Προς το περιεχόμενο

MLS Destinator Talk&Drive 50TS Χάρτης


stelios5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας

Αγόρασα πριν δύο χρόνια το 50TS. Σε ερώτηση μου στο γνωστό μεγάλο κατάστημα που το πήρα για το πότε ανανεώνονται οι χάρτες μου είπα “πολύ ταχτικά” Το ίδιο μου είπα και στο service όταν πήγα να αγοράσω ένα φορτιστή σπιτιού. Σήμερα η έκδοση χαρτών για το συγκεκριμένο MLS Destinator είναι η “2014 v.5020” η οποία είναι πολύ ελλιπής. Παράδειγμα κινείσαι εθνική οδό κοντά στην Λαμία στο ύψος της Στυλίδας, το Destinator δείχνει για πολλά χιλιόμετρα πως κινείσαι μέσα στα χωράφια. Διαμαρτυρήθηκα στην MLS με e-mail απάντηση δεν πήρα.

Σε τηλεφωνική επικοινωνία, ο ευγενικός κύριος μου είπε πως δεν έχουν βγει πιο καινούργιοι χάρτες.

Σε ερώτηση μου “αν αγοράσω σήμερα ένα καινούργιο Destinator αυτούς τους χάρτες θα έχει”

Απάντηση “όχι θα έχει του 2015”

Σε άλλη ερώτηση μου “γιατί δεν δίνετε τους χάρτες σε παλαιότερους πελάτες”

Απάντηση “αυτή είναι η πολιτική της εταιρείας”

Τι κάνω τώρα;;;; καμιά ιδέα;;;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπεις στην σελιδα τους δεν σε αφηνει να κατεβασεις νεους χαρτες  αφου βεβαια κανεις εγγραφη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη

Η τελευταία έκδοση των χαρτών είναι η  “2014 v.5020”  Έχει βγει αρχές του 2014. Την έχω, αλλά είναι πολύ ελλιπής. Είμαι γραμμένος στο site της MLS. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω πριν ενα μηνα αγορα το mls pro 50 με χαρτες 2015-v5021  και στην στυλιδα μου εδειχνε οτι οδηγω σε χωραφια. Μαλλον εχουν εγκαταληφθει οι χαρτες στην Τυχη τους   και η mls ασχολειται πιο πολυ με κινητα και tablets

 

Σχεφτομαι να αγορασω ενα νεο gps  και ηδη εχω αποκλεισει την mls

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο στη Στυλίδα με τους χάρτες της auto drive hellas για Garmin, αν και νομίζω ότι πέρασε update πριν από λίγο καιρό. Πιστεύω ότι πρέπει να κινηθούμε σε ευρωπαικούς χάρτες με κάποιο κόστος φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...