Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε φακούς (flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα.

Πηγαίνοντας εδώ,http://www.banggood.com/Olight-SR52UT-CREE-XP-L-HI-1100LM-LED-Flashlight-INTIMIDATOR-KIT-p-996458.html ,βλέπουμε ότι ο φακός με τις μπαταρίες μαζί,έχει $149.95-10% ΄ένα κουπόνι που γράφει=124,2€.Πως τα βγάζεις λοιπόν 97.74$;

Καλημερα , εχω ενα κουπονι απο m4dm4x , που το κατεβαζει τοσο. Στο στελνω σε pm. Ξαναλεω οποιος θελει μου το ζηταει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ο Δήσιος τον πουλάει 119€.Θέλει βέβαια και 24Χ3=72€ πρόσθετα για 3 μπαταρίες.Ο Bang good,πόσο τον στέλνει μαζί με 3 μπαταρίες;Γιατί εγώ βλέπω $119,00,για σκέτο το φακό,που δεν είναι μεγάλη διαφορά.

Για κάνε μία ανάλυση σε παρακαλώ.

72€ για 3 μπαταρίες??? 5€ η μία κάνει. Καλημέρα κιόλας  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

72€ για 3 μπαταρίες??? 5€ η μία κάνει. Καλημέρα κιόλας  B)

Αυτήν,http://www.batteries.gr/product.asp?catid=5145 ,την έχει 19€.Την ίδια μάρκα αλλά στα 3400mAh,την είχα δει στα 24€.

Edit.

Και κάτι άλλο off topic.Μήπως κάποιος έχει πάρει αυτό το laser από τον Κινέζο;http://www.banggood.com/SHARP-EAGLE-ZQ-303-445nm-5MW-Blue-Beam-Laser-Pointer-And-Laser-Sword-p-1011829.html Λέει ότι είναι 1300mW minimum.

Θα μπορούσε κανείς να το φέρει εδώ και να μην του το κόψουν στο Τελωνείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτήν,http://www.batteries.gr/product.asp?catid=5145 ,την έχει 19€.Την ίδια μάρκα αλλά στα 3400mAh,την είχα δει στα 24€.

Edit.

Και κάτι άλλο off topic.Μήπως κάποιος έχει πάρει αυτό το laser από τον Κινέζο;http://www.banggood.com/SHARP-EAGLE-ZQ-303-445nm-5MW-Blue-Beam-Laser-Pointer-And-Laser-Sword-p-1011829.html Λέει ότι είναι 1300mW minimum.

Θα μπορούσε κανείς να το φέρει εδώ και να μην του το κόψουν στο Τελωνείο;

Παράδειγμα για μπαταρίες: 2 SAMSUNG 30Q στα 10.84 και με κουπόνι 8a955d βγαίνουν στα 9.21€. Επίσης LG MJ1 3500MAh στα 6.26€ (και στα 5.6€ στο gearbest)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράδειγμα για μπαταρίες: 2 SAMSUNG 30Q στα 10.84 και με κουπόνι 8a955d βγαίνουν στα 9.21€. Επίσης LG MJ1 3500MAh στα 6.26€ (και στα 5.6€ στο gearbest)

Aφού σε ευχαριστήσω,θα σου πω ότι μάλλον αυτές δεν πρέπει να κάνουν έτσι κι αλλοιώς για το φακό,γιατί δεν έχουν "κουμπί" στην πάνω μεριά.Αλλά έτσι κι αλλοιώς,άμα πάρω από τον Κινέζο,θα προτιμήσω τη συσκευασία που έχει ΜΕ τις μπαταρίες μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aφού σε ευχαριστήσω,θα σου πω ότι μάλλον αυτές δεν πρέπει να κάνουν έτσι κι αλλοιώς για το φακό,γιατί δεν έχουν "κουμπί" στην πάνω μεριά.Αλλά έτσι κι αλλοιώς,άμα πάρω από τον Κινέζο,θα προτιμήσω τη συσκευασία που έχει ΜΕ τις μπαταρίες μέσα.

