Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ με την σειρά μου θέλω να ρωτήσω για το θέμα της επιλογής μετατροπής του συνναλάγματος 

Post#2924

 

Ποιό απο τα δύο κάνουμε tick

1)Use PayPal's conversion process to complete my transaction using my card's currency. 

2)Bill me in the currency listed on the seller's invoice. AYTO !!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χτες εκανα εγγραφη στο revolut,εστειλα κ χρηματα..περιμενω να φανουν μπλα μπλα μπλα

η ερωτηση μου ειναι οταν παω τις επομενες μερες να τη συνδεσω στο paypal που ειναι στο ονομα του πατερα μου θα υπαρχει θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έμβασμα τεταρτη 2/3-12πμ μπήκε 3/3-23:30

 

Αγορα σημερα εβαυ χωρις πρόβλημα, αλλα αυτο που παρατηρώ ειναι οτι ολες οι πληρωμές ειναι αρχικα pending και μετα απο κάποιο διάστημα(δεν ξέρω πόσο) γίνονται αποδεκτές, το ππ όμως λεει οκ για την αγορά, άρα και για αυτό κατι παίζει με την ρεβολυτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ με την σειρά μου θέλω να ρωτήσω για το θέμα της επιλογής μετατροπής του συνναλάγματος 

Post#2924

 

Ποιό απο τα δύο κάνουμε tick

1)Use PayPal's conversion process to complete my transaction using my card's currency. 

2)Bill me in the currency listed on the seller's invoice. AYTO !!!!

 

ΑΥΤΟ ΝΑΙ  ---->>>> 2)Bill me in the currency listed on the seller's invoice. AYTO !!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έμβασμα τεταρτη 2/3-12πμ μπήκε 3/3-23:30

 

Αγορα σημερα εβαυ χωρις πρόβλημα, αλλα αυτο που παρατηρώ ειναι οτι ολες οι πληρωμές ειναι αρχικα pending και μετα απο κάποιο διάστημα(δεν ξέρω πόσο) γίνονται αποδεκτές, το ππ όμως λεει οκ για την αγορά, άρα και για αυτό κατι παίζει με την ρεβολυτ

Αυτό που βγάζει σαν pending είναι όπως όταν αγοράζεις με την κάρτα της τράπεζας σου.Δεν σου εμφανίζει την συναλλαγή αμέσως άλλα μετά από 2-3 μέρες αφοί εκκαθαριστεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το είχα σε καμία κάρτα αυτό πριν την ρεβολυτ και τα cc

 

είναι το ελληνικό, διαθέσιμο και λογιστικό υπόλοιπο, σε όλες τις τράπεζες υπάρχει. τώρα που λένε ότι θα βγάλουν και statement θα φαίνεται καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε ενημέρωση της εφαρμογής.

Εφτιαξαν το support τους και πλέον μπορείς να τους στέλνεις και φωτογραφίες απευθείας στο chat!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε ενημέρωση της εφαρμογής.

Εφτιαξαν το support τους και πλέον μπορείς να τους στέλνεις και φωτογραφίες απευθείας στο chat!

Βελτίωση της εφαρμογής λέγεται!

Αν έφτιαξαν το support θα φανεί εν καιρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα  το πρωι εκανα αγορα απο aliexpres ενω χθες δεν με αφηνε η 1η μ αγορα εγινε κανονικα η 2η ενω τραβήχτηκαν τα λεφτα απο την revolut στο aliexpres φαίνεται σαν unsucesfull payment τι γινεται με αυτα τα λεφτα τρ 3ερει κανεις? στην revolut φαίνονται και οι 2 συναλαγες στο αλι μονο η μια ειναι κανονικά η αλλη δν ολοκληρωθηκε...

 Το ίδιο έκανε και σε μενα σήμερα.

στο ali φανηκε  unsucesfull payment  αλλα απο την καρτα τα λεφτα "εφυγαν" .

Τι κανουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το ίδιο έκανε και σε μενα σήμερα.

στο ali φανηκε  unsucesfull payment  αλλα απο την καρτα τα λεφτα "εφυγαν" .

Τι κανουμε?

Τα κρούσματα αυξάνονται.

Περιμένεις 10 μέρες και θα επιστραφούν τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...