Προς το περιεχόμενο

Στις 8.00μμ η παρουσίαση των iPhone 6s, iPhone 6s Plus, Apple TV αλλά και iPad Pro [Liveblog]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν θα με χάλαγε ένα πιο μεγάλο ipad. Το χρησιμοποιω για browsing και διάβασμα comics μεσα στο σπιτι. αν ήταν πιο μεγάλο με παρόμοιο βάρος και ιδια μεγάλη αυτονομάι μια χαρά θα βόλευε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

επιτελους μετα απο 6μηνες θα ξαναποκτησει νοημα η ζωη των haters.

 

Ναι αλλά εγώ ακονίζω το δρεπάνι μου απο το πρωί...  :devil:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1411066812-long-lines-as-people-wait-for

 

people-are-already-in-line-for-the-iphon

 

Υπαρχουν και χειροτερα παντα.

 

Παντως σε προσωπικο επιπεδο και επειδη παντα μου αρεσει ο διαλογος ευχομαι καλη επιτυχια στην apple μακαρι να παρουσιασει ενα σωστο προιον χωρις λυγισματα κτλ και οποιος θελει να το αγορασει θα το αγορασει.

Ελευθερη αγορα εχουμε και κουμαντο ο καθενας στην τσεπη του κανει.

Να δουμε και καποιο review και τα features του ios 9.

Eαν μαλιστα ισχυσει οτι η apple θα μπλοκαρει τις διαφημισεις το θεωρω ως ενα σωστο βημα προς την ανεξαρτικοποιηση απο την σαβουρα του νετ.

Εν αναμονη και θα ασκησουμε εποικοδομητικη κριτικη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H apple όπως και άλλες εταιρίες έχουν πολλά καλά και πολλά κακά. Αποφεύγω να σχολιάσω το event γιατί αν πείς καλά είσαι fanboy και σε αντίθετη περίπτωση είσαι hater. Δημοκρατία έχουμε και ελευθερία έκφρασης και δικαίωμα σε λάθος κριτική...Συμφωνώ δεν μπορείς να συγκρίνεις μήλα και πορτοκάλια.Είχα μήλο το πούλησα έχω τωρα πορτοκάλι (note 4).Αυτό που πρέπει να καταλάβουμε όλοι είναι ότι δεν είμαστε ίδιοι (ευτυχώς) αφού λοιπόν έχουμε διαφορετικές ανάγκες και προτεραιότητες ο καθένας, θα κρίνουμε διαφορετικά και τα μήλα. ΔΕΝ είσαι μάγκας καλύτερος, ανώτερος αν έχεις μήλο ούτε όμως και βλάκας ή κοροίδο Με χαρά το βράδυ θα απολαύσω διαφορετικές κριτικές για τα νέα μήλα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1411066812-long-lines-as-people-wait-for

 

people-are-already-in-line-for-the-iphon

 

Υπαρχουν και χειροτερα παντα.

 

Παντως σε προσωπικο επιπεδο και επειδη παντα μου αρεσει ο διαλογος ευχομαι καλη επιτυχια στην apple μακαρι να παρουσιασει ενα σωστο προιον χωρις λυγισματα κτλ και οποιος θελει να το αγορασει θα το αγορασει.

Ελευθερη αγορα εχουμε και κουμαντο ο καθενας στην τσεπη του κανει.

Να δουμε και καποιο review και τα features του ios 9.

Eαν μαλιστα ισχυσει οτι η apple θα μπλοκαρει τις διαφημισεις το θεωρω ως ενα σωστο βημα προς την ανεξαρτικοποιηση απο την σαβουρα του νετ.

Εν αναμονη και θα ασκησουμε εποικοδομητικη κριτικη.

Περίμενα να απαντήσεις :P κάθε εταιρία έχει τους παράλογους οπαδούς που φτάνουν στα άκρα. Υπάρχει πάντα η υπερβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα το 5...... ΠΕΡΙΜΕΝΑ το 6S θα το αγορασω μιας κ θα εχω κινητο για 5 χρονια τουλαχιστων, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 16GB

Εγω που εχω mac ειναι παρα πολλα κιολας ...αυτο ειναι κ το point...τον 16 gb 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα το 5...... ΠΕΡΙΜΕΝΑ το 6S θα το αγορασω μιας κ θα εχω κινητο για 5 χρονια τουλαχιστων, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 16GB

Εγω που εχω mac ειναι παρα πολλα κιολας ...αυτο ειναι κ το point...τον 16 gb 

Δεν είναι πολλά και το Mac που κολλάει; και εγώ έχω Mac αλλα το iPhone το πήρα 128GB 3 Next Gen παιχνίδια να βάλεις πάνω, 320kbps μουσική και το iWork για έγγραφα κλπ γέμισε. Είναι καιρός να ξεκινήσουν απο τα 32gb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενα να απαντήσεις :P κάθε εταιρία έχει τους παράλογους οπαδούς που φτάνουν στα άκρα. Υπάρχει πάντα η υπερβολή.

Aφου σχολιασες εσυ ειπα να σχολιασω κι εγω. :P

Η υπερβολη μεσα στην ζωη πολλων ειναι παντα μεσα.Κι αυτοι ομως εχουν δικαιωμα σε αυτην αν αυτους τους ευχαριστει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως είναι η μεγαλύτερη αναβάθμιση που έχει γίνει ποτέ σε iPhone. Βέβαια πολύ λένε ότι δεν έχουν σημασία τα specs, αλλά η αναβάθμιση της ram από 1 σε 2 GB θα έλεγα ότι είναι το πιο σημαντικό, αν και τα iPhone με 1 GB ram δουλεύουν άψογα. Εννοείται ότι το έκαναν λόγου ανταγωνισμού. Είναι κατα 99% να το πάρω, αλλά πρώτα περιμένω την παρουσίαση ειδικά το force touch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πολλά και το Mac που κολλάει; και εγώ έχω Mac αλλα το iPhone το πήρα 128GB 3 Next Gen παιχνίδια να βάλεις πάνω, 320kbps μουσική και το iWork για έγγραφα κλπ γέμισε. Είναι καιρός να ξεκινήσουν απο τα 32gb.

128 gb υπερβολικα παρα πολλα.....δεν ειμαι σε  ηλικια να παιζω games ......Ta περνασ στο mac  photo κτλ . για εμενα ειναι πολλα και τα 16gb . Λες να ειναι χαζη η apple ?  δεν νομιζω,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...