Προς το περιεχόμενο

669.000 εφαρμογές στο Windows Store


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε φιλε 940 δεν εχει βγει ακομα κινητό!!!!!! Τωρα θα βγάλει win 10 αλλα θα τα ονομάσει 950!!! Εδω δε ξέρεις τη μαρκα του κινητού και θα μου εχεις άποψη για τα windows phone??? Έλεος πια οταν αγοράσεις ενα κινητό ψάχνεις

Sent from my RM-1045_1050

Εσυ που μου αρίθμησες τις εφαρμογές λοιπόν snapchat δεν εχει αλλα εχει 6tag vine

Sent from my RM-1045_1050

Εσυ που μου αρίθμησες τις εφαρμογές λοιπόν snapchat δεν εχει άλλα εχει vine scruff trumlr 6sec κλπ. Moovit εχει κανεις λάθος hangouts Εχει puffin εχει τα παιχνιδια που λες δεν εχει και ρο youtube studio τωρα για το Viber και to messenger απο τη στιγμή που στελνω μνμ βιντεο φωτο δε μπορώ να καταλάβω τη παραπάνω εχει στο Android!!!! Και οι περισσότεροι που έχετε windows phone αμφιβάλλω αν κάνετε ενημερώσεις συχνά οι αν έχετε κατεβάσει τα 10αρια που μπορείτε εδω και σχεδόν 2μηνες!!!και στο κάτω κάτω κατεβάστε την εφαρμογή windows central να βλέπετε τις καινούργιες εφαρμογές που μένουν στο store κάθε μέρα πάνω από 10 ενημερώσεις μου έρχονται απο την εφαρμογή αυτη

Sent from my RM-1045_1050

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@χιωτης. Έχει puffin και δεν το ήξερα? YouTube studio παρα πολύ σημαντικό για αυτό που κάνω. Κατά τα αλλα έχεις πολλές ανεπίσημες εφαρμογές με τις οποίες δεν μου αρέσει να λειτουργώ όπως με τις επίσημες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε 940 δεν εχει βγει ακομα κινητό!!!!!! Τωρα θα βγάλει win 10 αλλα θα τα ονομάσει 950!!! Εδω δε ξέρεις τη μαρκα του κινητού και θα μου εχεις άποψη για τα windows phone??? Έλεος πια οταν αγοράσεις ενα κινητό ψάχνεις

Sent from my RM-1045_1050

Εσυ που μου αρίθμησες τις εφαρμογές λοιπόν snapchat δεν εχει αλλα εχει 6tag vine

Sent from my RM-1045_1050

Εσυ που μου αρίθμησες τις εφαρμογές λοιπόν snapchat δεν εχει άλλα εχει vine scruff trumlr 6sec κλπ. Moovit εχει κανεις λάθος hangouts Εχει puffin εχει τα παιχνιδια που λες δεν εχει και ρο youtube studio τωρα για το Viber και to messenger απο τη στιγμή που στελνω μνμ βιντεο φωτο δε μπορώ να καταλάβω τη παραπάνω εχει στο Android!!!! Και οι περισσότεροι που έχετε windows phone αμφιβάλλω αν κάνετε ενημερώσεις συχνά οι αν έχετε κατεβάσει τα 10αρια που μπορείτε εδω και σχεδόν 2μηνες!!!και στο κάτω κάτω κατεβάστε την εφαρμογή windows central να βλέπετε τις καινούργιες εφαρμογές που μένουν στο store κάθε μέρα πάνω από 10 ενημερώσεις μου έρχονται απο την εφαρμογή αυτη

Sent from my RM-1045_1050

Μη βαράτε.. 930 εννοούσα...

Αυτό που λέω είναι ότι δεν δεν με νοιάζει αν η google δεν βγάζει youtube app για Windows, αλλά για το οτι η Microsoft βγάζει καλύτερες εφαρμογές για iphone και android από ότι για το λειτουργικό της... Και ας με διαψεύσει κάποιος που τις έχει δει...

 

I love windows phone, και είμαι κάτοχος από το lumia 1030... (χαχαχα!! 1020 φυσικά... ). Αν βελτιώσει η ίδια τις δικές της εφαρμογές θα επανέλθω... γιατί το θεωρώ το καλύτερο λειτουργικό... και μου λείπει ήδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tulipas. Το ξέρω αυτό που λες αλλά τι εννοείς ακριβώς. Οι devs μπορεί να μην θέλουν ΑΚΟΜΑ και με το Astoria να βάλουν τις εφαρμογές τους στο store. Εκτός εάν σκεφτεί να πληρώσει τους devs για να βάλουν τις εφαρμογές τους, ότι κάνει και η Blackberry (από όσο ξέρω).