Ναι οι olight είναι μια χαρά οι μπαταρίες. Πάντως οι 30Q βγαίνουν και με κουμπί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που έχετε εμπιστοσύνη στον Κινέζο,μπορώ να του κάνω έμβασμα μέσω Web Banking,που το έχει στους τρόπους πληρωμής,αλλά και  επιτρέπεται και από τα capital controls, για ποσά μέχρι 500€ το μήνα.

Απλώς θα ρώτήσω τι ποσόν θα ζητήσουν οι Τράπεζες για τη μεταφορά αυτή,και αν δεν είναι μεγάλη,θα το κάνω.


Αυτες προτεινα πιο πανω και εδωσα και κουπονακι ;)

...τo οποίο και εξαφανίστηκε :confused:  από τα μηνύματα,και δεν το αντέγραψα. :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες μια ερώτηση για όσους ξέρουν: 

 

O Astrolux S2 / BLF X6 σε τι είναι καλύτερος από τον astrolux s1 / blf a6? Εκτός από την καλύτερη θερμική συμπεριφορά θα "ρίχνει" και πιο μακριά πχ?

 

 

BTW ο Astrolux S2 είναι σε προσφορά σήμερα στα 33.65€ από 46.75€ που είχε χθες 

Επεξ/σία από vdeseris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι στα 10 - 15 ευρώ με μπαταρίες σουπερμάρκετ;

Θέλω για εξοχικό ή / και για χρήση από ηλικιωμένους.

 

Βέβαια θα μπορούσα να κάνω δουλειά με κάποιον που έχει πιατάκι φόρτισης, αρκεί να μπορεί να μήνες επάνω ο φακός για μήνες χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι στα 10 - 15 ευρώ με μπαταρίες σουπερμάρκετ;

Θέλω για εξοχικό ή / και για χρήση από ηλικιωμένους.

 

Βέβαια θα μπορούσα να κάνω δουλειά με κάποιον που έχει πιατάκι φόρτισης, αρκεί να μπορεί να μήνες επάνω ο φακός για μήνες χωρίς πρόβλημα.

Αυτός ο MECO που παίρνει και 18650 αλλά και 3 ΑΑΑ μπαταρίες θα τους ικανοποιήσει σίγουρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω πάρει αυτόν και μάλιστα έχω 3. Δεν έχω μείνει ευχαριστημένος.  Με ελάχιστη χρήση έχει χαλάσει ο διακόπτης.

Πρέπει να τον "παίξεις" λίγο για να κάνει σωστή επαφή.

Ψάχνω για ένα σκαλί καλύτερο από αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω πάρει αυτόν και μάλιστα έχω 3. Δεν έχω μείνει ευχαριστημένος.  Με ελάχιστη χρήση έχει χαλάσει ο διακόπτης.

Πρέπει να τον "παίξεις" λίγο για να κάνει σωστή επαφή.

Ψάχνω για ένα σκαλί καλύτερο από αυτόν.

Και γω επειδή τον έχω στον πρότεινα. Μάλλον έπεσα σε καλό κομμάτι.  B) Οι olight βγαίνουν και με βάση φόρτισης αλλά δεν προτείνεται εννοείται να τον έχεις να φορτίζει μόνιμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Sweden Post σταματάει τις μεταφορές μπαταριών.

Έχω παραγγείλει μπαταρίες 14500 στο FastTech και μου έστειλαν e-mail ότι το Sweden Post, πλέον δεν μεταφέρει μπαταρίες και powerbank και αν θέλω να περιμένω μέχρι να βρουν καινούρια μεταφορική εταιρία, ή αλλιώς να ακυρώσω την παραγγελία μου και να μου κάνουν refund.

Ο λόγος που γίνεται αυτό είναι γιατί έγιναν κάποιες εκρήξεις σε μπαταρίες κατά την μεταφορά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...