Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απ την βιρτουαλ καρτα, μπορω να μεταφερω τα χρηματα στον λογαριασμο της τραπεζας μου?

 

απο το γκισε των τραπεζων, ποση ειναι η χρεωση και ποια διαδικασια ακολουθω? (απ το ατμ δε γινεται?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειμαι στην αρχική διαδικάσία που βάζεις τον αριθμό του τηλεφώνου σου .Τον έβαλα αλλά αργεί πάρα παρα πολύ να μου στείλει τον κωδικο.25 λεπτά και ακόμα τίποτα.Γιατί αυτό?


ok τωρα

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια ερώτηση και απο εμενα ; Η κάρτα (πλαστικό) που στελνει η revolut εχει το ονομά μας τυπωμένο επάνω ;Ναι

Ναι εχει το ονοματεπωνυμο κανονικα τυπωμενο οπως το εχεις δωσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ . Τοτε εγώ ειμαι ο κυριος NULL.. Για να δώ τι θα μου πει το support τους...

Εχω κάνει verify και δεν βλέπω το λογο να μην εχει το κανονικό μου ονομα τυπωμένο επάνω.. Ασε που δεν ξέρω μηπως αυτό αποτελει προβλημα σε αγορές με φυσική παρουσια σε καταστήματα του εξωτερικού..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ . Τοτε εγώ ειμαι ο κυριος NULL.. Για να δώ τι θα μου πει το support τους...

Εχω κάνει verify και δεν βλέπω το λογο να μην εχει το κανονικό μου ονομα τυπωμένο επάνω.. Ασε που δεν ξέρω μηπως αυτό αποτελει προβλημα σε αγορές με φυσική παρουσια σε καταστήματα του εξωτερικού..

Δηλαδή εσύ έκανες verify και σου έστειλαν κάρτα χωρίς όνομα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς τι γίνεται αν αλλάξουμε rom στο κινητό; Θα μας δώσει την ίδια κάρτα με το ίδιο cvv ή όχι;

 

Έχω αλλάξει εγώ και μάλλον θα ξανααλλάξω σήμερα. Οπότε θα σημειώσω το cvv πριν και θα ενημερώσω. Αν και η λογική λέει ότι δεν αλλάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εσύ έκανες verify και σου έστειλαν κάρτα χωρίς όνομα?

 

Ακριβως. Τώρα μια εβδομάδα τουλάχιστον χαμενη  σε αναμονή νεας καρτας + νεα συνδεση στο Paypal 

εστειλα χρηματα απο τo winbank στην revolut την παρασκευη και ακομα δεν εχουν εμφανιστει 

 

Αυριο θα τα δεις αν ολα ειναι ΟΚ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 εργάσιμες μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως. Τώρα μια εβδομάδα τουλάχιστον χαμενη  σε αναμονή νεας καρτας + νεα συνδεση στο Paypal 

 

Αυριο θα τα δεις αν ολα ειναι ΟΚ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 εργάσιμες μερες

τι εννοείς αν όλα είναι ok?

από την τράπεζα τα τράβηξε την παρασκευή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...