Προς το περιεχόμενο

LG V10 με διπλή οθόνη και δύο εμπρόσθιες κάμερες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

από το g2 έχει να με εντυπωσιάσει η LG, μπράβο, μου αρέσει αρκετά, επιτέλους να βγαίνουν κινητά που να αντέχουν τυχόν πτώσεις, με τις θήκες που μπλέξαμε εξαφανίζεται το κινητό. Το μόνο ελαφρώς αρνητικό η μπαταρία, πάλι 3000, τι κόλλημα, βάλε 3500 ρε LG, με τα 4100 του mate πως να ξαναπάω στο 3000...pfff

ειναι και ποσο καταναλωνει καθε κινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταστείτε τα χαρακτηριστικα αυτα να τα είχε το iphone πόσα λεφτα θα έκανε....είναι κρίμα τέτοιες εταιρείες να προσφέρουν τοσα πολλά και εμεις να αγοράζουμε όνομα και μούρη....

εννοεις χειροτερη οθονη , καμερα, επεξεργαστη , ταχυτητα ραμ και gpu.Λιγοτερη υποστηρικη σε updates και χειροτερο store.

Βρες μου ενα κινητο που να τρεχει καλυτερα 3d apps απο iphone

https://gfxbench.com/result.jsp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Έξυπνη υλοποίηση μιας δεύτερης οθόνης για την επίτευξη μεγαλύτερου χρόνου ζωής της μπαταρίας. Καμία σχέση με τις εφετζήδικες παπάντζες της Samsung.</p>

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεις χειροτερη οθονη , καμερα, επεξεργαστη , ταχυτητα ραμ και gpu.Λιγοτερη υποστηρικη σε updates και χειροτερο store.

Βρες μου ενα κινητο που να τρεχει καλυτερα 3d apps απο iphone

https://gfxbench.com/result.jsp

andreas ... άντε λεβέντη μου σε καμιά καφετέρια ..να δείξεις το κινητό σου ...α και όπως θα πηγαίνεις ..βρες μου κάποιον με iphone που να έχει συμβόλαιο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεις χειροτερη οθονη , καμερα, επεξεργαστη , ταχυτητα ραμ και gpu.Λιγοτερη υποστηρικη σε updates και χειροτερο store.

Βρες μου ενα κινητο που να τρεχει καλυτερα 3d apps απο iphone

https://gfxbench.com/result.jsp

Αντρέα αν δε κάνεις πλάκα μαλον έχεις δει ανάποδα τα specs.Σε όλα υπερέχει η LG απο το iPhone.Ιδιαίτερα στην οθόνη ειναι ανώτερο ακόμα και το G2 απο το iPhone 6.Αλλα μάλλον δε τα λες σοβαρά τα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 σχόλια

α) Ωραίο διαφημιστικό για το 2001 και

β) Groufie?? Δεν μας λυπούνται καθόλου.

 

Και η πλάκα είναι ότι το διαφημιστικό είναι εξαιρετικό και από υλοποίηση στο τι ακριβώς είναι αυτό το smartphone , αλλά και σε μουσική επένδυση για ένα τέτοιο προϊόν.

Αλλά σε σένα τον ειδικό και τον αρχιδιαφημιστή δεν άρεσε. 4ο μνημόνιο για να στρώσουμε σαν λαός.

 

Κινητάρα φαίνεται τώρα το εργαλείο και μου θυμίζει το κόψιμο μπροστά πάρα πολύ το Nexus 5 , που μου άρεσε τρελά.

Σωστά και μετρημένα χαρακτηριστικά , 64άρα μνήμη και υποδοχή για κάρτα, αποσπώμενη μπαταρία, τι άλλο να ζητήσει κανείς. Η κάμερα μοιράζει πόνο απλόχερα εν τω μεταξύ , μόνο αυτό το απαρχαιωμένο logo με την φατσούλα να έλειπε μπροστά και θα είχε αγγίξει την τελειότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταστείτε τα χαρακτηριστικα αυτα να τα είχε το iphone πόσα λεφτα θα έκανε....είναι κρίμα τέτοιες εταιρείες να προσφέρουν τοσα πολλά και εμεις να αγοράζουμε όνομα και μούρη....

εσυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δε μου αρέσει καθολου το design.. Καταρχήν τι premium και πρασινα αλογα? Εβαλε ενα bumper μεταλλικό γυρω γυρω και εγινε premium με πλαστικο μπρος πισω? Ουτε δειχνει καθολου για μεταλικο. Επεξ χειροτερος απο τον ανταγωνισμο, τεραστιο ανεφ λογου. Εχει που εχει μεγαλη οθονη 5.7, τουβαλε και ακομα μια καπακι απο πανω και τοκανε υπερπαντοφλα. Απο κατω δεν εχει πληκτρα, αλλα εχει ενα bezel μεγαλυτερο απο αυτα που εχουν πληκτρα.

Αφου τον χωρο δεν τον κερδιζει καθολου διατηρωντας το κατω bezel, γιατι τουλάχιστον δεν βαζει και πληκτρα, και τον ανιχνευτή δακτυλου εκει, ωστε να μη μικραινει την οφελιμη οθονη βαζοντας τα softkey?

Υπερέχει σε τίποτα το παραπανω απεναντι στον ανταγωνισμο στην κατηγορια ακριβων?

Εκτος απο την microsd, σε τιποτα αλλο.. Ολα τα ακριβα (αλλα φθηνοτερα απο αυτο) κινεζικα ειναι καλυτερα στα παντα..

Γραφω συγκεκριμένα πράγματα, ουτε ουαου, ουτε θάψιμο ανεφ λογου.

Ολα τα προηγ σχολια μαλλον διαφημιστικά ειναι.. Με βαση αυτα το κινητο θα επρεπε να γινει ν1 σε πωλησεις, που δεν υπαρχει η παραμικρη περίπτωση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεις χειροτερη οθονη , καμερα, επεξεργαστη , ταχυτητα ραμ και gpu.Λιγοτερη υποστηρικη σε updates και χειροτερο store.

Βρες μου ενα κινητο που να τρεχει καλυτερα 3d apps απο iphone

https://gfxbench.com/result.jsp

μερικες φορες το να γινεται καποιος αστειος ... δεν ειναι αστειο οφ τοπικ οφ.

 

το κινητο ειναι παρα πολυ καλο, μακραν η καλυτερη προταση της χρονιας, ελπιζω να το δουμε συντομα ευρωπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...