Προς το περιεχόμενο

Celebrity crush / έρωτας με διάσημο


sadako-san

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....ειναι λεσβια..ατυχησες!

Λεσβία ξελεσβία όταν την σκεφτόμουνα γινόμουνα ρεζίλι.

Ήταν και στην μόδα τα στενά τζιν ,που να τον κρύψεις; :)

 

http://youtu.be/x6xzllOTCC8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραμένω σταθερή στο crush μου εδώ και 10 χρόνια περίπου.

Ο κύριος Adam Jones λοιπόν. Και σαν εμφάνιση και σαν χαρακτήρας και σαν ταλέντο, τα πάντα όλα! Έχει γκριζάρει τώρα πια αλλά συνεχίζει και θα συνεχίζει να μ'αρέσει <3

 

adam-jones2.jpg

 

 

Καιιιι το άλλο κόλλημα είναι ο Sean Penn [ξέρω, θα πέσει κράξιμο] που μου άρεσε απ'όταν ήμουν μικρή κορασίδα. Αντικειμενικά δεν νομίζω να θεωρείται ωραίος αλλά κάτι μ'αρέσει πάνω του που δεν μπορώ να προσδιορίσω ακριβώς. Ίσως το βλέμμα, ίσως το όλο στυλάκι.

 

(Στο Mystic River μου άρεσε περισσότερο από ποτέ.)

Sean+Penn+in+Mystic+River.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφαγε σκάλωμα στην αρχή με κάποιον Έλληνα ψευτοτραγουδιστή , από αυτούς που πλασσάρουν τα ΜΜΕ και κάτι εκμπομπές - ριάλιτι με τραγουδιστές. κάθε βράδυ πήγαινε στο μαγαζί που τραγουδούσε και του έκανε τα γλυκά μάτια.

 

Παρακαλούμε να ονοματιστεί ο κύριος. Γνωρίζω και εγώ για κάποιον τραγουδιαστή από fame story που δεν άφησε θαυμάστρια για θαυμάστρια παραπονεμένη (incl. μια φίλη γνωστή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλούμε να ονοματιστεί ο κύριος. Γνωρίζω και εγώ για κάποιον τραγουδιαστή από fame story που δεν άφησε θαυμάστρια για θαυμάστρια παραπονεμένη (incl. μια φίλη γνωστή).

νινο. ο ίδιος είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω κόλλημα με κάποια διάσημη αλλά θα μοιραστώ μαζι σας εμπειρία με γνωστή μου που έφαγε σκάλωμα με ψιλοδιάσημο και παράτησε τον δικό της γιατί νόμιζε πως οπωσδήποτε θα "ρίξει" το διάσημο που της καρφώθηκε. έφαγε σκάλωμα στην αρχή με κάποιον Έλληνα ψευτοτραγουδιστή , από αυτούς που πλασσάρουν τα ΜΜΕ και κάτι εκμπομπές - ριάλιτι με τραγουδιστές. κάθε βράδυ πήγαινε στο μαγαζί που τραγουδούσε και του έκανε τα γλυκά μάτια. μας έλεγε πως κάποια στιγμή θα καταλάβει τί χάνει (ο τραγουδιστης) και πως στο τέλος θα την εκτιμήσει για τις προσπάθειες και τα αγνά αλλά συνάμα θυελλώδει συναισθήματα της. μέχρι και σπίτι κοντά του νοίκιασε. μετά από χρόνια όταν έφαγε φόλα απ'αυτόν βρήκε άλλο σκάλωμα με τον ηθοποιό που έπαιζε στο twilight . εκει να δείτε ταξίδια στο Λονδίνο σε πρεμιέρες. τρομάξαμε να τη συνεφέρουμε στην πραγματικότητα. αυτό πάει να πει σκάλωμα με διάσημο- διάσημους.

true and really pathetic story. 

No lifer με σοβαρά issues... Αν είναι 14χρονη ρουβίτσα, (ψιλο)δικαιολογείται, αλλά αν μιλάμε για ενήλικο άτομο.... Από το αυτί και στον ψυχίατρο.

 

 

Επίσης, όταν ακούω διάφορους (ή διάφορες) να λένε, ο τάδε σελέμπριτι μου αρέσει σαν χαρακτήρας... Λολ... Τον γνωρισες προσωπικά; Γιατί υπάρχει ξέρεις και κάτι που λέγεται μάρκετινγκ, και είναι η μούρη που έχει αποφασίσει να πουλάει ο καθένας εκεί έξω. Ο ένας αλάνι, ο άλλος με κοινωνικές ευαισθησίες, και μαλακίες τούμπανα.

