Προς το περιεχόμενο

iPhone 6s και iPhone 6s Plus με 3D Touch και προηγμένη κάμερα 12MP


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλυτερο από την προηγουμενη γενια που ήταν υπερεκτιμημενο ! Ωραίο και το ios9 το 3d touch δεν μου κινεί πολύ το ενδιαφέρων αλλά ωραίο ! Επίσης θέλω να σημειώσω ότι είπε ότι οι ζωντανές φωτογραφίες αναφεροντουσαν σαν καινούργια τεχνολογία ενώ το Microsoft Lumia το εχει εδώ και καιρο αυτό το feature .. Επισης καλο που εκανε τον επεξεργαστη 64μπιτο αλλά για ram ούτε κουβέντα ελπίζω ν μην έχουν κρατήσει το ενα γίγας γιατί θα είναι για γιαούρτια επίσης η ανάλυση της οθόνης ποσο θα είναι ? Ελπίζω να ειναι παρόμοια το iPad pro  

Επίσης λεωνιδα δεν είναι όλοι οι android guys επικριτικοι σε αντίθεση με τους αιφονακιδες που τα κράζουν όλοι μέρα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 677
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H samsung 2k Super Amoled η σονυ 4κ και η apple 720p.

b4e9123669287698a0942cc737e7be160cdf7858

2k ειχε και η LG με το G3 αλλα και παλι εξελιξη ειναι η μεγαλυτερη αναλυση σε αυτες τις ιντσες???? /facepalm απλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδια ανάλυση οθόνης, 16gb βασικη εκδοση και οπως ακούγεται μενει στο 1 giga ram... Τραγικό!

 

Δυστυχώς Apple, αφου με δουλεύεις μες στα μουτρα μου, παλι η Samsung θα τα πάρει τα λεφτα μου. S6 edge κι ασε τους ifans να παθαίνουν κρισεις χαρας που τους αρμεγουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ανανεωθεί;

Ναι.

 

14 και 20 γραμμάρια πιο βαριά αντίστοιχα και 2mm πιο παχιά.

Μια μέτρια αναβάθμιση όπως είναι πάντα η S γενιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλυτερο από την προηγουμενη γενια που ήταν υπερεκτιμημενο ! Ωραίο και το ios9 το 3d touch δεν μου κινεί πολύ το ενδιαφέρων αλλά ωραίο ! Επίσης θέλω να σημειώσω ότι είπε ότι οι ζωντανές φωτογραφίες αναφεροντουσαν σαν καινούργια τεχνολογία ενώ το Microsoft Lumia το εχει εδώ και καιρο αυτό το feature .. Επισης καλο που εκανε τον επεξεργαστη 64μπιτο αλλά για ram ούτε κουβέντα ελπίζω ν μην έχουν κρατήσει το ενα γίγας γιατί θα είναι για γιαούρτια επίσης η ανάλυση της οθόνης ποσο θα είναι ? Ελπίζω να ειναι παρόμοια το iPad pro  

Επίσης λεωνιδα δεν είναι όλοι οι android guys επικριτικοι σε αντίθεση με τους αιφονακιδες που τα κράζουν όλοι μέρα

Νομίζω το μυστικό βρισκεται στη ταχυτητα του bandwidth ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα θετικα

 

-οι μειωμενες τιμες σε Iphone 6 και 5s

-η καλυτερη ποιοτητα κατασκευης απο το Iphone 6

-καλυτερη μπροστα και πισω καμερα(δυστηχως παλι εξεχει)

-γρηγοροτερος επεξεργαστης

-4k video

-νεες επιλογες με το Touch 

-καλυτερο Touch ID

 

Στα αρνητικα

 

-αλλη μια χρονια με 1gb ram(εχει τα καλα του οπως το οτι κρατανε περισσοτερο καιρο τα Iphone 5 και 5s κακο που μαλλον 2gb ram θα δουμε απο Iphone 7 και μετα)

-δεν βελτιωθηκε η μπαταρια

-υψηλη τιμη(κλασσικα)

-η καμερα στο πισω μερος παλι εξεχει(κατι που εν μερη μονο με προσθηκη θηκης βλεπε Spigen 

Κοινως λιγο πολυ αναμενομενα πραγματα απο ολους(οτι δηλαδη ειχαμε δει και στα προηγουμενα μοντελα S της εταιριας)

 

Προσωπικα η αληθεια ειναι οτι σε αυτο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ειναι που δεν ειδαμε 2gb ram και που η μπαταρια εμεινε στα ιδια επιπεδα,οπως το ιδιο και με την καμερα που εξεχει παρολα τα οποια παραπονα.

 

Δεν νομιζω οτι ειναι σοβαρος λογος αναβαθμισης για κατοχους Iphone 5s(προφανως ουτε για Iphone 6)και εν μερη ουτε για Iphone 5 εκτως αν ενδιαφερει τον κοσμο κυριως η καμερα.

Εν αναμονη λοιπον για το Iphone 7 καλυτερα ή οπως θα ελεγα καλυτερα εν αναμονη για το νεο Ios να δουμε τι αλλαγες θα γινουν.

που συνοδεύεται από 2GB RAM

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικα η οθονη στο 6s παλι η ιδια ηθελα εστω κατι ψιλα παραπανω να πω κατι εγινε και σε αυτο...αρχιζω να πιστευω πως τα Ssssss ειναι πραγματικα αδιαφορα...τουλαχιστον σε οσοι μπορουν να το δουν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...