Ηδη μπορεις ανοφισιαλ να περασεις ΟΠΟΙΑ ΑΝΤΡΟΙΝΤ ΕΓΑΡΜΟΓΗ ΘΕΣ ΣΤΟ LUMIA ΣΟΥ (εκτος αν ειναι το 535 ή 640 ή 640 XL) απλα ψαξτο ;)

 

Οταν βγει official απλα θα ειναι πανευκολη η διαδικασια, και θα εχεις και υποστηριξη απο devs :)

Μη βαράτε.. 930 εννοούσα...

Αυτό που λέω είναι ότι δεν δεν με νοιάζει αν η google δεν βγάζει youtube app για Windows, αλλά για το οτι η Microsoft βγάζει καλύτερες εφαρμογές για iphone και android από ότι για το λειτουργικό της... Και ας με διαψεύσει κάποιος που τις έχει δει...

 

I love windows phone, και είμαι κάτοχος από το lumia 1030... (χαχαχα!! 1020 φυσικά... ). Αν βελτιώσει η ίδια τις δικές της εφαρμογές θα επανέλθω... γιατί το θεωρώ το καλύτερο λειτουργικό... και μου λείπει ήδη...

Αν ειχες τα Windows Mobile 10 στο 930 σου θα εβλεπες τεραστια διαφορα σε οτιδηποτε απο τα 8.1

 

Δοκιμασε το λοιπον πριν αλλαξεις κινητο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι έχετε windows phone κατεβάστε τα 10 θα δείτε μεγαλη διάφορα . Μετα κατεβάστε την εφαρμογή windows central ειναι δωρεάν κάθε μέρα θα σας έρχονται ενημερώσεις για καινούργιες εφαρμογές παιχνιδια. Τωρα αν δεν έχει εφαρμογή για τράπεζες και για συνταγές με την μπαρμπαριγου εντάξει οκ κάθε μέρα βάζουμε λεφτά στη τράπεζα εμείς και θέλουμε εφαρμογή !!!! Η μαγειρεύουμε κάθε μέρα και νέα φαγητά και θέλουμε όπως δηποτε εφαρμογή με μπαρμπαριγου

Sent from my RM-1045_1050

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας να πω οτι Microsoft topic χωρις να δουμε Tulipa δεν γινεται. Σταθερη αξια 

Ρε παιδιά πείτε μου σοβαρές εφαρμογές που δεν έχουν τα windows phone και εχουν τα αλλα λειτουργικά;;;όπως επίσης και παιχνίδια σοβαρά παιχνίδια ομως μη μου πείτε nova Kai mortal combat που δε μπορείς να τα παίξεις σε οθόνη 4,5 5 ιντων. Όλοι οι φίλοι μου έχουν android δεν έχουν καμια σοβαρή εφαρμογή που να με κάνει να ζηλέψω και να γυρίσω σε android
Sent from my RM-1045_1050
Βασικά πείτε μου 10εφαρμογες που χρησιμοποίητε κάθε μέρα κάθε ώρα που δεν τις εχουν τα windows phone εκτός fb Kai Instagram που ειναι σε beta
Sent from my RM-1045_1050

Μιας και ανεφερες τα παιχνιδια Twitch Application δεν θυμαμαι να ειχα δει στο Store ουτε το γνωστοτατο παιχνιδι Hearthstone(πανω απο 5εκ. downloads στο Google store)ενω εχει βγει για Windows tablet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παντογνωστες, εχει εφαρμογη για καλο free firewall η ms? Οπως το Mobiwol στο android.

Σκεφτομαι να κανω δοκιμαστικη μεταβαση. Αλλα δυσταζω.

 

Για τους ξυπνιους που θα πουν "τι το θες ρε?"

απαντω "εχω τους λογους μου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν πρωτοπήρα το 920 ξενέρωσα τρελά με τις εφαρμογές και τα παιχνίδια.. δεν άντεξα πάνω από 6 μήνες!!! :(

 

Θέλω να ξαναγυρίσω όμως σε Windows συσκευή ειδικά με την ύπαρξη του continuum!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα windows phone εχουν τεραστιο θεμα στις εφαρμογές,πχ το 90% των ελληνικών εφαρμογών απλα δεν υπαρχουν.