 

Και για να μη χάνουμε το λιβιδινικό χαρακτήρα του νήματος

 

 

tumblr_ma5lqgxBby1r9j6y8o1_500.gif

tumblr_ma7faeXMOK1qcjxc3o1_500.gif

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω κόλλημα με κάποια διάσημη αλλά θα μοιραστώ μαζι σας εμπειρία με γνωστή μου που έφαγε σκάλωμα με ψιλοδιάσημο και παράτησε τον δικό της γιατί νόμιζε πως οπωσδήποτε θα "ρίξει" το διάσημο που της καρφώθηκε. έφαγε σκάλωμα στην αρχή με κάποιον Έλληνα ψευτοτραγουδιστή , από αυτούς που πλασσάρουν τα ΜΜΕ και κάτι εκμπομπές - ριάλιτι με τραγουδιστές. κάθε βράδυ πήγαινε στο μαγαζί που τραγουδούσε και του έκανε τα γλυκά μάτια. μας έλεγε πως κάποια στιγμή θα καταλάβει τί χάνει (ο τραγουδιστης) και πως στο τέλος θα την εκτιμήσει για τις προσπάθειες και τα αγνά αλλά συνάμα θυελλώδει συναισθήματα της. μέχρι και σπίτι κοντά του νοίκιασε. μετά από χρόνια όταν έφαγε φόλα απ'αυτόν βρήκε άλλο σκάλωμα με τον ηθοποιό που έπαιζε στο twilight . εκει να δείτε ταξίδια στο Λονδίνο σε πρεμιέρες. τρομάξαμε να τη συνεφέρουμε στην πραγματικότητα. αυτό πάει να πει σκάλωμα με διάσημο- διάσημους.

true and really pathetic story. 

Κακο ειναι να εχει υψηλους στοχους ?  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oh yes. Μήπως η δικιά σου δεν τον πίεσε αρκετά; Χαχαχα

αχαχαχαχαχαχαχα!!!!

αμάν ! εάν της το πω θα γίνει το σώσε!!!!!! τουλάχιστον από αυτά που έλεγε φάνηκε να του την έμπαινε αρκετά . από εμφάνιση πάντως , μία απλή καθημερινή γυναίκα είναι , δε θα σου κάνει και την τρελή εντύπωση δλδ, αλλά δεν σίγουρα δεν ανήκει στο άλλο άκρο. 

αγαπητή anwnymh29 όταν τα έκανε αυτά ήταν 33 με 34. serious inner problem. κάλλιστα θα την χαρακτήριζε κανείς stalker.

No lifer με σοβαρά issues... Αν είναι 14χρονη ρουβίτσα, (ψιλο)δικαιολογείται, αλλά αν μιλάμε για ενήλικο άτομο.... Από το αυτί και στον ψυχίατρο.

 

 

Επίσης, όταν ακούω διάφορους (ή διάφορες) να λένε, ο τάδε σελέμπριτι μου αρέσει σαν χαρακτήρας... Λολ... Τον γνωρισες προσωπικά; Γιατί υπάρχει ξέρεις και κάτι που λέγεται μάρκετινγκ, και είναι η μούρη που έχει αποφασίσει να πουλάει ο καθένας εκεί έξω. Ο ένας αλάνι, ο άλλος με κοινωνικές ευαισθησίες, και μαλακίες τούμπανα.

 

Και για να μη χάνουμε το λιβιδινικό χαρακτήρα του νήματος

 

 

tumblr_ma5lqgxBby1r9j6y8o1_500.gif

tumblr_ma7faeXMOK1qcjxc3o1_500.gif

 

 

σε αυτές τις πόζες είναι πιο ωραίος από ότι στις αρχικές που έβαλες. 

και έχει ανέβει επίσης πολύ ως ηθοποιός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως εξελίσσεται σε πολύ καλό ηθοποιό, αλλά αυτό είναι άσχετο με την κουβέντα.

Έπαθα το crush όταν αυτός ήταν γύρω στα 20-25, εξ ου και το σχετικό υλικό. Τώρα που γερνάει, άφησε γενειάδα κλπ. δεν τον βρίσκω τόσο ελκυστικό. Υπάρχουν στην ίδια κατηγορία πολύ καλύτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σίγουρα είναι άσχετο. 

εμένα το τρελό κόλλημα μου ήρθε με μία πιτσιρίκα (προς θεού μη με πείτε παιδεραστή!!! :-D ) την μακάλεϊ μίλλερ από το heart of dixie. εντάξει δεν είναι και τρελό celebrity αλλά αντιπροσωπεύει το στυλ που μου αρέσει περισσότερο από όλα. έχω τρελό φετίχ με τα γυαλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σίγουρα είναι άσχετο. 

εμένα το τρελό κόλλημα μου ήρθε με μία πιτσιρίκα (προς θεού μη με πείτε παιδεραστή!!! :-D ) την μακάλεϊ μίλλερ από το heart of dixie. εντάξει δεν είναι και τρελό celebrity αλλά αντιπροσωπεύει το στυλ που μου αρέσει περισσότερο από όλα. έχω τρελό φετίχ με τα γυαλάκια.

τη γκούγκλαρα και είσαι οριακά pedobear :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...