Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτησω και εγώ κάτι..όταν πλησιάζει ή ημερομηνία λήξης της revolut ποια είναι ή διαδικασία ανανέωσης??

. Πολυ βιαζεσαι .....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι το 18 και σναπτυξη θα εχει ερθει (sic) και τα cc θα εχουν αρθει (sic) και η ρεβολουτ θα υπαρχει μεχρι τοτε (περισοτερες πιθανοτητες απο τ αλλα δυο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως θα μπορουσες να μας πεις αν ειχες καποιο θεμα στην ενοικιαση αυτοκινητου ή σε βενζιναδικο;

Μερικοι γραφουν οτι η Revolut δε γινεται δεκτη σε αυτες τις κατηγοριες παροχης υπηρεσιων και προιοντων...

Chevron και Shell έβαλα κανονικά, χωρίς πρόβλημα. Για ενοικίαση αυτοκινήτου δεν ξέρω διότι χρησιμοποίησα φίλου. Πάντως ρωτώντας στο Support μου είπαν ότι δεν υπάρχει θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου λεει enter current passcode και εβαλα τον ιδιο κωδικο  με αυτον που βαζω για να μπω στην εφαρμογη για ευκολια και μου λεει "your pin is" και μου εμφανιζει τον ιδιο κωδικο που χρησιμοποιησα πριν .ετσι πρεπει να ειναι?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου λεει enter current passcode και εβαλα τον ιδιο κωδικο  με αυτον που βαζω για να μπω στην εφαρμογη για ευκολια και μου λεει "your pin is" και μου εμφανιζει τον ιδιο κωδικο που χρησιμοποιησα πριν .ετσι πρεπει να ειναι?

 

Αν εβαλες τον ιδιο κωδικο στο app και στην καρτα ειναι φυσιολογικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ζηταει ξανα το passcode που εχεις βαλει για εισοδο στην εφαρμογη και σου εμφανιζει το pin που εχεις βαλει για τα ΑΤΜ. Αν ειναι ιδιο, εσυ ξερεις .....

μου λεει enter current passcode και εβαλα τον ιδιο κωδικο με αυτον που βαζω για να μπω στην εφαρμογη για ευκολια και μου λεει "your pin is" και μου εμφανιζει τον ιδιο κωδικο που χρησιμοποιησα πριν .ετσι πρεπει να ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα δεν θυμαμαι, οταν δηλωνα τα στοιχεια οταν κατεβασα την εφαρμογη,  αν μου ζητησε να βαλω και το pin γι'αυτο μπερδευτηκα!ειχα την εντυπωση οτι το pin θα μου ερθει μαζι με την καρτα..

μας ζηταει απο την εφαρμογη οταν περναμε τα στοιχεια μας να δηλωσουμε και το pin που θα θελουμε να χρησιμοποιουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chevron και Shell έβαλα κανονικά, χωρίς πρόβλημα. Για ενοικίαση αυτοκινήτου δεν ξέρω διότι χρησιμοποίησα φίλου. Πάντως ρωτώντας στο Support μου είπαν ότι δεν υπάρχει θέμα.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα δεν θυμαμαι, οταν δηλωνα τα στοιχεια οταν κατεβασα την εφαρμογη,  αν μου ζητησε να βαλω και το pin γι'αυτο μπερδευτηκα!ειχα την εντυπωση οτι το pin θα μου ερθει μαζι με την καρτα..

μας ζηταει απο την εφαρμογη οταν περναμε τα στοιχεια μας να δηλωσουμε και το pin που θα θελουμε να χρησιμοποιουμε?

 

δε το λες και "ασφάλεια" το να σου έρθει η κάρτα μαζί με το Pin εεεε;;; 

τζάμπα το ψάχνεις , μπορεί να το είχες δηλώσει εσύ έτσι ,μπορεί να έτυχε (έχουν γίνει και 3-4 update του προγράμματος, ο.τι σου πουμε ψέμα θα ναι) , γιατί κολλάς ,όταν σου έρθει η κάρτα και την ενεργοποιήσεις άλλαξε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, η φυσική κάρτα πόσες ημέρες έκανε να σας έρθει. Στο app μου έγραφε παραλαβή στις 21/1 και ακόμα δεν έχει έρθει κάτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...