Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυριο ο μηνας εχει 1, και τα όρια αναναιώνονται

 

Προφανώς το γνωρίζω και έγραψα τα προηγούμενα με bold για μελλοντική αναφορά σε όσους ξαναρωτήσουν το ίδιο. Λέγε-λέγε κάτι θα μείνει κάποια στιγμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προφανώς το γνωρίζω και έγραψα τα προηγούμενα με bold για μελλοντική αναφορά σε όσους ξαναρωτήσουν το ίδιο. Λέγε-λέγε κάτι θα μείνει κάποια στιγμή...

Δεν αμφιβαλλω οτι το γνωριζεις. Ισως δεν επρεπε να κανω παραθεση αλλα απλή δημοσιευση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα,

Μια ερωτηση να κανω και εγω...

Υστερα απο αγορα που εκανα μεσω του paypal και της reovolut καρτας που ειχα προσθεσει... Μου χει γινει ενα partial refund του ποσου που πληρωσα αλλα μετα απο 3 μερες δεν εχουν εμφανιστει ακομα τα λεφτα στην καρτα... Ξερετε αν υπαρχει προβλημα η θα γινει κανονικα;

Ευχαριστω πολυ

Καλησπερα και παλι παιδια

Υστερα απο συνομιλια που ειχα στο support μου εγινε η καταθεση του refund ΑΛΛΑ μου τα βαλαν στο balance με λιρες...

Μπορω να τα μετατρεψω και να τα βαλω στο euro?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και παλι παιδια

Υστερα απο συνομιλια που ειχα στο support μου εγινε η καταθεση του refund ΑΛΛΑ μου τα βαλαν στο balance με λιρες...

Μπορω να τα μετατρεψω και να τα βαλω στο euro?

 

Ευχαριστω

 

Εφόσον ο πωλητής σε είχε τιμολογήσει αρχικά σε λίρες, σε λίρες σου γίνεται και το refund. Φυσικά μπορείς να τα μετατρέψεις. Έχει μια επιλογή για exchange η εφαρμογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tρεχω την εφαρμογη revolut μεσω bluestacks, δημιουργησα μια εικονικη καρτα και προσπαθησα να την φορτισω μεσω της Εθνικης, αλλα οσες φορες και αν προσπαθησα μου βγαζει ενα pop up μηνυμα οτι η συναλλαγη δεν μπορει να πραγματοποιηθει μεχρι 30/6.

Ξερει κανεις τι μπορει να σημαινει;

Ακολουθησα κατα γραμμα τις οδηγιες που περιγραφονται στο post #1.

Yπαρχει περιπτωση να εχει αλλαξει κατι εν τω μεταξυ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαντλήθηκαν τα διαθέσιμα, προς έμβασμα, της Εθνικής για αυτό το μήνα.

 

Παραξενευτηκα γιατι παραπανω διαβασα αντιστοιχη περιπτωση αλλα εβγαζε αλλο μηνυμα και ειπα μηπως κατι δεν κανω εγω καλα.

Ευχαριστω πολυ.615.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εσείς που χρησιμοποιείται revolut εδώ και καιρό τι έχετε να πείτε?κάνει αυτά που λέει και είναι ΑΣΦΑΛΕΣ? Λογικά ή φόρτιση μέσο εμβάσματος είναι απολύτως ασφαλείς έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...