Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με portfolio στο Iva


capoelo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.
 
Έχω το εξής θέμα : έχω βάλει στο site μου κάποια portfolios στην αρχική σελίδα τα οποία όταν ανοίγουν εμφανίζουν κάποια slider με εικόνες. Το θέμα όμως είναι ότι μέχρι πριν τρεις μέρες εμφανίζονταν κανονικότατα και τώρα βλέπω μόνο μία λευκή σελίδα!!!!
 
Σίγουρα έχει γίνει κάποια βλακεία στον κώδικα αλλά δεν μπορώ να καταλάβω που (και δεν θυμάμαι να άλλαξα τίποτα σχετικά με αυτό).
 
Έχω επισυνάψει το style.css του συγκεκριμένου site - αν δεν είναι κόπος, δείτε το και βοηθήστε με.
 
Το βιάζομαι λίγο γιατί πρόκειται για πελάτη και θέλω να το ανεβάσω μέχρι αύριο-μεθαύριο.
 
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Υ.Γ. Έκδοση wordpress : 4.3 / Theme : Iva

style.css

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένεις τώρα κάποιος να διαβάσει αυτό το αρχείο που δίνεις, που δεν είναι καν σε κατάσταση να χρησιμοποιηθεί για debugging, ακόμα και αν κάποιος ξέρει τι είναι το κάθε class και id που έχεις ορίσει στο site σου και να σου βρει γιατί βλέπεις χιόνια στο καμπαναριό... Δε νομίζω να είναι εφικτό αυτό που ζητάς με τα δεδομένα που δίνεις.

 

Αν υπάρχει κάποιος που έχει διάθεση να βοηθήσει και τον εμπιστεύεσαι θα πρέπει να του δώσεις πρόσβαση στο site σου (ή να φτιάξεις ένα κλώνο σε περίπτωση που ο άλλος κάνει καμμιά πατάτα) για να σου κάνει το debugging. Εγώ τουλάχιστον δε μπορώ να σκεφτώ άλλο τρόπο.

 

Βέβαια δεν ξέρω για ποιό λόγο κάποιος να σου κανει το debugging τσάμπα αφού εσύ πληρώνεσαι για αυτό, αλλά that's just me.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...