Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 365 Δωρεάν Εγγραφή για Πανεπιστήμια ,Καθηγητές και Φοιτητές


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά ότι λέει ο τίτλος. :)

Για εγγραφή και λήψη απλά πατήστε εδώ: https://products.office.com/en-us/student?tab=students

Να σημειώσω ότι δοκιμάστηκε από εμένα πριν το καλοκαίρι και δεν δούλευε για τα Ελληνικά Πανεπιστήμια (για τα σχολεία ίσχυε και για μαθητές)
 
Δωρεάν ΝΟΜΙΜΗ και πάνω από όλα έχεις στο OneDrive 1Tb χωρητικότητα :)
 
Hero_OfficeEducation_1600x487.jpg?versio

Καλορίζικο στου καινούριους μας και παλιούς μας φοιτητές. Αν μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει ότι ισχύει ακόμα και για καθηγητές.

Επεξ/σία από Billator
  • Like 29
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δοκιμη με δυο email του ΕΚΠΑ..Ενα φοιτητη και ενα καθηγητη και δε δουλευε με κανενα..Λεει δοκιμαστε σε λιγες μερες κ παλι η ελεγξτε το email.. Παιζει αν δεν εχει γραφτει κανεις απτη συγκεκριμενη σχολη να μη δουλευει και μετα απο λιγες μερες να βλεπουνε οτι εγινε η προσπαθεια και να ανοιγουν την προσβαση; Θα δουμε...
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά συγκεντρωθείτε.. δεν είναι για Ελλάδα. Εμείς έχουμε το msdnaa που παίρνουμε ότι έχει. Παρεπιπτόντως να αναφέρω ότι όταν ήμουν Αμερική έδιναν δωρεάν Office αλλά όχι Windows. Εδώ είναι ανάποδα, άρα μην τρελένεστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεχθηκε κανονικα τα credentials μου αλλα οταν πηγα να δω ενα κενο εγγραφο word online μου εβγαλε προβλημα

 

linux mint cinnamon με chromium

 

ακυρο ,μετα απο λιγο δουλεψε κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ανοικτό πανεπιστήμιο δουλεύει;

portal.office.com και κανε login με τα στοιχεια του email που σου εδωσε το εαπ

 

Edit : Ακυρο αυτο που εγραψα ειναι αλλο πραγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά συγκεντρωθείτε.. δεν είναι για Ελλάδα. Εμείς έχουμε το msdnaa που παίρνουμε ότι έχει. Παρεπιπτόντως να αναφέρω ότι όταν ήμουν Αμερική έδιναν δωρεάν Office αλλά όχι Windows. Εδώ είναι ανάποδα, άρα μην τρελένεστε.

Λειτουργεί κανονικά για το Πανεπιστήμιο Πατρών. Το msdnaa δεν έχει βέβαια τα συγκεκριμένα office :) Και προφανώς για να φτιάχνω το topic είναι και για Ελλάδα.

 

Συγκεκριμένα πέρυσι που βγήκε η προσφορά δεν δέχονταν κανένα ελληνικό email πανεπιστημίου. Τώρα τα δέχονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λήξει η "συνδρομή" τί γίνεται;

Αν εξακολουθείς να δικαιούσαι απλά δεν λήγει :) Κάνουν έλεγχο κάθε πόσο και αν ισχύει ακόμα το email συνεχίζεις να έχεις την υπηρεσία. 

 

 

 

You can use the plan until you graduate or are no longer enrolled at a school. Your student eligibility may be re-verified at any time. When your Office 365 Education plan expires:
  • If you are using the full, installed Office applications, the Office applications will enter a reduced-functionality mode, which means that you can view documents, but you cannot edit or create new documents.
  • Online services associated with the school email address—for example, Office Online and OneDrive—will no longer work.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...