Προς το περιεχόμενο

Οριστική ματαίωση στα σχέδια για δωρεάν δημόσιο Wi-Fi


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα λεφτα του ΕΣΠΑ χαθηκαν ολα οταν βγηκαμε εκτος προγραμματος μνημονιου στο τελος Ιουνιου.

 

Απο κει και περα ολα τα εργα που στηριζονταν στα λεφτα του ΕΣΠΑ σταματησαν, οχι μονο το δωρεαν wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Όλα στο πόδι σ' αυτή τη χώρα.

Τέλος πάντων, η ουσία είναι να προχωρήσει έστω σε περιοχές με χαμηλή πρόσβαση.

Δεν είναι απαραίτητο να ξεκινήσουμε από το κέντρο της Αθήνας, αλλά καθόλου άσχημο να πάει σε Καστελόριζο, Φαρμακονήσι και όπου αλλού ο πληθυσμός είναι λίγος, η πρόσβαση πιθανόν χαμηλή, και το κόστος αποτρεπτικό.

Βήμα-βήμα και με σχέδιο και προοπτική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπενθυμίζεται στα μέλη να μην προβαίνουν σε πολιτικό σχολιασμό ή σε δημοσίευση πολιτικών μηνυμάτων. 

Για ποιό λόγο δεν μπορεί κάποιος να κάνει κάποιο πολιτικό σχόλιο;Ελευθερία του λόγου δεν έχουμε ή κάνω λάθος;

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας παρουν το εσπα να το μοιρασουν σε οσους εχουν συνδεση για να διευκολυνθουν στο λογαριασμό που πληρώνουν και να δωσουν τον κωδικο στους γειτονες η έστω βρε παιδι μου να δωσουν το kali linux και οδηγίες χρήσης του oι κυριακατικες εφημερίδες. :P

 

Linux ρεεεεεεεεε......

και 'γω μαζι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς iwnas28: Οι όροι που αποδεχτήκαμε όταν γραφτήκαμε στο site, νομίζω αναφέρουν ότι απαγορεύεται να γίνονται πολιτικά, θρησκευτικά κλπ σχόλια.

Από την άλλη το θέμα είναι πολιτικό μιας και η ελληνική Πολιτεία θα το υλοποιούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα ότι είχαμε καταφέρει να πάρουμε παράταση 1 χρόνου για τα χρήματα του Εσπα πάντως, περίεργο.
Άχρηστο έργο θα ήταν έτσι κι αλλιώς αλλά αφού τα λεφτά θα τα έβαζαν οι άλλοι ευκαιρία ήταν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε μεγάλη πλάκα,βάζετε ένα πολιτικό θέμα και ζητάτε να μην το σχολιάσουμε πολιτικά.........

απ το στόμα μου το πήρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παλι, διαβαζοντας την ειδηση αυτη, επεσε το ματι μου ακριβως διπλα σε μια αλλη ειδηση.....

http://www.insomnia.gr/_/articles/hardware/wifi/linknyc-%CE%B7-%CE%BD%CE%AD%CE%B1-%CF%85%CF%8C%CF%81%CE%BA%CE%B7-%CE%B5%CF%84%CE%BF%CE%B9%CE%BC%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CF%84%CE%B1%CF%87%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-r7928

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...