Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer του X-Files!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιοι είναι αρκετά μικροί για να θυμούνται τα X-Files όταν παίχτηκαν. Δεν μπορούν να καταλάβουν το πάθος για μια σειρά την εποχή που δεν υπήρχε high speed internet να κατεβάζεις 300 σειρές την ημέρα. Τα X-Files (μαζί με τα φιλαράκια) ήταν η σειρά που προσωπικά με σημάδεψε. Εφευγα απο το φροντιστηριο ξένων γλωσσων και ΕΤΡΕΧΑ χωρίς αύριο για να προλάβω τα X-Files )αν θυμαμαι καλά στον ΑΝΤ1 αρχικά και μετά STAR). Σε μια εποχή που πριν παιχτεί ένα επεισόδιο ξέρουμε τι θα γίνει απο trailers, teasers, pre-shows και "leaks" δεν μπορούν να καταλάβουν τι σημαίνει να περιμένεις μια ολόκληρη εβδομάδα για το "to be continued" και να έχεις κάνει το θρανίο σημειωματάριο για πιθανή κατάληξη του.

 

Είναι λογικό λοιπόν για πολούς τα X-Files να μην είναι τίποτα ιδιαίτερο. Το να το αποκαλούν όμως ξεπέτα, βλακεία κτλ είναι εντελώς ηλίθιο. "ξέρω" εκατομμύρια ανθρώπους που αυτή την στιγμή την περιμένουν απο τις 19 ΜαΪου του 2002

  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε γιατί η σειρά επανεκκίνησε τυχαία με την ανακοίνωση νερού στον Άρη? έχουν να μας προετοιμάσουν για πολύ περισσοτερα και η σειρά δεν είναι τυχαία τα θεωρητικά μοντέλα που αναπαραγάγει...θυμηθείτε το...

 

Οτι ναναι με μαλλιά. Το revival των X-Files συζητιέται απο το 2008 λόγω της επιτυχίας του I Want to Believe.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ΡΕ Π**ΣΤΗ ΜΟΥ...!

Τί ζημιά ήταν αυτή πρωινιάτικα! Πορώθηκα! Πάλι Φοξ - και ξερό ψωμί;!

Θέλω συνομοσίες με Εξωγήινους και FBI, τωωωώραααα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ σειρά ήταν!

Δεν λέω, έκανε πάντα "κοιλιά" στο μέσον της σεζόν με κάτι ψιλο-βαρετά επεισόδια, αλλά ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ τα πρώτα 1-2 επεισόδια και τα 2-3 τελευταία (συνήθως συνεχιζόμενα) που αφορούσαν ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΥΠΟΘΕΣΗ/ΣΕΝΑΡΙΟ της σειράς, δηλαδή την συγκάληψη της υπάρξεως Εξωγήινων από το FBI & CIA...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι τρελός φαν ,αλλά ειναι μια σειρά που σημάδεψε πολλούς στην εποχή της ,αυτό της το αναγνωρίζω ,ολος ο κόσμος μέσα στην εβδομάδα συζηταγε x files και ο καθένας ερμήνευε διαφορετικά το επεισόδιο και γινόταν κακός χαμός .

Η πρακτορισα παντως , ειναι πολυ καλυτερη απο τοτε παραδοξως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές φορές όταν διαβάζω μερικά σχόλια εδώ, νομίζω πως βρίσκομαι στο tlife.gr ... :P

 

 

κ εγω οτι διαβαζω το γραφειο τυπου της apple αλλα δεν το κανω θεμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κ εγω οτι διαβαζω το γραφειο τυπου της apple αλλα δεν το κανω θεμα

 

Εσύ έχεις άλλο πρόβλημα και δεν έχει να κάνει με τον Μώλντερ. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xχαχαχα όχι.Ούτε καν ο αγαπημένος μου ήταν,απλά απορώ πως...Μάλλον πως θα είχε κάνα mastermind σχέδιο και θα ήταν τίποτα κλώνος ο άλλος στην σπιλιά στο τέλος.Αλλιώς δεν βλέπω πως επιβίωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη σειρα μου φερνει ωραιες αναμνησεις απο τα 90's, οχι τοσο για το σεναριο της οσο για το γεγονος οτι ημουν εφηβος και την εχω συνδεσει με εκεινη την ηλικια, οπως και πολλοι αλλοι φανταζομαι.

πολυ σωστα μιλας φιλε μου!!  μεγαλώσαμε με τα x-files!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...