Προς το περιεχόμενο

Celebrity crush / έρωτας με διάσημο


sadako-san

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την έχετε πατήσει μετά από κάποια ταινία με τον/την πρωταγωνίστρια, ώστε μετά για καιρό να σας φαίνονται όλες και όλοι in real life πάντα λίγο κατώτεροι των προσδοκιών;

 

Εμένα με είχε στοιχειώσει ο Jake Gyllenhaal στην αρχή της καριέρας του (Donnie Darko)

 

Jake-Gyllenhaal-jake-gyllenhaal-22240915

 

Για χρόνια υποσυνείδητα έψαχνα κάτι από αυτή τη φάτσα στους άντρες. Το κατάλαβα εκ των υστέρων.

Στο μεταξύ μεγάλωσε κι ο Jake

 

 

anigif_enhanced-29296-1419012975-12.gif

 

 

και η ζημιά συνεχίζεται.

 

Έχετε παρόμοιες εμπειρίες; Ποιο είναι το δικό σας celebrity crush και σε ποια ηλικία την πατήσατε μαζί του ή της;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 442
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς ο Jake είναι χάλια σε αυτή τη φωτό, μετά έφτιαξε πολύ :P
Τώρα όλοι έχουμε φάει τα σκαλώματα μας με διάσημους και διάσημες αλλα δε μπορείς να κάνεις και πολλά. Ειδικά για Αμερική θες τον ίδιο άντρα/γυναίκα με καμία 50ρια εκατομμύρια ακόμα ανθρώπους.. δεν έχεις ελπίδες.. και συνήθως διαλέγουν κάποιον από το συνάφι τους ή κάποιον πλούσιο οπότε είναι off limits. Εξαιρέσεις υπάρχουν πάντα. Επίσης, να το σκεφτείς και λίγο αντίστροφα. Με τον Jake θέτεις πολύ υψηλά τον πήχη αλλά σκέψου το αντίστροφο. Είσαι αντίστοιχα καλή για να έχεις τόσο υψηλές απαιτήσεις;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς ο Jake είναι χάλια σε αυτή τη φωτό, μετά έφτιαξε πολύ :P

Τώρα όλοι έχουμε φάει τα σκαλώματα μας με διάσημους και διάσημες αλλα δε μπορείς να κάνεις και πολλά. Ειδικά για Αμερική θες τον ίδιο άντρα/γυναίκα με καμία 50ρια εκατομμύρια ακόμα ανθρώπους.. δεν έχεις ελπίδες.. και συνήθως διαλέγουν κάποιον από το συνάφι τους ή κάποιον πλούσιο οπότε είναι off limits. Εξαιρέσεις υπάρχουν πάντα. Επίσης, να το σκεφτείς και λίγο αντίστροφα. Με τον Jake θέτεις πολύ υψηλά τον πήχη αλλά σκέψου το αντίστροφο. Είσαι αντίστοιχα καλή για να έχεις τόσο υψηλές απαιτήσεις;

 

τον γουστάρεις και συ ή μου φαίνεται;;;;

Κοίτα δεν είχα σκοπό να του την πέσω, το χόλιγουντ μου πέφτει λίγο μακριά.

 

Ποιος μίλησε για απαιτήσεις; Ζω ένα δράμα λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον γουστάρεις και συ ή μου φαίνεται;;;;

Κοίτα δεν είχα σκοπό να του την πέσω, το χόλιγουντ μου πέφτει λίγο μακριά.

 

Ποιος μίλησε για απαιτήσεις; Ζω ένα δράμα λέμε.

Όχι μέχρι στιγμής δε γουστάρω άντρες, αλλά τον συγκεκριμένο τον εκτιμώ πολύ. 

Απλά έχεις φάει ένα σκάλωμα. Όλοι τρώμε σκάλωμα με κάτι και επειδή δε μπορούμε να το αποκτήσουμε ψάχνουμε υποκατάστατα. Φταίει και λίγο ο μύθος που δημιουργείται από ορισμένους διάσημους. Τυχαίνει να γνωρίζω έναν έλληνα "διάσημο" και έχω συναναστραφεί με τον κύκλο του και είναι μεγάλο γείωμα να συνειδητοποιείς πόσο διαφορετικοί είναι οι άνθρωποι που έχεις θαυμάσει μέσα από τη δουλειά τους και πόσο "λίγοι"μπορεί να σου φανούν. Εμένα μου αρέσει φοβερά η Keira Knightley και η remy hadley.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φλαουτίστα μου, δεν με νοιάζει ο εσωτερικός του κόσμος και αν είναι καλός άνθρωπος. Δεν είναι το είδωλό μου κι έτσι. Είναι απλά μία γκα@βλα/ένα σκάλωμα όπως είπες πριν, που με κατατρέχει για χρόνια. Είναι περίεργο τι παιχνίδια κάνει το μυαλό και πώς ριζώνουν οι φαντασιώσεις στα μουλωχτά.

 

Εδώ μια ολόκληρη γενιά που λέει κι ο Μάους γούσταρε την Βίνα Ασίκη. Αυτό κι αν είναι ζημιά. Αναρωτιέμαι τι κατάλοιπα τους άφησε σε επίπεδο φαντασιώσεων, πχ. αυτό το κούρεμα το γουστάρουν ακόμα; Το 80ς ντύσιμο; Τι ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον γουστάρεις και συ ή μου φαίνεται;;;;

Κοίτα δεν είχα σκοπό να του την πέσω, το χόλιγουντ μου πέφτει λίγο μακριά.

 

Ποιος μίλησε για απαιτήσεις; Ζω ένα δράμα λέμε.

Κοριτσι για PC, εσυ ??

 

OT: Δε καταλαβαινω πως γινεται να φαει κανεις κολλημα με καποιον/καποια που κατα 99% δε προκειται να δει ποτε απο κοντα, ουτε καν στο δρομο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...