Προς το περιεχόμενο

Capital controls στις ελληνικές τραπεζες


kathytherion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

εγω  εκανα  χθες   και  περιμενω  την  καρτα

Εγώ ρωτάω πώς θα την φορτίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω  εκανα  χθες   και  περιμενω  την  καρτα

Η  καρτα  ειναι  αγγλικη  μαστερ  καρτ  η  κοπελα   με  διαβεβαιωσε  οτι  για  αυτο  τον  λογο οι  συναλλαγες  περνανε  φαντασου  εναν  αγγλο  τουριστα  που  ειναι  ελλαδα  και  θελει  να  αγορασει  κατι  απο  e bay  δεν  εχει  προβλημα .. ετσι  αφου  το  μηχανημα  στο  περιπτερο σου  βγαζει  των  κωδικο  με  το  αναλογο  ποσο   και  αγοραζεις  με  4%  στις  συναλλαγες  και  3.5%  στην  μεταφορα  χρηματων  τωρα  για περισσοτερα κοιτα  στο  σαιτ  της  εταιριας

Η  καρτα  ειναι  αγγλικη  μαστερ  καρτ  η  κοπελα   με  διαβεβαιωσε  οτι  για  αυτο  τον  λογο οι  συναλλαγες  περνανε  φαντασου  εναν  αγγλο  τουριστα  που  ειναι  ελλαδα  και  θελει  να  αγορασει  κατι  απο  e bay  δεν  εχει  προβλημα .. ετσι  αφου  το  μηχανημα  στο  περιπτερο σου  βγαζει  των  κωδικο  με  το  αναλογο  ποσο   και  αγοραζεις  με  4%  στις  συναλλαγες  και  3.5%  στην  μεταφορα  χρηματων  τωρα  για περισσοτερα κοιτα  στο  σαιτ  της  εταιριας

paysafe  κωδικο  δινουν  τα  περιπτερα? money  safe  δινουν  σιγουρα μετα  απλα  τα  βαζεις  στην  καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η  καρτα  ειναι  αγγλικη  μαστερ  καρτ  η  κοπελα   με  διαβεβαιωσε  οτι  για  αυτο  τον  λογο οι  συναλλαγες  περνανε  φαντασου  εναν  αγγλο  τουριστα  που  ειναι  ελλαδα  και  θελει  να  αγορασει  κατι  απο  e bay  δεν  εχει  προβλημα .. ετσι  αφου  το  μηχανημα  στο  περιπτερο σου  βγαζει  των  κωδικο  με  το  αναλογο  ποσο   και  αγοραζεις  με  4%  στις  συναλλαγες  και  3.5%  στην  μεταφορα  χρηματων  τωρα  για περισσοτερα κοιτα  στο  σαιτ  της  εταιριας

paysafe  κωδικο  δινουν  τα  περιπτερα?

ρωτας τον εαυτο σου ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να πάρω αυτή σύντομα.

http://www.zotac.com/products/graphics-cards/geforce-900-series/product/geforce-900-series/detail/geforce-gtx-980-ti-amp-extreme-zt-90505-10p.html

 

Υπάρχει κάποιος που θα ταξιδέψει έξω να του δώσω τα χρήματα να μου την φέρει;

Εξυπακούεται ότι θα κρατήσω όμηρο ένα μέλος της οικογένειας του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η bet365 μου είπε κι αυτή ότι η money safe είναι η μια απο τις δυο διαθέσιμες πλέον επιλογές για κατάθεση στον στοιχηματικο λογαριασμό μου( ο άλλος είναι ο sκrill) αλλα η μη αμεσότητα / ευκολία και η κάπως πρόχειρη ιστοσελίδα σε συνδυασμό με υψηλή για τα θέλω μου προμήθεια με απέτρεψαν απο το να μπω στην όλη διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Η  καρτα  ειναι  αγγλικη  μαστερ  καρτ  η  κοπελα   με  διαβεβαιωσε  οτι  για  αυτο  τον  λογο οι  συναλλαγες  περνανε  φαντασου  εναν  αγγλο  τουριστα  που  ειναι  ελλαδα  και  θελει  να  αγορασει  κατι  απο  e bay  δεν  εχει  προβλημα .. ετσι  αφου  το  μηχανημα  στο  περιπτερο σου  βγαζει  των  κωδικο  με  το  αναλογο  ποσο   και  αγοραζεις  με  4%  στις  συναλλαγες  και  3.5%  στην  μεταφορα  χρηματων  τωρα  για περισσοτερα κοιτα  στο  σαιτ  της  εταιριας

