Προς το περιεχόμενο

Celebrity crush / έρωτας με διάσημο


sadako-san

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμένα μαρέσει ένας υποψήφιος βουλευτής της ΝΔ αλλά μόνο και μόνο επειδή είναι από εκεί ντρέπομαι :P

Επεξ/σία από kloktornet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kloktornet είπε

με πολιτικό (από υποψήφιο βουλευτή μέχρι οτιδήποτε αλλά όχι υποψήφιους συμβούλους που είναι άπειροι) έχετε κολλήσει ποτέ;

Ναι, έχει ποσταριστεί και πιο πάνω

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± ελενα ÏαÏÏη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, kloktornet είπε

εμένα μαρέσει ένας υποψήφιος ευρωβουλευτής της ΝΔ αλλά μόνο και μόνο επειδή είναι από εκεί ντρέπομαι :P

Ο Έρως κόμματα δεν κοιτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, kloktornet είπε

με πολιτικό (από υποψήφιο βουλευτή μέχρι οτιδήποτε αλλά όχι υποψήφιους συμβούλους που είναι άπειροι) έχετε κολλήσει ποτέ;

εχω αδυναμια σε αρκετες ! μου αρεσει πολυ το σοβαροφανες ντυσιμο με την βατα και το ταγιερακι  οπου παιζει σε πολλες κατηγοριες (πχ δικηγορος  τραπεζικος  υπαλληλος  δημοσιογραφος)

επισης βοηθαει  το γεγονος  οτι προκειται  για γυναικες 30+ ή μαλλον 35+ οποτε η σεξουαλικοτητα εχει φτασει στην ακμη  της  και αυτο φαινεται προς τα εξω :)  

 

Τσαπούτοβα

950full-zuzana-%C4%8Daputov%C3%A1.jpg

 

Μίνα Αντρίβα 

2540076170001_5703846986001_570383970500

 

https://www.newsbeast.gr/world/arthro/4498639/vraziliana-voyleytis-vazei-fotia-me-to-ntekolte-tis

ουτε το ονομα δεν εχω κρατησει αλλα αξιζει μια αναφορα  ^ :P 

 

εντος συνορων ειναι παρα πολλες πλεον , απο παλαιοτερη  φουρνια  Αντζελα Γκερεκου, μετα εχουμε   Μαιρη Ακριβοπουλου  - Ολγα Κεφαλογιαννη + Αννα Μισελ Ασημακοπουλου που  τις ειδαμε και πιο πισω

special mention στην Σταυρινουδη με την ατελειωτη βυζοχαραδρα :D 

Ελενα Ραπτη εσπασε αποτομα, θα την ξεζουμισε ο πιτσιρικας  ο Γιωρκας  😛  

απο τις καινουργιες αυτη εδω ειναι αρκετα συμπαθητικη, χαιρεσαι να την βλεπεις !

 

 

αλλα δεν μπορει να μπει στην ιδια κατηγορια με Γιαμαλη  η μια ειναι eye candy η αλλη εκφυλη και ψωμομενη (rawr) 

 

( ειχε κατεβει υποψηφια  και εφαγε τα μουτρα της, τωρα ειναι μονο "δημοσιογραφος" )

"f*ck the system" που λεει και το  ασμα  :P  

 

Επεξ/σία από SoFGR
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα έχουμε συζητήσει τόσο καιρό αλλά εκεί έχεις κολλήσει με όντα αρχαιολογικής- παλαιοντολογικής κατάστασης. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Τα έχουμε συζητήσει τόσο καιρό αλλά εκεί έχεις κολλήσει με όντα αρχαιολογικής- παλαιοντολογικής κατάστασης. 

..ναι εγώ.. με μονόκερους 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πριν 15 χρόνια θα έλεγα Milla Jovovich αλλά έχω ωριμάσει πλέον. Ξέρω τι θέλω. Οπότε λέω Stoya. Που είναι η Jovovich των ονείρων μου. :lol:
Stoya ❤️ :devil:
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...