Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ας βάλει κάποιος τους διαλόγους με το τσατ να σπάμε πλάκα. Είναι η 3 η φορά που μου ζητάνε από το τσατ να στείλω τα στοιχεία μου. Έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μιαμιση μερα σε top up via trasnfer? Εμενα μου ειπανε 4-5 εργασιμες.

 

 

Παιδιά, έμβασμα από Δευτέρα και ακόμη δεν έχει εμφανιστεί. Αποστολή email στο support και τσιμουδιά από εκεί. Να τα κλαίω τα λεφτουδάκια μου?

Την άλλη φορά σε μιάμιση μέρα ήταν απίκο τα φταλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν ορια και οι τραπεζες... πιθανοτατα θα περιμενεις στην ουρα... η δεν προλαβες... απο τον νεο μηνα...

εμενα 2 φορες μεχρι τωρα εχει κανει 3 εργασιμες (και κατι?).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος θα πέσει ξύλο. Μου λένε ότι επειδή το δίπλωμα γράφει IOANNIS αντί για JOHN !!! δεν μπορεί να μου κάνει verification!!!!

Ρε είναι τρελοί εκεί στο τσατ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος θα πέσει ξύλο. Μου λένε ότι επειδή το δίπλωμα γράφει IOANNIS αντί για JOHN !!! δεν μπορεί να μου κάνει verification!!!!

Ρε είναι τρελοί εκεί στο τσατ???

To βρίσκεις παράλογο ε?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος θα πέσει ξύλο. Μου λένε ότι επειδή το δίπλωμα γράφει IOANNIS αντί για JOHN !!! δεν μπορεί να μου κάνει verification!!!!

Ρε είναι τρελοί εκεί στο τσατ???

 

"Johnys" έπρεπε να βάλεις ή "John the Greek" χωρίς πολλα-πολλα.

 

Ακούς εκεί έχουν και θράσσος εκεί στην revolut...   :wacko:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι η κάρτα που έλαβα γράφει John όχι Ιoannis. Μέχρι τι ώρα είναι στο τσατ? Αυριο θα είναι ανοικτά ή από Δευτέρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι Ιάκωβοι δηλώσατε "Jack" φαντάζομαι! :P

 

Πέρα από την πλάκα, πέρνοντας παράδειγμα από το δικό μου βαφτιστικό: ένα "Alexander με "Alexandros" θα είχα μία (πολύ) μικρή προσδοκία ένας μη Έλληνας να μην φάει κόλλημα και να το δεχθεί ως ίδιο. Μέχρι εκεί. Αλλά το "John" με το "Ioannis" από που και ως που...;

 

 

 

Η πλάκα είναι ότι η κάρτα που έλαβα γράφει John όχι Ιoannis. Μέχρι τι ώρα είναι στο τσατ? Αυριο θα είναι ανοικτά ή από Δευτέρα;

Δε μπορεί να το βγάλανε από το μυαλό τους το "John". Εσύ δεν τους το δήλωσες, όταν πρωτοέβαλες το app και έκανες εγγραφή στην υπηρεσία; Αν ναι, λογικό δεν είναι να τυπωθεί αυτό επάνω στην κάρτα;

 

Ε, θεώρησαν ότι τους έδωσες το σωστό first name σου και τώρα περιμένουν να δούνε official document που να σε γράφει ως "John". Που είναι το περίεργο;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τι γίνεται; Να αλλάξω βαφτιστικό δεν προλαβαίνω. Καμιά λύση; Ακόμη και στο διαβατήριο Ioannis με αναφέρουν γμτο!

Δώστε ιδέες παιδιά, καίγομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τι γίνεται; Να αλλάξω βαφτιστικό δεν προλαβαίνω. Καμιά λύση; Ακόμη και στο διαβατήριο Ioannis με αναφέρουν γμτο!

Δώστε ιδέες παιδιά, καίγομαι!

 

 

post-226424-0-67635300-1454083839_thumb.jpg

 

 

 

 

Δεν μπορούσα να κρατηθώ. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιαμιση μερα σε top up via trasnfer? Εμενα μου ειπανε 4-5 εργασιμες.

 

Την ΚΥ 24/1 το βράδυ έστειλα έμβασμα και την ΤΡ 26/1 23.45 είχαν μπει στο λογαριασμό μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν φταίνε αυτοί αλλά εμείς που είμαστε μπάχαλο..Εμένα στην ταυτοποίηση δεν έκανε η ταυτότητά μου γιατί είναι η παλιά, ούτε το δίπλωμα μου γιατί πάλι είναι το παλιό το τρίπτυχο, ούτε το διαβατήριο μου που επίσης είναι το παλιό. Σημείωση πως δεν είμαι 100 χρονών αλλά 49.Αυτοί στην επαλήθευση τους έχουν τα νέα σε μέγεθος πιστωτικής κάρτας αντίστοιχα και γίνεται μπέρδεμα.Δεν θα μπω στη διαδικασία αν θα έπρεπε να μας τα είχε αλλάξει αυτό το κράτος δωρεάν που έχει δεν έχει να πληρώσει συντάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολο το φορουμ επειδη ειναι παρα πολλες οι σελιδες στο τοπικ αν καποιος μπορει ν μ απαντησει συνοπτικα σεκ ατι αποριες που εχω ειναι αναγκαιο να συνδεσω την καρτα με το pp?(αν ναι γτ κ οχι γτ)την δευτερα θα εχω ενεργοποιημενο το webbanking και σκοπυω να στειλω μερικα λεφτα στ revolut θα μπουνε μεσα σε 3-4 μερες η νωριτερα?
μπορω να αγορασω απο οποιο καταστημα θελω μεσω ιντερνετ? χωρις να εχω καποιο προβλημα ετσι?

ευχαριστω παρα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εμενα ολα καλα με το εμβασμα,Κυριακη βραδυ ειχαν εμφανιστει στην εφαρμογη!

Τωρα δευτερα πρωι εκανα add την καρτα στο Paypal ,μου τραβηξε αστραπιαια 0,93€ και γραφει pending......

απο τοτε περιμενω να δω την μεταφορα του 1,5€ και να μου εμφανιστει ο 4ψηφιος για να τελειωσω την διαδικασια αλλα τιποτα ακομα..παιζει να εχω κανει καποιο λαθος η απλα αργει?


καλησπερα σε ολο το φορουμ επειδη ειναι παρα πολλες οι σελιδες στο τοπικ αν καποιος μπορει ν μ απαντησει συνοπτικα σεκ ατι αποριες που εχω ειναι αναγκαιο να συνδεσω την καρτα με το pp?(αν ναι γτ κ οχι γτ)την δευτερα θα εχω ενεργοποιημενο το webbanking και σκοπυω να στειλω μερικα λεφτα στ revolut θα μπουνε μεσα σε 3-4 μερες η νωριτερα?
μπορω να αγορασω απο οποιο καταστημα θελω μεσω ιντερνετ? χωρις να εχω καποιο προβλημα ετσι?

ευχαριστω παρα πολυ

το paypal σου παρεχει μια ασφαλεια στις πληρωμες σου οποτε ειναι προαιρετικο να την συνδεσεις!ναι 2-4 μερες κανει συνήθως το εμβασμα να φανει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...