Προς το περιεχόμενο

Ανεργία και μοναξια!


internetakis1994

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τοτε να σου ευχηθουμε ανεργια και ξεκουραση..οση ξεκουραση θες!

Τι κοτσανες διαβαζουμε πρωινιατικο..

Λίγα λόγια για τον Blue Panther. Ποια είσαι εσύ που θα τον κρίνεις.

Επίσης τι αηδιαστική έκφραση αυτό το "πρωινιάτικο". Κλασική μπαρούφα αμόρφωτων. Τα επιρρήματα λήγουν σε -ως ή σε -α.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λίγα λόγια για τον Blue Panther. Ποια είσαι εσύ που θα τον κρίνεις.

Επίσης τι αηδιαστική έκφραση αυτό το "πρωινιάτικο". Κλασική μπαρούφα αμόρφωτων. Τα επιρρήματα λήγουν σε -ως ή σε -α.

Κλασσικα νευρα ανεραστης..Αφου δεν την βλεπει ουτε ζωγραφιστη την... ειπε να πεταχτει σαν την...

 

Πεταξε τεραστια κοτσανα , δημοσιο φορουμ ειναι ο καθενας θα πει την γνωμη του,δεν κρινει κανεις κανεναν σε προσωπικο επιπεδο. Μαζεψου λιγακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως προτιμώ ανεργία και μοναξιά παρά εργασία και απιστευτη κούραση .Για οποιον έχει δουλέψει έστω μία μέρα στην ζωή του μπορεί να καταλάβει πιστέυω τις διαφορες.

Ανεργία λεφτά και παρέες είναι καλύτερο πιστεύω! :P :D

 

(Δεν πιστεύω ότι το εννοείς φίλε μου, αν το σκεφτείς θα δεις ότι είναι λάθος, ίσως είσαι πολύ κουρασμένος αυτή την εποχή και σκέφτεσαι "καλύτερα να κάθομαι και να μην βλέπω κανέναν" αλλά μετά από λίγο καιρό θα νιώθεις σαν τον φίλο που άνοιξε το θέμα...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να τελειώνουμε έχω καταλάβει το λάθος μου αλα όλοι οι φίλοι μου έχουνε σπουδάσει μακριά και εγώ περιπλανιέμαι μόνος να κάνω νέους δεν πέζει γιατί σε μαγαζιά δεν βγένω είμαι hip hop pas και όπως καταλαβένετε αράζω σε πλατίες τέτια φάση μόνο μέσω κάποια σχολής graffiti  ίσως να γνωρίσω νέα άτομα αλά πρέπει να είναι κοντά στη περιοχή μου (Χαλκιδική)


θα ασχοληθεί κανείς με αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα μουδανια φιλε δεν παλευεται η κατασταση... ενα χωριο ειναι και για εξοδο εχει κατι που μοιαζει με περιστερωνα .. "μικρο και σε οροφο.."

 

βρες κατι ελαφρυ να κανεις τυπου καφε-φαγαδικο "σου προτεινω το ζαχαροπλαστειο απεναντι απο το λυκειο"

και υπομονη μεχρι το καλοκαιρι... 5 λεπτα ειναι τα φλογητα

 κανε και καμια βολτα σε κανα γυμναστηριο... ισα ισα να γνωρισεις κοσμο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω εχεις να πας καιρο μουδανια αλλα κλαιν.

 

Παλι και αυτο που ανοιξε ειναι τερμα λαικο.

 

Το μαντατο που λες εκλεισε και ανοιξε αλλου με αλλο ονομα.

 

Τωρα ειναι καπως καλυτερα τα μουδανια.

 

Ts πανε ρωτα σε σουπερ μαρκετ σε βενζιναδικα, στο today.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικα νευρα ανεραστης..Αφου δεν την βλεπει ουτε ζωγραφιστη την... ειπε να πεταχτει σαν την...

 

 

Διαβάζω αυτό, κοιτάζω το άβατάρ σου, και πιστεύω ακράδαντα πως είχες μόλις κοιταχτεί στον καθρέφτη όταν το έγραψες.

 

 

Για να τελειώνουμε έχω καταλάβει το λάθος μου αλα όλοι οι φίλοι μου έχουνε σπουδάσει μακριά και εγώ περιπλανιέμαι μόνος να κάνω νέους δεν πέζει γιατί σε μαγαζιά δεν βγένω είμαι hip hop pas και όπως καταλαβένετε αράζω σε πλατίες τέτια φάση μόνο μέσω κάποια σχολής graffiti  ίσως να γνωρίσω νέα άτομα αλά πρέπει να είναι κοντά στη περιοχή μου (Χαλκιδική)

θα ασχοληθεί κανείς με αυτό?

 

 

TS στις πλατείες που αράζεις δε γνωρίζεις άλλους hip hop pades?

Υπάρχουν στο φόρουμ άτομα από την περιοχή σου, μίλα τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως προτιμώ αεργία και ενασχόληση με hobby παρά εργασία και απιστευτη κούραση .Για οποιον έχει δουλέψει έστω μία μέρα στην ζωή του μπορεί να καταλάβει πιστέυω τις διαφορες.

 

fixed :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω αυτό, κοιτάζω το άβατάρ σου, και πιστεύω ακράδαντα πως είχες μόλις κοιταχτεί στον καθρέφτη όταν το έγραψες.

 

 

 

Like στην κακεντρεχεια σου!! Και με αλλους εχω διαφωνησει εδω μεσα αλλα τετοια εμμονη..ποτε!Απο τα βουνα κατεβηκες ? :P

 

Για την ιστορια η γατα εχει κοκκαλωσει απο την ομορφια της Anwnymhs !Νιαου!

 

(sorry για το οφτοπικ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fixed :)

 

 

Εγω πάντως προτιμώ ανεργία και μοναξιά παρά εργασία και απιστευτη κούραση .Για οποιον έχει δουλέψει έστω μία μέρα στην ζωή του μπορεί να καταλάβει πιστέυω τις διαφορες.

Εσείς οι δύο να κοιταχτείτε σε κάνα ψυχολόγο καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως προτιμώ ανεργία και μοναξιά παρά εργασία και απιστευτη κούραση .Για οποιον έχει δουλέψει έστω μία μέρα στην ζωή του μπορεί να καταλάβει πιστέυω τις διαφορες.

 

Και μετα φταιει η Γερμανια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικα νευρα ανεραστης..Αφου δεν την βλεπει ουτε ζωγραφιστη την... ειπε να πεταχτει σαν την...

 

Διαβάζω αυτό, κοιτάζω το άβατάρ σου, και πιστεύω ακράδαντα πως είχες μόλις κοιταχτεί στον καθρέφτη όταν το έγραψες.

 

Catfights FTW! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...