αν θα το ξαναφέρουν, άρχισαν και καλά, δεν ξέρουμε πότε θα το ξαναφέρουμε και αν θα είναι σε προσφορά και τέτοια. Είναι δυνατόν να συμβαίνουν τέτοια πράγματα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 310
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τι ερωτηση ειναι αυτη; Όλα είναι δυνατα στην χωρα που ζουμε :)

Απλως δοκιμασε σε αλλο υποκαταστημα.

Σε ενα καταστημα που ρωτησα χτες, δεν γνωριζαν για την προσφορα,

αφου εξηγησα στο παλικαρι και το εψαξε κι αυτος, μου ειπε οτι θα

ξαναφερουν στοκ απο μεσα του μηνα και μου εδωσε ενα τηλεφωνο να παρω

να ρωτησω αν και σε ποιο καταστημα υπαρχει το tablet για να μην περιμενω τοσες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες παρέλαβα κι εγώ. Πολύ καλό για τα λεφτά του, το πληκτρολόγιο και η θήκη γνήσια lenovo και ποιοτικότατα. Στην απόδειξη υπάρχει το κουπόνι για το cosmobooks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά ειδικά για τα σημερινά δεδομένα, το παράγγειλα και 'γώ...

Τηλεφώνησα στο κατάστημα παραλαβής μου (Π. Φάληρο) και  μου είπαν οτι η έκπτωση (από 299 € σε 199 €) γίνεται στό ταμείο...

 

P.S: Δεν υπάρχει δώρο Γερμανού Θήκη-πληκτρολόγιο, όλα αυτά είναι πλέον στη original Lenovo συσκευασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ερωτηση ειναι αυτη; Όλα είναι δυνατα στην χωρα που ζουμε :)

Απλως δοκιμασε σε αλλο υποκαταστημα.

Σε ενα καταστημα που ρωτησα χτες, δεν γνωριζαν για την προσφορα,

αφου εξηγησα στο παλικαρι και το εψαξε κι αυτος, μου ειπε οτι θα

ξαναφερουν στοκ απο μεσα του μηνα και μου εδωσε ενα τηλεφωνο να παρω

να ρωτησω αν και σε ποιο καταστημα υπαρχει το tablet για να μην περιμενω τοσες μερες.

Τι να δοκιμάσω σε άλλο υποκατάστημα, αφού δεν υπάρχει τίποτα σε όλη τη Δυτική Μακεδονία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος το αγόρασε και θέλει πιο μικρό το ανταλλαζω με το Asus Vivo Note 8 (win10) που αγορασα πριν λίγες μέρες κ διάφορα από μένα και θήκη caselogic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε την πιστωτική της cosmote-eurobank και την χρησιμοποιήσετε θα έχετε κέρδος άλλο ένα 4%, οπότε μαζί με την προσφορά των 30 ευρώ της cosmotebooks το μηχανάκι βγαίνει στα 161 ευρώ... not bad!!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να δοκιμάσω σε άλλο υποκατάστημα, αφού δεν υπάρχει τίποτα σε όλη τη Δυτική Μακεδονία!

 Υπερβολες. Και γω απο Θεσσαλονικη ειμαι. Ο Γερμανος στην Τσιμισκη θα το φερει απο μεσα Σεπτεμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Υπερβολες. Και γω απο Θεσσαλονικη ειμαι. Ο Γερμανος στην Τσιμισκη θα το φερει απο μεσα Σεπτεμβρη.

Τη μοναδική υπερβολή που βλέπω είναι να συγχέεις τη Θεσσαλονίκη με τη Δυτική Μακεδονία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη μοναδική υπερβολή που βλέπω είναι να συγχέεις τη Θεσσαλονίκη με τη Δυτική Μακεδονία.

Συγγνωμη, παρεξηγησα...και εδω παντως, πολλοι δεν γνωριζουν καν για την προσφορα ουτε εχουνε στοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...