Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι καιρός λοιπόν να πας μια βόλτα απο το αστυνομικό τμημα και να βγάλεις μια νεα

Θα το κάνω, μέχρι τώρα δεν μου χρειάστηκε να την αλλάξω, έχε υπ όψιν σου όμως οτι και για σένα ήρθε ο καιρός να προσπαθήσεις να συμπεριφέρεσαι όμορφα, χωρίς ειρωνεία και χλευασμό.Έχω 1 ποστ και στις 4 απαντήσεις έχεις απαντήσει εσύ με απαράδεκτο ύφος.

Να είσαι ευγενικός με τον συνάνθρωπό σου, ακόμη και εάν τον θεωρείς βλάκα, όπως εμένα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα το κάνω, μέχρι τώρα δεν μου χρειάστηκε να την αλλάξω, έχε υπ όψιν σου όμως οτι και για σένα ήρθε ο καιρός να προσπαθήσεις να συμπεριφέρεσαι όμορφα, χωρίς ειρωνεία και χλευασμό.Έχω 1 ποστ και στις 4 απαντήσεις έχεις απαντήσει εσύ με απαράδεκτο ύφος.

Να είσαι ευγενικός με τον συνάνθρωπό σου, ακόμη και εάν τον θεωρείς βλάκα, όπως εμένα!

Δεν ειδα καπου να σε ειρωνεύτηκα, αλλα παρ' ολα αυτα αν αυτο συμπέρανες sorry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειδα καπου να σε ειρωνεύτηκα, αλλα παρ' ολα αυτα αν αυτο συμπέρανες sorry

Εμένα με συγχωρείς που σε παρεξήγησα και από την απάντησή σου αυτό φαίνεται να έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εσυ εχεις δει ταυτότητα που γράφει επανω Hristoforos ή Christoforos αντι του κανονικού που είναι Xristoforos, μην τρελαθούμε, τελος παντων τα στοιχεία μας τα γράφουμε όπως ακριβώς ειναι αποτυπωμένα στην ταυτότητα μας.

 

Το κανονικό είναι το Xristoforos ; θα τρελαθούμε ; τόσο καιρό νόμιζα ότι είναι το Christoforos :)

 

Ch ρε παιδιά , τι X , πως θα το διαβάσει ο ξένος ; 

 

Jesus Xrist :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσπάθησα να κάνω register σε android app και μου λέει "this phone number is already registered".

Όταν πάω να κάνω login και πατάω το κουμπί "Forgot?" για το password, μου γράφει: "requested phone number is not registered"!

Είχα κατεβάσει παλιότερα την εφαρμογή αλλά δεν είχα προχωρήσει στην προσθήκη στοιχείων.

Έγραψα email στο support και απάντησαν:

"For a quick resolution to your problem/enquiry, please contact us via in app chat support (make sure you are on the latest version of the App)."

Αλλά αφού δεν μπορώ να κάνω Login, πως θα επικοινωνήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσπάθησα να κάνω register σε android app και μου λέει "this phone number is already registered".

Όταν πάω να κάνω login και πατάω το κουμπί "Forgot?" για το password, μου γράφει: "requested phone number is not registered"!

Είχα κατεβάσει παλιότερα την εφαρμογή αλλά δεν είχα προχωρήσει στην προσθήκη στοιχείων.

Έγραψα email στο support και απάντησαν:

"For a quick resolution to your problem/enquiry, please contact us via in app chat support (make sure you are on the latest version of the App)."

Αλλά αφού δεν μπορώ να κάνω Login, πως θα επικοινωνήσω;

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ και χωρίς να την έχω ξανακατεβάσει! Μου είπανε να τους στείλω screenshots για να καταλάβουν τι ακριβώς συμβαίνει(μετά από 3-4 email και αναμονή 5-6 ημερών σε κάθε email).Το έκανα με αναλυτικότατο email πριν σχεδόν 1 μήνα και απάντηση ακόμη δεν πήρα.Τους έστειλα νέο email αν το είδαν και βρήκαν λύση ,τίποτα ουτε φωνή ούτε ακρόαση!Τους έριξα ένα Χ και δεν ξαναασχολήθηκα ,και για μένα προσωπικά είναι αναξιόπιστοι.Δεν τους εμπιστεύομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ και χωρίς να την έχω ξανακατεβάσει! Μου είπανε να τους στείλω screenshots για να καταλάβουν τι ακριβώς συμβαίνει(μετά από 3-4 email και αναμονή 5-6 ημερών σε κάθε email).Το έκανα με αναλυτικότατο email πριν σχεδόν 1 μήνα και απάντηση ακόμη δεν πήρα.Τους έστειλα νέο email αν το είδαν και βρήκαν λύση ,τίποτα ουτε φωνή ούτε ακρόαση!Τους έριξα ένα Χ και δεν ξαναασχολήθηκα ,και για μένα προσωπικά είναι αναξιόπιστοι.Δεν τους εμπιστεύομαι. 

Ναι αλλά υπάρχει άλλη λύση για τα capital controls; (Η λύση του paypal πιστεύω είναι πανάκριβη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εσυ εχεις δει ταυτότητα που γράφει επανω Hristoforos ή Christoforos αντι του κανονικού που είναι Xristoforos, μην τρελαθούμε, τελος παντων τα στοιχεία μας τα γράφουμε όπως ακριβώς ειναι αποτυπωμένα στην ταυτότητα μας.

 

Παντως συμφωνα με τη σελιδα που παρεθεσε ο parsifal, το "κανονικο" ειναι Chistoforos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά υπάρχει άλλη λύση για τα capital controls; (Η λύση του paypal πιστεύω είναι πανάκριβη)

Πλέον μπορείς να συνδέσεις το τραπεζικό σου λογαριασμό στο paypal τηλεφωνικά όπως έκανα κι εγώ (κι έγινε αμέσως!) και να στείλεις έμβασμα μέχρι 500 ευρώ στο balance με χρέωση 1 ευρώ της τράπεζας.Το έμβασμα πάει σε μια μέρα, άντε 2 στη χειρότερη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Μόλις έστειλα έμβασμα απο Eurobank στον λογαριασμό της Revolut όπως γράφει ο οδηγός στην αρχή ΟΜΩΣ ενώ έβαλα το reference number στις πληροφορίες δικαιούχου ΞΕΧΑΣΑ να το βάλω στον κωδικό ταυτοποίησης συναλλαγής. Oλα τα άλλα στοιχεία έχουν μπει κανονικα. Απο Eurobank μου είπαν ότι έφυγε κανονικά το έμβασμα. Λέτε να έχω πρόβλημα και αν ναι τι πρέπει να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...