Προς το περιεχόμενο

Dragon's Dogma: Dark Arisen [PC]


ikaruga24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω αν δεν βολευει ο χειρισμος με το gaming mous& keyboard χρησιμοποιω 360 controller.  Επειδη ειναι action RPG μαλλον για controller παμε εκτος και εν εχουν κανει τοσο πολυ καλη δουλεια στο χειρισμο με πληκτρολογιο και ποντικι. τα DMX 3,4 , DMC και 360 controller τα επαιξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

 

 

 

-Τα companions απλα δεν το βουλωνουν.Σοβαρα,μιλανε συνεχεια σε επιπεδο πρηξιματος.Ειναι νομιζω το μεγαλυτερο αρνητικο,διοτι δεν γινεται και disable  :D

Περιορισμενα fast travel options,αλλα εχει φτιαχτει αρκετα με την εκδοση του Dark Arisen σε σχεση με βανιλλα

 

 

 

αυτα εχουν διορθωθει στην pc εκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα χει co op η κανω λαθος?

Μαλλον μπερδευεσε με το dragons dogma online που προς το παρον ειναι μονο ασια.... Αν κανω λαθος ας με διορθωσουν γιατι δεν ειμαι 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και δεν έχω ιδέα άμα θα μπορείς να κανεις upload το pawn σου.

Το pawn σου απο το ps3 τουλαχιστον που το ειχα λιωσει, μπορουσαν να το "προσλαβουν" και αλλοι και να σου επιστρεψει με τις εμπειριες και τα items που μαζεψε με εκεινους... Οσο για την πολυλογια τους που ανεφερε ο συμφορουμιτης πιο πανω πανω συμφωνω απολυτα.... Δεν βαζουν γλωσσα... Οσο για το φαστ τραβελιν εξαρτατε απο τους κρυσταλλους που εχεις τοποθετησει και που... Αυτα στο ps3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ καλο το παιχνιδι το εχω ξεκινησει απο χτες και εχω παιξει 4 ωρες μεχρι τωρα. Φοβερο λεμε. Θυμιζει πολυ Witcher !! Ανεβαζω ενα μικρο gameplay video που τραβηξα με Nvidia Shadow pay για να δειτε ποσο αγρια σφαζω τους εχθρους μου. Το βιντεο ειναι 4k DSR 60 FPS max settings!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ καλο το παιχνιδι το εχω ξεκινησει απο χτες και εχω παιξει 4 ωρες μεχρι τωρα. Φοβερο λεμε. Θυμιζει πολυ Witcher !! Ανεβαζω ενα μικρο gameplay video που τραβηξα με Nvidia Shadow pay για να δειτε ποσο αγρια σφαζω τους εχθρους μου. Το βιντεο ειναι 4k DSR 60 FPS max settings!!!!

 

Το μονο κοινο με το Witcher ειναι οτι και στα δυο παιχνιδια εχει σπαθια...

Το παιχνιδι ειναι στα χναρια του Gothic και οχι του Witcher.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...