Προς το περιεχόμενο

669.000 εφαρμογές στο Windows Store


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Smartphone=εφαρμογές. Από τη στιγμή που υπολείπεται πάρα πολύ έναντι του Google Play και Apple store ποτε δεν θα ανεβει το ποσοστό των wp. Ηδη έχει πέσει κάτω από 3%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλί μαύρο το Windows. Πείτε μ έναν π έχει Νοκια κ μπαίνει Facebook από εφαρμογή. Όλοι από Ιντερνετ μπαίνουν. Viber games ούτε καν. Κ αλλά πολλά...

αν μιλας για τα Windows 8 (προν γινουν 8.1) παιζει να εχεις και δικιο.

Αλλιως εισαι ασχετος μπρο

Και εγώ μετά απο apple-android-wp-android πήγα. και οι λόγοι-κόστος - αστάθεια (ήταν σε 2.3 τότε)-απουσία vpn (τότε, τώρα μου φαίνεται το έφτιαξαν)+ελάχιστες όμορφες εφαρμογές+απουσία τότε γνωστών παιχνιδιών (όσο ναναι το προσωπικό μου τηλέφωνο ήταν)-έχω πλέων νέξους 5 που πετάει και βρίσκω σχεδόν ότι εφαρμογή θέλω (εκτός απο μία ..). Το τηλεφωνάκι με τα wp πάτνως έτρεχε σφαίρα και μια στο τόσο μπαίνω στο windows store να δω μήπως εμφανιστούν οι εφαρμογές που χρησιμοποιώ (κυρίως crypto data, σκάκι συγκεκριμένα, epub-fb2 klp reader) μήπως αλλάξω πάλι λειτουργικό.

υ.γ.

μισώ τα πλακάκια (όταν δεν βλέπεις ότι wallpaper έχεις βάλει σα ανθρωπος).

Μια χαρα βλεπεις wallpaper στα 10 (α, υπαρχει και σκακι 3D) :)

Smartphone=εφαρμογές. Από τη στιγμή που υπολείπεται πάρα πολύ έναντι του Google Play και Apple store ποτε δεν θα ανεβει το ποσοστό των wp. Ηδη έχει πέσει κάτω από 3%.

Ε για να το λες εσυ που εχεις παρει μαστερ στο να εισαι φορουμιτης ετσι ειναι.

 

Μαθε λιγο τι θα κανουν με το Προτζεκτ αστορια και islewood. Ξερεις τι παει να πει αυτο;

Οτι απο εκει που τα wp ειχαν το χειροτερο store, ξαφνικα θα εχουν το καλυτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μιλας για τα Windows 8 (προν γινουν 8.1) παιζει να εχεις και δικιο.

Αλλιως εισαι ασχετος μπρο

Μια χαρα βλεπεις wallpaper στα 10 (α, υπαρχει και σκακι 3D) :)

Ε για να το λες εσυ που εχεις παρει μαστερ στο να εισαι φορουμιτης ετσι ειναι.

 

Μαθε λιγο τι θα κανουν με το Προτζεκτ αστορια και islewood. Ξερεις τι παει να πει αυτο;

Οτι απο εκει που τα wp ειχαν το χειροτερο store, ξαφνικα θα εχουν το καλυτερο.

 

Yep κλέβουν όλες τις εφαρμογές του playstore. Το ίδιο έκανε και η blackberry υποστηριζοντας apk εφαρμογές και όμως πρόκειται να βγάλει Android κινητό αλλιώς θα κλείσει. Η MS είχε 3% πήγε στο 2.7%. Ξυπνα φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yep κλέβουν όλες τις εφαρμογές του playstore. Το ίδιο έκανε και η blackberry υποστηριζοντας apk εφαρμογές και όμως πρόκειται να βγάλει Android κινητό αλλιώς θα κλείσει. Η MS είχε 3% πήγε στο 2.7%. Ξυπνα φίλε.

Επειδη δεν ξερεις τι σου γινεται. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ BB ΜΕ ΤΗΣ MS.

 

Μολις κατσεις και διαβασεις μερικα πραγματακια, ελα παλι να ξαναμιλησουμε, μεχρι τοτε περιμενε το Μαρσμέλοου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν ξερεις τι σου γινεται. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ BB ΜΕ ΤΗΣ MS.

 

Μολις κατσεις και διαβασεις μερικα πραγματακια, ελα παλι να ξαναμιλησουμε, μεχρι τοτε περιμενε το Μαρσμέλοου.

Έγινε 2.6%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμισε μου που κολλαει αυτο με την ειδηση; απλα δεν μπορεις να καταλαβεις τις διαφορες των project Astoria με την πατατα της BB.

 

Ψαξε για καμια rom bro, γιατι εδω δεν το εχεις :)

Peace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.idc.com/prodserv/smartphone-os-market-share.jsp

 

σύμφωνα με αυτό 2.6% το Q2 του 2015...

Το είχα βάλει και το link για το 2015. Τα γράφαμε κάποιοι πριν 1 χρόνο ότι θα πέσουν και άλλο τα wp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμισε μου που κολλαει αυτο με την ειδηση; απλα δεν μπορεις να καταλαβεις τις διαφορες των project Astoria με την πατατα της BB.

 

Ψαξε για καμια rom bro, γιατι εδω δεν το εχεις :)

Peace

Πατάτα είναι και αυτό που κάνει η MS εδώ και 5 χρόνια. Τόσα λάθη μαζεμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...