Προς το περιεχόμενο

Η Meizu απαντά με τον ίδιο τρόπο στη OnePlus


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω το meizu mx4 και θα ηθελα να πω οτι μονο ρεπλικα της μηλο δεν ειναι. Και το λειτουργικο flyme διαφορετικο.

Εχει λειτουργιες που μονο οι κατοχοι ξερουν (γιαυτο στην αρχη λενε οτι ειναι δυσκολο αλλα και μερικοι το πουλανε)

Παραδειγμα : Στο ΜΧ4 αν συρεις το χερι πανω στο κουμπι και ακουμπησεις και την οθονη ελαχιστα εχεις μια λειτουργια.

Στο μηλο υπαρχει κατι τετοιο?

Για να μην μιλησουμε για specs που εκει υπαρχει τεραστια διαφορετικοτητα.

Ευχαριστω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος με τις android ρέπλικες του iPhone 6 ! Ξέμειναν από ιδέες όλοι τους ;;;

φιλε συγνωμη αλλα σε ενημερωνω οτι η meizu εχει αυτον τον σχεδιασμο πριν βγει το iphone 6 οποτε ειναι ακριβως το αντιθετο απο τα λεγομενα σου

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tz_aristotelis Το MX4 σου έχει πάρει αναβαθμίσεις μέσω OTA? Και αν ναι ποσο συχνές είναι οι OTA αναβαθμίσεις?

Το δικο μου ειναι απο την βαθια κινα. Παιρνει (γιατι παντα μου προτεινε καποια) αλλα εγω δεν τις κανω. Μια φορα το χρονο τα κανω ολα χειροκινητα.

Ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tz_aristotelis Το MX4 σου έχει πάρει αναβαθμίσεις μέσω OTA? Και αν ναι ποσο συχνές είναι οι OTA αναβαθμίσεις?

 

OTA αναβαθμίσεις αρκετά συχνά. 

 

Κατά τα άλλα το Pro 5 είναι σαφέστατα ανώτερη συσκευή από το 1+2 και με περισσότερα πράγματα επάνω και γενικότερα καλύτερη ποιότητα σε όλα του χωρίς να είναι ιδιαίτερα ακριβότερο. 

 

Οσο για τους κλασσικούς γραφικούς που νομίζουν ότι η Meizu αντιγράφει την Apple σχεδιαστικά θα σας στεναχωρήσω καθώς το ίδιο ακριβώς design language έχει η εταιρία από τότε που πρωτοιδρύθηκε και οι συσκευές της με τέτοιο σχέδιο πάνε αρκετά πίσω από την Apple. Οχι ότι έχει καμιά σημασία βέβαια, και αντιγραφή να ήταν από τη στιγμή που μιλάμε για τέτοιο μηχάνημα σε τέτοια τιμή κάνουμε τουμπεκί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tha ginei polemos...egw pantws aneta dinw to s6 gia to pro 5....

Οπότε πρέπει να δώσεις το s6, ώστε να πάρεις το OnePlus2. Έπειτα δίνεις το OnePlus2 για να πάρεις το pro5. Τσακ μπαμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...