Προς το περιεχόμενο

Οριστική ματαίωση στα σχέδια για δωρεάν δημόσιο Wi-Fi


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οντως, αλλα λεει εληξε η χρηματοδοτηση. Που σημαινει τι? Δεν χρησιμοποιηθηκαν ποτε τα λεφτα, η χρησιμοποιηθηκαν αλλα τωρα δεν δινουν παραπανω ωστε να τελειωσει το εργο. Σαν το μετρο κατι δηλαδη, της Θεσσαλονικης εννοω. Απο τον εναν απατεωνα.. ερρ ξανα στον ιδιο. Τελος παντων, ξερουν αυτοι, εμεις ειμαστε οι πονεμενοι της υποθεσης, μια ζωη λαμογια παντου. Καλσνικοφ και τελος.

Νομίζω το 1ο, δεν αξιοποιήθηκαν ποτέ και χάθηκε το κονδύλι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε μεγάλη πλάκα,βάζετε ένα πολιτικό θέμα και ζητάτε να μην το σχολιάσουμε πολιτικά.........

Δεν είναι πολιτικό ρε συ, η είδηση αφορά το WiFi, όχι την κυβέρνηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή τι πρέπει να γράψω ένα απλό κρίμα ? δεν πρέπει να πω για τις θέσεις εργασίας που χάθηκαν λόγο του οτι δεν έγινε το έργο ?για την ανάπτυξη δεν πρέπει να πω ? άρα είδες οτι το θέμα είναι πολιτικό και μόνο.δεν λέω κάτι άλλο γιατί δεν θέλω να φάω ban.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα έτσι, νομίζω ότι έχουν πιο σοβαρά θέματα να ασχοληθούν πχ αντιμετώπιση της ανθρωπιστικής κρίσης. :fear:

Το δωρεάν wi fi μπορεί να περιμένει. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι έχουν πιο σοβαρά θέματα να ασχοληθούν πχ αντιμετώπιση της ανθρωπιστικής κρίσης. :fear:

 

 

Μαρεσε, μαρεσε πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το έργο ήταν συνχρηματοδοτούμενο κατά 85% απο την ευρώπη ( έτσι διάβασα ) . με απλά λόγια στα 100 ευρώ επένδυση τα 85 τα έβαζε η ευρώπη.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως, αλλα λεει εληξε η χρηματοδοτηση. Που σημαινει τι? Δεν χρησιμοποιηθηκαν ποτε τα λεφτα, η χρησιμοποιηθηκαν αλλα τωρα δεν δινουν παραπανω ωστε να τελειωσει το εργο. Σαν το μετρο κατι δηλαδη, της Θεσσαλονικης εννοω. Απο τον εναν απατεωνα.. ερρ ξανα στον ιδιο. Τελος παντων, ξερουν αυτοι, εμεις ειμαστε οι πονεμενοι της υποθεσης, μια ζωη λαμογια παντου. Καλσνικοφ και τελος.

Δεν "πάρθηκαν" ποτέ τα λεφτά.Πες το σαν χαμένη ευκαιρία ας πούμε (για οποιονδήποτε), τίποτα παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε μεγάλη πλάκα,βάζετε ένα πολιτικό θέμα και ζητάτε να μην το σχολιάσουμε πολιτικά.........

Το θέμα είναι τεχνολογικό. εσύ απλά διάλεξες να εστιάσεις στο παραπολιτικό....δικό σου όμως θέμα.

 

 

Τώρα εάν βγάλουμε την παραπολιτική από την μέση και εστιάσουμε στο ότι αυτό ανακοινώθηκε περισσότερο σαν "πυροτέχνημα" παρά σαν σοβαρή και μελετημένη κίνηση από το κράτος δεν πρέπει να μας προκαλεί καμιά έκπληξη.

Τώρα εγώ προτιμώ 1000 φορές να αλλάξει ο τρόπος που μπαίνουν οι κεραίες κινητής τηλεφωνίας 3g/4g (πυκνότερες κυψέλες με χαμηλότερη ισχύ) και να πέσει η τιμή ανά mb παρά να έχω wifi σε διάφορα σημεία που όμως λόγο του θορύβου, από τους wifi clients, δεν μπορεί να συνδεθεί το κινητό μου!! Στις περισσότερες περιπτώσεις ότι πληρώνεις παίρνεις και το τσάμπα .... θα έχει και φτηνές δυνατότητες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...