Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφόρησε το Untethered Jailbreak για συσκευές iPhone, iPad και iPod Touch με iOS 9


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικά με το downgrade από iOS 9 σε 6.1.3 στο iPhone 4S πέτυχε, οποίος το χρειαστεί, το μόνο που χρειάζεται είναι ενεργό jailbreak στην 9.0.2 και να ακολουθήσει τις οδηγίες από το παρακάτω βίντεο

 

Βρίσκω πιο όμορφες τις εκδόσεις μέχρι την 7 (πριν αλλάξουν εντελώς σχεδιασμό) αλλά δεν σε περιορίζει πολύ η 6 από θέμα εφαρμογών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχετικά με το downgrade από iOS 9 σε 6.1.3 στο iPhone 4S πέτυχε, οποίος το χρειαστεί, το μόνο που χρειάζεται είναι ενεργό jailbreak στην 9.0.2 και να ακολουθήσει τις οδηγίες από το παρακάτω βίντεο

 

 

Custom iOS το οποίο έχει κάνει ο τύπος.Δεν θα το εμπιστευόμουν σε καμμία περίπτωση.Μιλάνε πιο πάνω για τα κακά του JB και εσύ ποστάρεις video για Downgrade σε αμφιβόλου προέλευσης ipsw.Απο την στιγμή που δεν έχει δώσει καμμία Hack Team επίσημο Downgrade εδώ και χρόνια, εγώ δεν θα το δοκίμαζα ούτε για αστείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Yeeey! 3D Touch!

 

Nope! Απλά το μενού εμφανίζεται, στα apps που είναι συμβατά με το 3d touch και εμφανίζεται απλά κρατώντας πατημένο το εικονίδιο του app. Τα υπόλοιπα είναι θέμα hardware και δεν μπορούν να "παίξουν" σε μη συμβατές συσκευές. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope! Απλά το μενού εμφανίζεται, στα apps που είναι συμβατά με το 3d touch και εμφανίζεται απλά κρατώντας πατημένο το εικονίδιο του app. Τα υπόλοιπα είναι θέμα hardware και δεν μπορούν να "παίξουν" σε μη συμβατές συσκευές. :)

 

Οφ κοοοορς! Εννοείτε αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καγκουριές.. Μια χαρά προϊόντα βγάζει η Apple.

 

Πληρώνει ο άλλος ένα χιλιάρικο κινητό για να χαροπαλεύει με την pangu και την κάθε team να τον σώσει. Και μετά ξανά μανα τα ίδια.

 

Φτωχομπινεδιά και Apple δεν συμβαδιζει ρε μάγκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καγκουριές.. Μια χαρά προϊόντα βγάζει η Apple.

 

Πληρώνει ο άλλος ένα χιλιάρικο κινητό για να χαροπαλεύει με την pangu και την κάθε team να τον σώσει. Και μετά ξανά μανα τα ίδια.

 

Φτωχομπινεδιά και Apple δεν συμβαδιζει ρε μάγκες.

soreos φίλε και φτωχομπινές και apple ντεν πάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην κοινότητα.
Παιδιά με appsync τι γίνεται?

Ενώ έβαλα το repo του hackyouriphone όλα έδειχναν να δουλεύουν κανονικά και στο sync μου βγάζει μόνο σε 2-3 εφαρμογές error 0xE800000E και δεν μπορεί να τις εγκαταστήσει.

Υπάρχει repo που να δουλεύει αποδεδειγμένα?

Έψαξα ό,τι forum υπάρχει και όλοι μιλάνε και το οτι δουλεύει ακόμα το Appsync Unified της Karen, το οποίο όμως είναι ακόμα στην ios8.

Έχουμε καμμιά εικόνα γενικά για appsync στην 9.0.2?

Κατά τα άλλα το jb δούλεψε ρολόι.

Κάθε βοηθεια επιθυμητή.

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω οτι εχω ενα ipad2 που στο ios6 πηγαινε σφαιρα. Μετα εδωσε η απλ το 7. Λεω για να το δινει θα πηγαινει καλα στο ipad2. Το περναω και αρχοζουν οι καθυστερησεις. Μετα βγαινει το 8 και διαβαζω σε φορα οτι διορθωνει προβληματα ταχυτητας και παει το αιπαντ2 πιο γρηγορα. Παπαρια. Τωρα εχω φτασει στο 9 με την ελπιδα. Τεσπα το ipad ειναι πλεον για πεταμα. Πιστευετε οτι το jb θα το βοηθπυσε πουθενα σε θεμα ταχυτητας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω οτι εχω ενα ipad2 που στο ios6 πηγαινε σφαιρα. Μετα εδωσε η απλ το 7. Λεω για να το δινει θα πηγαινει καλα στο ipad2. Το περναω και αρχοζουν οι καθυστερησεις. Μετα βγαινει το 8 και διαβαζω σε φορα οτι διορθωνει προβληματα ταχυτητας και παει το αιπαντ2 πιο γρηγορα. Παπαρια. Τωρα εχω φτασει στο 9 με την ελπιδα. Τεσπα το ipad ειναι πλεον για πεταμα. Πιστευετε οτι το jb θα το βοηθπυσε πουθενα σε θεμα ταχυτητας?

Διάβασα οτι υπάρχει ο ανάλογος τρόπος να κατέβεις στην 6.1.3 στο iPad 2 όπως στο παραπάνω βίντεο με το 4S απλά Googlare το, θα βρεις την άκρη σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω οτι εχω ενα ipad2 που στο ios6 πηγαινε σφαιρα. Μετα εδωσε η απλ το 7. Λεω για να το δινει θα πηγαινει καλα στο ipad2. Το περναω και αρχοζουν οι καθυστερησεις. Μετα βγαινει το 8 και διαβαζω σε φορα οτι διορθωνει προβληματα ταχυτητας και παει το αιπαντ2 πιο γρηγορα. Παπαρια. Τωρα εχω φτασει στο 9 με την ελπιδα. Τεσπα το ipad ειναι πλεον για πεταμα. Πιστευετε οτι το jb θα το βοηθπυσε πουθενα σε θεμα ταχυτητας?

Αυτός είναι ένας καλός τρόπος να σε κάνει να πάρεις το επόμενο. Στην αρχή πάει λίγο πιο αργά και μετά σου κόβει εντελώς τις αναβαθμίσεις και δεν μπορείς να κατεβάσεις τις περισσότερες εφαρμογές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

9.1 και παπαλα το παρον jailbreak.

To signing της 9.0.2 θα υφισταται για καποιες μερες(?), οποτε οι ενδιαφερομενοι εχουν λιγο χρονο στη διαθεση τους.

img_0305.png

 

Btw, λιγη ωρα νωριτερα κυκλοφορησε και η εκδοση 1.1.0 του jailbreak

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...