Προς το περιεχόμενο

iPhone 6s και iPhone 6s Plus με 3D Touch και προηγμένη κάμερα 12MP


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντωμεταξύ είναι εντυπωσιακό που το μόνο λειτουργικό που χρειάζεται RAM είναι το ανδροιδ..

 

iOS, BB10, Win από ότι φαίνεται τα πάνε μια χαρά με "λίγη" RAM.. (Επίσης δεν αναφέρω FireFox/Ubuntu/Jolla)

 

Μιας και ο καθένας λέει τον πόνο του εδώ μέσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 677
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντωμεταξύ είναι εντυπωσιακό που το μόνο λειτουργικό που χρειάζεται RAM είναι το ανδροιδ..

 

iOS, BB10, Win από ότι φαίνεται τα πάνε μια χαρά με "λίγη" RAM.. (Επίσης δεν αναφέρω FireFox/Ubuntu/Jolla)

 

Μιας και ο καθένας λέει τον πόνο του εδώ μέσα :P

Λογικο αφου κανενα απο αυτα δεν εχει πραγματικο multitasking.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ είναι εντυπωσιακό που το μόνο λειτουργικό που χρειάζεται RAM είναι το ανδροιδ..

 

iOS, BB10, Win από ότι φαίνεται τα πάνε μια χαρά με "λίγη" RAM.. (Επίσης δεν αναφέρω FireFox/Ubuntu/Jolla)

 

Μιας και ο καθένας λέει τον πόνο του εδώ μέσα :P

nope to moto g μα χαρα τρέχει άνετα τα πάντα απλά το ανδριοδες πάσχει απο πολύ bloatware κ κυρίως πολύ κακογραμμένες εφαρμογές πχ facebook

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι του είπες τώρα. Μην υποτιμάτε την νοημοσύνη σας γράφοντας τα αυτονόητα.

Ε τι να του πεις;

Οτι αυτη την στιγμη εχω 5 εφαρμογες ανοιχτες παραλληλα χωρις reloads;

Αφου δεν το'χει δει ποτε στην ζωη του και αναπαραγει οτι του λενε καποιοι αλλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η πιο ανέξοδη κινηση στο 6S που χαλαρά θα δωσει +10% στις πωλήσεις ειναι ο ΡΟΖΟΥΛΙ νεος χρωματισμός του. Μην το γελάτε. Ειναι βασικότατο κριτήριο στις γυναίκες. Τα specs τα κοιτάμε μονο εμείς οι άντρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναιναι μόνο τα ανδροιδες έχουν Multitasking τα άλλα ακόμα μαθαίνουν να μπουσουλάνε. 1 εφαρμογή την φορά τρέχουν και αν.

Πιάστε κανένα άλλο κινητό στα χέρια σας να δείτε άμα υπάρχει multitasking ή όχι, μην αναπαράγετε ότι σας λένε οι άλλοι..

 

Υποτιμάτε την νοημοσύνη σας λέει ο άλλος. /facepalm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τι να του πεις;

Οτι αυτη την στιγμη εχω 5 εφαρμογες ανοιχτες παραλληλα χωρις reloads;

Αφου δεν το'χει δει ποτε στην ζωη του και αναπαραγει οτι του λενε καποιοι αλλοι.

Μην τους χαλάς το όνειρο και εσύ. Δίνουν 900 ευρώ τη στιγμή που με 300 κάνεις καλύτερα και γρηγορότερα τη δουλειά σου. Επιχειρήματα δεν έχουν απλά έμαθαν να λένε είναι iPhone είναι το καλύτερο χωρίς να λένε γιατί. Αρκετοί έχουν ξυπνήσει και πήγαν σε Android και κάθε χρόνο και πιο χαμηλό ποσοστό market θα έχει η Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nope to moto g μα χαρα τρέχει άνετα τα πάντα απλά το ανδριοδες πάσχει απο πολύ bloatware κ κυρίως πολύ κακογραμμένες εφαρμογές πχ facebook

Το FB είναι κακογραμμένο παντού.. Εγώ πάντως για app dev κατέληξα σε κινητό με 2GB RAM καλού κακού..

