Προς το περιεχόμενο

διαφορετικος ηχος απο ακουστικα και ηχεια


Calculate13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα

εχω μητρικη asus m5a97 r2.0 και θελω απο τα ακουστικα να περναει ο ηχος απο skype/curse και απο τον browser στα ηχεια...πως θα γινει αυτο ? το μονο που καταφερα ειναι να ακουω και απο ακουστικα και απο ηχεια τον ιδιο ηχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το δρομολογησεις μεσα απο το προγραμμα της realtec που ερχεται μαζι με τους οδηγους της μητρικης σου, αν δεν τα εχεις μπες στο official site της asus να τους κατεβασεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε δεξί κουμπί στο εικονίδιο του ήχου των windows και επιλογή "συσκευές αναπαραγωγής" και κάνε τα ακουστικά "προεπιλεγμένη συσκευή επικοινωνίας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αυτο που εκανα ητανε να παω απευθειας στα προγραμματα που θελω να μου ακουγονται απο τα ακουστικα,και εκει περα τα ρυθμισα ολα πολυ ευκολοτερα απο το να παω σε αυτο το προγραμμα της realtek ,το οποιο προσωπικα μου φανηκε πολυ δυσχρηστο .Λοιπον για skype ας πουμε αυτο που εκανα ηταν να παω στα tools->options->audio settings και απο εκει και μετα τα φτιαχνεις εσυ κατα προτιμηση σου.Το ιδιο περιπου εκανα και για viber και για curse.Ολα παρομοια menu εχουνε δεν θα δυσκολευτεις καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...