Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office 365 Δωρεάν Εγγραφή για Πανεπιστήμια ,Καθηγητές και Φοιτητές


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδώ και 2-3 μέρες αντιμετωπίζω πρόβλημα με τον λογαριασμό:
 
image.jpg
 
 
image.jpg

Επίσης δεν μπορώ να συνδεθώ ούτε αναγνωρίζει το email μου για να κάνω ανάκτηση.
Τί παιζει? Είναι εκνευριστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 2-3 μέρες αντιμετωπίζω πρόβλημα με τον λογαριασμό:

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

Επίσης δεν μπορώ να συνδεθώ ούτε αναγνωρίζει το email μου για να κάνω ανάκτηση.

Τί παιζει? Είναι εκνευριστικό.

 

Μια από τα ίδια και σε μένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το προϊόν είναι νόμιμο γιατί δεν παίρνετε την εξυπηρέτηση της MS να βοηθήσει;

 

Προσωπικά δεν εχω διάθεση/χρόνο για κάτι τέτοιο κι έτσι κατέφυγα στην πολύ πιο εύκολη λύση που ανέφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με @*.auth.gr δεν γίνεται πλέον και οι ενεργές συνδρομές έχουν ακυρωθεί. Πριν περίπου 1 μήνα μου είχε έρθει το εξής email:

 

 

Αγαπητέ χρήστη

Διαπιστώσαμε ότι έχεις ενεργοποιήσει την υπηρεσία Office 365 για φοιτητές με χρήση του ιδρυματικού σου λογαριασμού στο ΑΠΘ.

Το επόμενο διάστημα πρόκειται να ανακοινωθεί επίσημα η παροχή υπηρεσιών Office 365 σε όλη την ακαδημαϊκή κοινότητα του ΑΠΘ και θα αλλάξει ο τρόπος πρόσβασης.
Σε παρακαλούμε να μεταφέρεις μέχρι τις 12/10/2015 όλα τα αρχεία και μηνύματα που έχεις αποθηκευμένα στις εφαρμογές του Office 365 για φοιτητές (OneDrive, Outlook, κτλ) καθώς στις 12/10/2015, 11:00 π.μ. όλα τα αρχεία, ρυθμίσεις και e-mails θα διαγραφούν χωρίς δυνατότητα ανάκτησης.

Μετά την επίσημη ανακοίνωση της νέας υπηρεσίας, θα έχεις τη δυνατότητα να συνδεθείς εκ νέου με το νέο μηχανισμό, ώστε να απολαμβάνεις και πάλι τις υπηρεσίες Office 365 (Office in Education).

Είμαστε στη διάθεσή σου για περισσότερες διευκρινίσεις

 

 

Ουσιαστικά πλέον δεν έχουμε πρόσβαση στο Office 365 μέχρι να ανακοινωθεί ο νέος τρόπος πρόσβασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με @*.auth.gr δεν γίνεται πλέον και οι ενεργές συνδρομές έχουν ακυρωθεί. Πριν περίπου 1 μήνα μου είχε έρθει το εξής email:

 

 

Αγαπητέ χρήστη

 

Διαπιστώσαμε ότι έχεις ενεργοποιήσει την υπηρεσία Office 365 για φοιτητές με χρήση του ιδρυματικού σου λογαριασμού στο ΑΠΘ.

 

Το επόμενο διάστημα πρόκειται να ανακοινωθεί επίσημα η παροχή υπηρεσιών Office 365 σε όλη την ακαδημαϊκή κοινότητα του ΑΠΘ και θα αλλάξει ο τρόπος πρόσβασης.

Σε παρακαλούμε να μεταφέρεις μέχρι τις 12/10/2015 όλα τα αρχεία και μηνύματα που έχεις αποθηκευμένα στις εφαρμογές του Office 365 για φοιτητές (OneDrive, Outlook, κτλ) καθώς στις 12/10/2015, 11:00 π.μ. όλα τα αρχεία, ρυθμίσεις και e-mails θα διαγραφούν χωρίς δυνατότητα ανάκτησης.

 

Μετά την επίσημη ανακοίνωση της νέας υπηρεσίας, θα έχεις τη δυνατότητα να συνδεθείς εκ νέου με το νέο μηχανισμό, ώστε να απολαμβάνεις και πάλι τις υπηρεσίες Office 365 (Office in Education).

 

Είμαστε στη διάθεσή σου για περισσότερες διευκρινίσεις

 

 

Ουσιαστικά πλέον δεν έχουμε πρόσβαση στο Office 365 μέχρι να ανακοινωθεί ο νέος τρόπος πρόσβασης.

 

Εμένα δεν μου ήρθε αυτό το email.

Και γιατί αυτό αποκλειστικά με το ΑΠΘ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με @*.auth.gr δεν γίνεται πλέον και οι ενεργές συνδρομές έχουν ακυρωθεί. Πριν περίπου 1 μήνα μου είχε έρθει το εξής email:

 

 

Αγαπητέ χρήστη

 

Διαπιστώσαμε ότι έχεις ενεργοποιήσει την υπηρεσία Office 365 για φοιτητές με χρήση του ιδρυματικού σου λογαριασμού στο ΑΠΘ.

 

Το επόμενο διάστημα πρόκειται να ανακοινωθεί επίσημα η παροχή υπηρεσιών Office 365 σε όλη την ακαδημαϊκή κοινότητα του ΑΠΘ και θα αλλάξει ο τρόπος πρόσβασης.

Σε παρακαλούμε να μεταφέρεις μέχρι τις 12/10/2015 όλα τα αρχεία και μηνύματα που έχεις αποθηκευμένα στις εφαρμογές του Office 365 για φοιτητές (OneDrive, Outlook, κτλ) καθώς στις 12/10/2015, 11:00 π.μ. όλα τα αρχεία, ρυθμίσεις και e-mails θα διαγραφούν χωρίς δυνατότητα ανάκτησης.

 

Μετά την επίσημη ανακοίνωση της νέας υπηρεσίας, θα έχεις τη δυνατότητα να συνδεθείς εκ νέου με το νέο μηχανισμό, ώστε να απολαμβάνεις και πάλι τις υπηρεσίες Office 365 (Office in Education).

 

Είμαστε στη διάθεσή σου για περισσότερες διευκρινίσεις

 

 

Ουσιαστικά πλέον δεν έχουμε πρόσβαση στο Office 365 μέχρι να ανακοινωθεί ο νέος τρόπος πρόσβασης.

Ακριβώς το ίδιο και σε εμένα. Ο λογαριασμός στο office 365 με mail *.auth έχει ακυρωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένας συνάδελφος παρακολουθεί ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης εξ αποστάσεως από το Καποδιστριακό.

 

γνωριζει κανείς αν οι σπουδαστές αυτής της κατηγορίας δικαιούνται email της μορφής noc.uoa.gr άρα και το office 365;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...