Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν το Display Dock με κάθε Lumia 950 XL στο Ηνωμένο Βασίλειο και τη Γερμανία


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις κανένα link για ευρωπαϊκό microsoft store; Ψάχνω και μου βγάζει μόνο το αμερικάνικο

Διάλεξε ;)

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/DisplayWorldWidePage/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως ότι πιο χρήσιμο σε κινητό για τον επόμενο ένα τουλάχιστο χρόνο (μέχρι να βγάλει κάτι ανάλογο η google που είπε ότι θα ενώσει chrome os με android). να πηγαίνεις ταξίδι και αντί να κουβαλάς ολόκληρο laptop να κουβαλάς αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Είναι σίγουρο αυτό; Ότι δε θα παίζει το dock με αλλες συσκευές;

Ζαχάρωνα το 930...

Ότι δεν θα παίζει σαν continuum είναι σίγουρο και ξεκάθαρο από την microsoft λόγω hw (θέλει 3 gb μνήμη καταρχήν).

Αν μπορεί να παίξει σαν mirror του κινητού στην οθόνη τότε έτσι και αλλιώς υπάρχουν πολύ φθηνότερες λύσεις, πέρα από το ότι τα windows phone κάνουν project μέσω usb σε pc με μόνιτορ εντελώς τσάμπα

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=42536

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κανένα link για ευρωπαϊκό microsoft store; Ψάχνω και μου βγάζει μόνο το αμερικάνικο

 

Υπόψιν ότι τα σίγουρα MS Store που στέλνουν Ελλάδα (με δωρεάν μεταφορικά) είναι τα Γαλλίας, Γερμανίας, Ιρλανδίας...

 

Απο Ιρλανδία είχα πάρει το XBOX One COD AW Limited Edition.Μου ήρθε σε 2 μέρες μέσω UPS / Γενική Ταχυδρομική...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρατηρώ ότι τα Amazon Γαλλίας και Γερμανίας έκαναν αυτό που έπρεπε να κάνει η Microsoft, δηλαδή να λανσάρει το κινητό σε χαμηλότερη τιμή από ανταγωνιστές προκειμένου να πουλήσει και να ανακτήσει μερίδιο αγοράς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικούς μήνες το 950xl θα έχει 350+. Δεν ξέρω αν αξίζει να το πάρεις στην αρχή, έστω και με το dock. Άσε που υπάρχουν έντονες φήμες για surface phone με intel chipset και desktop apps support...

Έχεις κανένα πρόχειρο λινκ γι'αυτό; Ακούγεται πολύ ενδιαφέρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόψιν ότι τα σίγουρα MS Store που στέλνουν Ελλάδα (με δωρεάν μεταφορικά) είναι τα Γαλλίας, Γερμανίας, Ιρλανδίας...

 

Απο Ιρλανδία είχα πάρει το XBOX One COD AW Limited Edition.Μου ήρθε σε 2 μέρες μέσω UPS / Γενική Ταχυδρομική...

Αν δεν κάνω λάθος και για της Αγγλίας ισχύει το ίδιο.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...