Μην τους χαλάς το όνειρο και εσύ. Δίνουν 900 ευρώ τη στιγμή που με 300 κάνεις καλύτερα και γρηγορότερα τη δουλειά σου. Επιχειρήματα δεν έχουν απλά έμαθαν να λένε είναι iPhone είναι το καλύτερο χωρίς να λένε γιατί. Αρκετοί έχουν ξυπνήσει και πήγαν σε Android και κάθε χρόνο και πιο χαμηλό ποσοστό market θα έχει η Apple.

Εγώ πάλι βλέπω πολλούς να φεύγουν από ανδροιδ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναιναι μόνο τα ανδροιδες έχουν Multitasking τα άλλα ακόμα μαθαίνουν να μπουσουλάνε. 1 εφαρμογή την φορά τρέχουν και αν.

Πιάστε κανένα άλλο κινητό στα χέρια σας να δείτε άμα υπάρχει multitasking ή όχι, μην αναπαράγετε ότι σας λένε οι άλλοι..

 

Υποτιμάτε την νοημοσύνη σας λέει ο άλλος. /facepalm

Συνελθε φίλε και έλα στην πραγματικότητα

 

https://youtu.be/dnAZOe_f5ow

 

https://youtu.be/nEBHmE6pt74

 

https://youtu.be/aDk-SBMRydw

 

https://youtu.be/qk90sppFbMk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναιναι μόνο τα ανδροιδες έχουν Multitasking τα άλλα ακόμα μαθαίνουν να μπουσουλάνε. 1 εφαρμογή την φορά τρέχουν και αν.

Πιάστε κανένα άλλο κινητό στα χέρια σας να δείτε άμα υπάρχει multitasking ή όχι, μην αναπαράγετε ότι σας λένε οι άλλοι..

 

Υποτιμάτε την νοημοσύνη σας λέει ο άλλος. /facepalm

Το να εισαι ασχετος και να συνεχιζεις την ιδια ανοησια δεν σε κανει πιο σοφο.

 

Το ανεφερα λιγο πιο πανω και στο ξαναλεω.Τρεχω αυτη την στιγμη 5 εφαρμογες που εχουν αντε να στο πω απλοικα εχουν συνεχη ροη δεδομενων.

Πως λοιπον μπορει να τρεχει μονο μια και ουτε;ειχες ποτε android ή μονο apple σου αγοραζαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνελθε φίλε και έλα στην πραγματικότητα

 

..videos..

4 video κάνεις copy paste παντού. WoW split screen..

 

Να πάρε https://www.youtube.com/watch?v=B0kYqKjXdgM

Το να εισαι ασχετος και να συνεχιζεις την ιδια ανοησια δεν σε κανει πιο σοφο.

 

Το ανεφερα λιγο πιο πανω και στο ξαναλεω.Τρεχω αυτη την στιγμη 5 εφαρμογες που εχουν αντε να στο πω απλοικα συνεχη ροη δεδομενων.

Πως λοιπον μπορει να τρεχει μονο μια και ουτε;ειχες ποτε android ή μονο apple σου αγοραζαν;

Εγώ τρέχω 7 και;

 

PS: Aww μου αγόραζαν apple.. How cute!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τους χαλάς το όνειρο και εσύ. Δίνουν 900 ευρώ τη στιγμή που με 300 κάνεις καλύτερα και γρηγορότερα τη δουλειά σου. Επιχειρήματα δεν έχουν απλά έμαθαν να λένε είναι iPhone είναι το καλύτερο χωρίς να λένε γιατί. Αρκετοί έχουν ξυπνήσει και πήγαν σε Android και κάθε χρόνο και πιο χαμηλό ποσοστό market θα έχει η Apple.

Ναι γιατι ως γνωστον ιδιο αριθμο συσκευων ειναι με Ios και ιδιος με Android......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 video κάνεις copy paste παντού. WoW split screen..

 

Να πάρε https://www.youtube.com/watch?v=B0kYqKjXdgM

Εγώ τρέχω 7 και;

Εχεις δικιο.

Και 200 να σου βαλουν παλι τσαμπα θα πανε.

Καταλαβαινεις την ανοησια στην οποια επιμενεις και προσπαθουνε τα παιδια να σου εξηγησουν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας δουλευουν μου φαινεται ...

Τπτ καινουριο ουσιώδες  .. 

 

Μια χαρα παει το 5αρι μου δε το δινω για κανενα λογο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...