Προς το περιεχόμενο

Τι γινετε με την μπαταρια τελικα στο xiaomi redmi note 2 με miui v7;


oraiustepe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σκεφτομαι να αγορασω κινητο και το redmi note 2 μου φαινεται αξιολογη προταση μην πω πως μου φαινεται κλεψιμο. Τελος παντων το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι εχω ακουσει οτι η μπαταρια φευγει πολυ γρηγορα και για μενα ειναι ο σημαντικοτερος παραγοντας στα smartphone. Ειναι θεμα του miui v7(android 5.1) που βγηκε τωρα και ακομα δεν εχει παραμετροποιηθει ή η μπαταρια ειναι για τα μπαζα που εχουν βαλει; δεν ξερω τι να υποθεσω. βοηθεια παρακαλω γιατι ειναι ευκαιρια και θα ειναι κριμα να χαθει για ενα προβλημα που ισως διορθωθει αμεσα απο την xiaomi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου πω για το δικο μου το S3(i9300)4200 mAh battery 6 μερες σε νορμαλ χρηση με lollipop 5.1.1

Βεβαια το δικο σου 8πυρινο στα 2g τρωει περισσοτερω αλλα και παλι η 3060 mAh που εχει ειναι λιγο για μενα.

Το θεμα ειναι αν ειναι καλη προσφορα να το παρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι γραφουν βγαζει 4 ωρες ανοικτης οθονης ενω αντιστοιχα το meizu note 2 και lenovo k3 note βγαζυον 9 και 8 ωρες αντιστοιχα και εχουν ιδια οθονη και ιδια μπαταρια. Η τιμη του απλα δεν παιζεται για αυτα που εχει αλλα αν δεν φτιαχτει αυτο με την μπαταρια. μακρυα. θα μου πεις γιατι δεν παιρνεις το meizu ή το lenovo γιατι πιστευω οτι δεν αξιζουν οσο αυτο βασει χαρακτηριστικων. Οποιος γνωριζει κατι ας απαντησει. Επισης αν καποιος το εχει με miui v6 (android 4.4) να μας πει αν πεφτει το ιδιο γρηγορα η μπαταρια. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...