Προς το περιεχόμενο

Νέο Yoga 700 στις 11 ίντσες και στις 14 ίντσες από την Lenovo


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8gb ram,128gb ssd,i7 skylake μια χαρά τιμούλα τα 700 ευρώ για δυνατό σύστημα λάπτοπ στο 1 κιλό με καλή αυτονομία.

Αυτη τη συνθεση σε αυτα τα χρήματα που την είδες? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι να παρει κανενας αυτο και οχι το Yoga 3 11''. Σχεδον το ιδιο ειναι και ποιο φτηνο..

 

το ειχα... δεν θελω να το ξαναεχω. Το μηχανημα αν φορουσε εναν i3 U θα ηταν και γαμω.... Το προβλημα του ηταν οτι φορούσε Core-M + fanless design που δεν δουλευε! Τραγικη εμπειρια. Ευτυχως το Amazon ξηγηθηκε και μου επεστρεψε τα λεφτα στο ακεραιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα... δεν θελω να το ξαναεχω. Το μηχανημα αν φορουσε εναν i3 U θα ηταν και γαμω.... Το προβλημα του ηταν οτι φορούσε Core-M + fanless design που δεν δουλευε! Τραγικη εμπειρια. Ευτυχως το Amazon ξηγηθηκε και μου επεστρεψε τα λεφτα στο ακεραιο.

 

Σοβαρα? Το εχω βαλει στο ματι εδω και καιρο. Τοσο αθλιο δλδ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα? Το εχω βαλει στο ματι εδω και καιρο. Τοσο αθλιο δλδ?

 

Ενα πράγμα θα σου πω... Το μηχανημα εκανε overheat και throttle back τον επεξεργαστη στα 800MHz  οταν απλά εκανε Windows Update. Την ιδια στιγμή στον Chrome με ενα tab ανοιχτο σκρολάριζες και εκανε stuttering. ΕΚΑΙΓΕ! 

 

Το έστειλα πίσω οταν ειδα οτι δεν υπηρχε σωτηρια. Κριμα κριμα κριμα γιατι ηταν κατα τα αλλα πολυ ωραιο. 

 

Παθημα μάθημα.... Πλεον οπου ακουω Core M ή και fanless design τρεχω μακρια.... Αν δεν ξαναδω με τα ματακια μου τετοιο μηχανημα να δουλευει απροβληματιστα δεν ξαναπλησιαζω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα ρε γμτ γιατι ειναι πολυ ομορφο ιδιος το πορτοκαλι που εψηνα..οποτε εαν παω σε Pentium N3540 μπορει να ειναι καλυτερο? Τι να πω ρε γμτ κριμα! Τοσο σαπιοι οι Core-M με fanless...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...