Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε στην κάρτα θα μπορείς να το μεταφέρεις. Πρέπει να συνδέσεις λογαριασμό.

Σορρυ που ξεφευγουμε απο το θεμα .. οταν προσπαθω να συνδεσω το τραπεζικο μου λογαριασμο με το pp δεν με αφηνει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή στη νέα εμφάνιση είναι λίγο δύσκολο να βρε κανείς που είναι αυτές οι ρυθμίσεις σας στέλνω πως το βρήκα εγώ.

 

1)login στο paypal

2)wallet

3)κάτω αριστερά : Old account view

4)my money

5)(my preapproved payments) update

6)set available funding sources

7) επιλογή της κάρτας σας και είστε ok

 

 

επειδή πλέον δεν υπάρχει το old account view 

1)login στο paypal

2)profile ( πάνω δεξιά )

3)Payments

4)(my preapproved payments) update

5)set available funding sources

6) επιλογή της κάρτας σας και είστε ok

 

όλο το παραπάνω γίνεται για να μην τρώει το paypal και άλλη προμήθεια. Με το παραπάνω αλλάζεις την επιλογή στην μετατροπή συναλλάγματος, να γίνετε από την κάρτα σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να γινει verify οπωσδηποτε στην revolut? Γιατι παω να την κανω verify βαζω τον 4ψηφιο και οταν μου ζηταει να σκαναρει την καρτα με την καμερα μενει εκει και δεν ολοκληρωνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να γινει verify οπωσδηποτε στην revolut? Γιατι παω να την κανω verify βαζω τον 4ψηφιο και οταν μου ζηταει να σκαναρει την καρτα με την καμερα μενει εκει και δεν ολοκληρωνεται.

Κοιτα δεν θυμαμαι ακριβως αλλα με την καμερα ουτε εγω το καταφερα μου φαινεται, νομιζω οτι μπορεις να την περασεις χειροκινητα ανευ καμερας, gl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειχνει οτι εχει περασει, εχει φτασει στην επιλογη του ποσου απλα σου βγαζει πανω μια σημειωση '' dont forget to verify this card''.

Ελπιζω να τα παρει και να μην κολλησει. Γιατι το σκαναρισμα δεν νιωθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειχνει οτι εχει περασει, εχει φτασει στην επιλογη του ποσου απλα σου βγαζει πανω μια σημειωση '' dont forget to verify this card''.

Ελπιζω να τα παρει και να μην κολλησει. Γιατι το σκαναρισμα δεν νιωθει.

Xωρις verify δυσκολο...αλλα πες μας κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με το support της Revolut. Δεν λειτουργει προσωρινα το σκαναρισμα. Μπορω ομως να κανω κανονικα top up by card επειδη ειμαι ταυτοποιημενος χρηστης.

 

Ολοκληρωθηκε με επιτυχια και χωρις καμια χρεωση απο leupay σε revolut.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα, με το που παταω top up με πετάει εξω και γενικά αργεί η εφαρμογή σε σχέση με άλλες φορές... Το αντιμετωπίζει και άλλος;

 

Διάβασα σε μια απάντηση της Revo σε πελάτη στο Google Store οτι δουλεύουν πάνω στο πρόβλημα που τους πετάει η εφαρμογή,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...