 

Εχω lumia 920 εδω και 2 χρόνια και δε με εχει προδώσει ποτέ, το λειτουργικό σταθερότατο χωρίς σχεδόν καμία επέμβαση απο μένα. Εχει φαει απειρες τουμπες (χωρις θήκη) και δεν εχει παθει τιποτα.Το μόνο μειονέκτημα για μενα ειναι το πλήθος και το είδος των εφαρμογών και ειναι αρκετα μεγαλο.

Ελπίζω με τα νεα project οι developers να πειστουνν να μεταφερουν τις εφαρμογές τους στα wp γιατί θα σκεφτω πολύ σοβαρά να αφησω τα wp και να πάω αλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι έχετε windows phone κατεβάστε τα 10 θα δείτε μεγαλη διάφορα . Μετα κατεβάστε την εφαρμογή windows central ειναι δωρεάν κάθε μέρα θα σας έρχονται ενημερώσεις για καινούργιες εφαρμογές παιχνιδια. Τωρα αν δεν έχει εφαρμογή για τράπεζες και για συνταγές με την μπαρμπαριγου εντάξει οκ κάθε μέρα βάζουμε λεφτά στη τράπεζα εμείς και θέλουμε εφαρμογή !!!! Η μαγειρεύουμε κάθε μέρα και νέα φαγητά και θέλουμε όπως δηποτε εφαρμογή με μπαρμπαριγου

Sent from my RM-1045_1050

Πλάκα κάνεις τώρα έτσι; Οι εφαρμογές από τις τραπεζες είναι ότι πιο χρήσιμο και σημαντικό μπορεί να έχει μια πλατφόρμα. 

Τεσπα παιδιά ήμουν 2 χρόνια με wp και δεν το βλέπω να ξαναγυρίζω. Δεν υπάρχει κανείς λόγος πια...υπάρχουν κινητάρες android που τρέχουν τέλεια και μιλάμε για 150 ευρώ οπότε δεν βλέπω το λόγο να κάθομαι σε ένα λειτουργικό που το μόνο που είχε καλύτερο ήταν το mytube ( εφαρμογάρα ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις τώρα έτσι; Οι εφαρμογές από τις τραπεζες είναι ότι πιο χρήσιμο και σημαντικό μπορεί να έχει μια πλατφόρμα.

Τεσπα παιδιά ήμουν 2 χρόνια με wp και δεν το βλέπω να ξαναγυρίζω. Δεν υπάρχει κανείς λόγος πια...υπάρχουν κινητάρες android που τρέχουν τέλεια και μιλάμε για 150 ευρώ οπότε δεν βλέπω το λόγο να κάθομαι σε ένα λειτουργικό που το μόνο που είχε καλύτερο ήταν το mytube ( εφαρμογάρα ).

Μολις δεις ολοκληρωμενα τα 10 με continuum θα δεις τον λογο.

Καταρχας να πω οτι Microsoft topic χωρις να δουμε Tulipa δεν γινεται. Σταθερη αξια

Μιας και ανεφερες τα παιχνιδια Twitch Application δεν θυμαμαι να ειχα δει στο Store ουτε το γνωστοτατο παιχνιδι Hearthstone(πανω απο 5εκ. downloads στο Google store)ενω εχει βγει για Windows tablet...

Υπαρχουν 2 twitch applications

Hearthstone παιζει φιλος μου στο Lumia του γιατι το εχει περασει με το Project Astoria που leakαρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλί μαύρο το Windows. Πείτε μ έναν π έχει Νοκια κ μπαίνει Facebook από εφαρμογή. Όλοι από Ιντερνετ μπαίνουν. Viber games ούτε καν. Κ αλλά πολλά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ μετά απο apple-android-wp-android πήγα. και οι λόγοι-κόστος - αστάθεια (ήταν σε 2.3 τότε)-απουσία vpn (τότε, τώρα μου φαίνεται το έφτιαξαν)+ελάχιστες όμορφες εφαρμογές+απουσία τότε γνωστών παιχνιδιών (όσο ναναι το προσωπικό μου τηλέφωνο ήταν)-έχω πλέων νέξους 5 που πετάει και βρίσκω σχεδόν ότι εφαρμογή θέλω (εκτός απο μία ..). Το τηλεφωνάκι με τα wp πάτνως έτρεχε σφαίρα και μια στο τόσο μπαίνω στο windows store να δω μήπως εμφανιστούν οι εφαρμογές που χρησιμοποιώ (κυρίως crypto data, σκάκι συγκεκριμένα, epub-fb2 klp reader) μήπως αλλάξω πάλι λειτουργικό.

υ.γ.

μισώ τα πλακάκια (όταν δεν βλέπεις ότι wallpaper έχεις βάλει σα ανθρωπος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...