Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια υπαρχει τροπος να στειλω πισω τα χρηματα στον τραπεζικο μου λογαριασμο διχως φυσικη καρτα; 

Ηθελα να αγορασω κατι απο amazon αλλα τελικα δεν εκατσε η δουλεια και δεν θα χρειαστω την υπηρεσια τους ξανα τουλαχιστον αμεσα..

 

Ναι.Πας bank βάζεις τα στοιχειά του λογαριασμού σου και σου στέλνουν τα χρήματα.Φυσικά θα χρεωθείς έξοδα εισερχόμενου εμβάσματος από την ελληνική τράπεζα (3-4 ευρώ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε η Ελληνική τράπεζα θα σου πει ότι υποστηρίζει Paypal. Και από ότι φαίνεται καμιά δεν θα πει κάτι τέτοιο.

 

Για την ακρίβεια, μέχρι πριν κάποια χρόνια δεν επιτρέπανε την σύνδεση.

Είχα ρίξει κάτι τσακωμούς με Πειραιώς το 2008 .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.Πας bank βάζεις τα στοιχειά του λογαριασμού σου και σου στέλνουν τα χρήματα.Φυσικά θα χρεωθείς έξοδα εισερχόμενου εμβάσματος από την ελληνική τράπεζα (3-4 ευρώ) 

Στην εφαρμογη; Σε ξενη τραπεζα θα τα βαλω απο εκει που βγηκαν δηλαδη. Θα με χρεωσει κατι η revolut;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια, μέχρι πριν κάποια χρόνια δεν επιτρέπανε την σύνδεση.

Είχα ρίξει κάτι τσακωμούς με Πειραιώς το 2008 .......

 

Άσε μια από τα ίδια.

Ακόμα και πριν από 2 χρόνια αν δεν είχες winbank σου βγαζαν την παναγία για να σου δώσουν τον κωδικό. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εφαρμογη; Σε ξενη τραπεζα θα τα βαλω απο εκει που βγηκαν δηλαδη. Θα με χρεωσει κατι η revolut;

Ναι στην εφαρμογη πας bank και βάζεις τα στοιχειά που ζητάει.Η revolut δεν χρεώνει κάτι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εσκασε sms απο revolut

If you've encountered PIN issues using your Revolut card, please go to the nearest chip-enabled ATM and check your balance. This will activate the PIN. Please ignore "Operation not supported" message.

φανταζομαι λυνει καθε απορια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εσκασε sms απο revolut

 

If you've encountered PIN issues using your Revolut card, please go to the nearest chip-enabled ATM and check your balance. This will activate the PIN. Please ignore "Operation not supported" message.

 

φανταζομαι λυνει καθε απορια...

Μου ηρθε κ εμενα πριν απο λιγο αυτο το μηνυμα κ πανω στην ωρα δηλαδη γιατι σημερα μου ηρθε κ η καρτα! Πολυ ωραιο το κουτακι που ειχε μεσα την καρτα κ γραφει κ το ονομα μου επειδη ειμαι verified! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω γραψει 2 σελιδες πριν αλλα απαντηση δεν πηρα ..τπυς εστειλα κ αυτους μυνημα αλλα και παλι τιποτα..δεν μπορω να γινω με τιποτα verified..το εχει παθει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα πρόβλημα με ένα γρμμσ στο ονομα

Αν δεν είναι το ονομα γραμμένο ακριβώς ιδιο στην ταυτότητά και στην εφάρμοσε γη δεν θα γίνεις ποτέ...

Επίσης μπες στο support και ρωρζ τι λάθος βρίσκουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εσκασε sms απο revolut

 

If you've encountered PIN issues using your Revolut card, please go to the nearest chip-enabled ATM and check your balance. This will activate the PIN. Please ignore "Operation not supported" message.

 

φανταζομαι λυνει καθε απορια...

Και εμένα ήρθε μνμ τώρα μάλλον δυσλειτουργία του συστήματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο τους. Φαίνεται ότι αφουγκράστηκαν τα παράπονα και αντέδρασαν.

Πάντως, σήμερα κατέβασα νέο update στην εφαρμογή και δεν ξέρω αν έχει σχέση και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο τους. Φαίνεται ότι αφουγκράστηκαν τα παράπονα και αντέδρασαν.

Πάντως, σήμερα κατέβασα νέο update στην εφαρμογή και δεν ξέρω αν έχει σχέση και αυτό.

Νέο update πού android η ios?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ειχα στειλει εμβασμα απο τραπεζα πειραιως 10 ευρο και επδ τ ονομα δεν ηταν ιδιο μου τ γυρισαν πισω αλλα μ επιστραφικαν μονο 4,86 ευρο. Γιατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...