paysafe  κωδικο  δινουν  τα  περιπτερα? money  safe  δινουν  σιγουρα μετα  απλα  τα  βαζεις  στην  καρτα

 

Εγώ ρωτάω πως θα βάλεις λεφτά στην κάρτα. Δεν είναι δυνατόν να βάλεις λεφτά σε μια ξένη κάρτα από ελληνικό λογαριασμό, λόγω cc. Paysafe δεν βγαίνουν πια στην ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωτας τον εαυτο σου ?

δεν  νομιζω  να  ρωταω  εμενα  ετσι  σου  φαινεται  εσενα?

Paysafe είπαμε δεν βγάζουν πια.

ε  λοιπον  μαντεψε  money  safe  βγαζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ξαναρωτάω. Βγάζεις αυτή την κάρτα, οκ, το καταλάβαμε. Λεφτά πώς βάζεις στην κάρτα; Μέσω τραπέζης; Μέσω κάποιου άλλου τρόπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν  νομιζω  να  ρωταω  εμενα  ετσι  σου  φαινεται  εσενα?

ε  λοιπον  μαντεψε  money  safe  βγαζουν

εσενα πως σου φαινεται? 

https://www.dropbox.com/s/5jfov1scqmdo4z6/Screenshot%202015-07-23%2022.00.53.png?dl=0

 

κανεις quote τον εαυτο σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η bet365 μου είπε κι αυτή ότι η money safe είναι η μια απο τις δυο διαθέσιμες πλέον επιλογές για κατάθεση στον στοιχηματικο λογαριασμό μου( ο άλλος είναι ο sκrill) αλλα η μη αμεσότητα / ευκολία και η κάπως πρόχειρη ιστοσελίδα σε συνδυασμό με υψηλή για τα θέλω μου προμήθεια με απέτρεψαν απο το να μπω στην όλη διαδικασία.

κοιτα  το να  κανεις  μια  αγορα  200  ευρω  και  να  δωσεις  8  ευρω  δεν  ειναι  και  μεγαλο  ποσο  ..ουτως  η  αλλως  ομως  στην  κατοχη  παντα  υπαρχουν  μαυραγοριτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναρωτάω. Βγάζεις αυτή την κάρτα, οκ, το καταλάβαμε. Λεφτά πώς βάζεις στην κάρτα; Μέσω τραπέζης; Μέσω κάποιου άλλου τρόπου;

μπες  στο  σαιτ  της  εταιριας http://www.moneysafecard.com/el/διαβασε  λιγο  και  θα  λυθουν  οι  αποριες  σου

 

 

 

Φορτίζει όμως με moneysafe;

 

η  κοπελα  στο  τσατ  με διαβεβαιωσε   οτι  φορτωνει  κανονικα οταν  παραλαβω  μεχρι  και  σε  30  μερες  θα  ξερω προσωπικα

εσενα πως σου φαινεται? 

https://www.dropbox.com/s/5jfov1scqmdo4z6/Screenshot%202015-07-23%2022.00.53.png?dl=0

 

κανεις quote τον εαυτο σου :P

εμενα  μου  φαινεται  οτι  πραγματικα  ηθελα  να  μαθω  αν  λειτουργει  η  pay safe γιαυτο  εβαλα  ερωτηματικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...