Προς το περιεχόμενο

FIFA ή PES; Ποιο είναι το καλύτερο;


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιχτες φανατικοι του φιφα εδω και χρονια μαζι κ εγω το παρατησαν το φετινο γιατι ειναι απο τα χειροτερα φιφα της ιστοριας και εσυ βγαζεις συμπερασμα απο τις πωλησεις.

Στο καλό και να μας γράφουν οι exploit abusers. Πρώτη χρονιά που το FIFA ξεκινάει από την version 1.00 με μηδαμινά exploits, πρέπει πραγματικά να ασχοληθείς δηλαδή για να κερδίσεις ένα παιχνίδι PvP online, όχι να κάνεις execute σαν ρομπότ συγκεκριμένες κινήσεις

 

Όλοι οι πέτσες butthurt, λένε για το χειρότερο FIFA στην ιστορία, και όλο το community γελάει

 

EDIT: Bonus, ας παίξουμε PES 2016 https://youtu.be/fMVywyLRsL0?t=24m31s...... Τέτοια physics και shooting θέλω από το ποδοσφαιράκι μου το 2016, lol

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις εποχές που ασχολιόμουν ακόμα με pc games κυριαρχούσε το FIFA, έκανα συλλογή από FIFA μέχρι και το 2005 όπου ο τρόπος παιχνιδιού και χειρισμού δυσκόλεψε αρκετά για μένα, έπρεπε να ήσουν πολύ καλός και να ασχολείσαι πολύ με το παιχνίδι για να καταφέρεις να παίξεις καλά και να νικήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το 2000 και μετα μονο pes πεζω αλα το πανε πολι προς το fifa και απο εκει χανει πολα το pes ελπιζω να κανουν κατι για αυτο αλιος η πιο πολυ θα πανε για fifa αντι για pes......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple ή  Microsoft? CANONICAL

 

Windows ή Linux? IOS

 

Καρπούζι ή Πεπόνι? ΡΟΔΑΚΙΝΟ

 

Ολυμπιακός ή Παναθηναικός?  ΑΕΚ

 

BMW ή Mercedes?  AUDI

 

Go for it!

 

 

Είσαι πολύ μικρός ρε αδερφάκι μμ .... :devil: :devil: :devil: :X :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...