Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε φακούς (flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγο off topic αλλά οποίος θέλει κατι σε dimmable για πλάκα, μπορει να επιλέξει ένα diy πχ αυτό http://www.ebay.com/itm/301716411276?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=600551324121&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AITκαι μετά ένα τέτοιο φωτάκι http://www.ebay.com/itm/New-MINI-Touch-Switch-USB-Mobile-Power-Camping-LED-night-light-White-lamp-Hot-E-/361000071782?hash=item540d47f266

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο την μικρη διαφορα τιμης τι αλλη διαφορα εχουν αυτοι οι 2;;

Γιατι φαινονται πολυ καλη για την τιμη τους.

Η διαφορα τιμης μαλλον οφειλεται στις μπαταριες και φορτιστες που εχει ο ultrafire. Κατα τ'αλλα ειναι διαφορετικη μαρκα , αλλα πολυ πιθανον 100% ιδιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε ποιον απο τους 2; το καταστημα ειναι 100% αξιοπιστο.τις περισσότερες παραγγελιες μου απο banggood τις κανω οποτε ποιον να παρω ειμαι σε διλλημα.ποια μαρκα απο τις 2 ειναι καλυτερη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε ποιον απο τους 2; το καταστημα ειναι 100% αξιοπιστο.τις περισσότερες παραγγελιες μου απο banggood τις κανω οποτε ποιον να παρω ειμαι σε διλλημα.ποια μαρκα απο τις 2 ειναι καλυτερη;

Απ οτι διαβαζω απο κατω στα comments οι μπαταριες του σετ δεν ειναι καλες, οποτε προσωπικα θα επαιρνα τον πιο φθηνο που δεν εχει μαζι μπαταριες και θα αγοραζα ξεχωριστα μπαταριες και φορτιστη της επιλογης μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μια βάση του 1 δολλαρίου κάνει και για ποδήλατο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα να αγορασω ενα καλο σετ ξεχωριστα φορτιστη και μπαταριες δεν θα παει 10-15 ευρω; οποτε συμφερει;;

 

Ναι συμφερει, αλλα οπως ισχυει σχεδον παντα, οτι πληρωσεις παιρνεις. 

Κι εγω εχω παρει ενα τετοιο φτηνο σετ και το περιμενω. Απλα αν εκανα ξανα παραγγελια, εχοντας διαβασει πλεον καλα αυτο το τοπικ θα επαιρνα ξεχωριστα μπαταριες και φορτιστη.

Που στο τελος αυτο εκανα. Εξαρταται ποσα θες να ξοδεψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...