Προς το περιεχόμενο

Στις 8.00μμ η παρουσίαση των iPhone 6s, iPhone 6s Plus, Apple TV αλλά και iPad Pro [Liveblog]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

128 gb υπερβολικα παρα πολλα.....δεν ειμαι σε  ηλικια να παιζω games ......Ta περνασ στο mac  photo κτλ . για εμενα ειναι πολλα και τα 16gb . Λες να ειναι χαζη η apple ?  δεν νομιζω,,,

Εγώ στο MacBook έχω ελεύθερα 30gb γιατί κάνω πολύ δουλειά στον υπολογιστή, επεξεργασία εικόνας και βίντεο, 3D Modeling κλπ. Τις φωτογραφίες μπορείς να τις περάσεις και σε Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Παιδιά χωρίς να έχω κάτι πρός την εταιρία.Είναι τραγικό εν έτει 2015 να βγάζουν τόσο ακριβά μοντέλα με 16gb από την στιγμή που το κόστος έχει πέσει κατακόρυφα.

 

Το ίδιο ισχύει και για άλλες εταιρίες που βγάζουν στο ίδιο price range.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χωρίς να έχω κάτι πρός την εταιρία.Είναι τραγικό εν έτει 2015 να βγάζουν τόσο ακριβά μοντέλα με 16gb από την στιγμή που το κόστος έχει πέσει κατακόρυφα.

 

Το ίδιο ισχύει και για άλλες εταιρίες που βγάζουν στο ίδιο price range.

Ας ελπίσουμε ότι θα αλλάξουν αυτήν την τακτική αν όχι με το 6s τουλάχιστον με το 7 με τις παρακάτω επιλογές 

32gb 64gb 128gb το κακό είναι ότι από την στιγμή που δεν παραπονιούνται οι πελάτες αυτοί θα συνεχίζουν να τα κάνουν έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι παρουσιάσεις όμως του μακαρίτη στηβ είχαν άλλη αίγλη ,ο κουκ είναι τελείως ανάλατος...

Ο Κουκης ανεβάζει άλλο κόσμο πάνω να τα παρουσιάσουν, κάτι το οποίο βρίσκω και ωραίο γιατί φαίνεται και η υπόλοιπη ομάδα που δουλεύει πάνω στις συσκευές και όχι μόνο η ωραιοποίηση της εικόνας του Tim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας δεν σε υποχρεώνει να πάρεις την έκδοση των 16gb,αν δεν σου φτάνουν(ούτε εμένα μου φτάνουν)πας στα 64gb

Ισχύει αλλά, έχοντας γίνει οι εφαρμογές απαιτητικές σε μέγεθος και ο ανταγωνισμός παρέχει μεγαλύτερα μεγέθη, τότε πρέπει να μεγαλώσεις την αρχική χωρητικότητα στα 32 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

128 gb υπερβολικα παρα πολλα.....δεν ειμαι σε  ηλικια να παιζω games ......Ta περνασ στο mac  photo κτλ . για εμενα ειναι πολλα και τα 16gb . Λες να ειναι χαζη η apple ?  δεν νομιζω,,,

 

Χαζη δεν ειναι. Απλα το κερδος της κοιταζει. Στη τελικη οι αναγκες για τον καθενα ειναι διαφορετικες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...