Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα την Πειραιως απο περιεργια και συμφωνα με αυτα που μου ειπαν, δεν αλλαξε τιποτα απο μερους τους. Η Revolut λεει αλλαξε κατηγορια στην οποια ανηκει και δεν εμπιπτει πλεον στις κατηγοριες που επιτρεπονται συναλλαγες στο εξωτερικο. Δεν θυμαμαι και πως μου τις ειπε. Πριν ηταν Επιχειρησεις ταδε και τωρα ειναι Οικονομικα ιδρυματα κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορώ να ανταλλάξω σε άλλο νόμισμα άμεσα όσα χρήματα θέλω μέσω του exchange panel χωρίς προμήθεια σωστά?

To λέω μην κάνω καμια μλκία και τρέχω. (στο σαϊτ τους δεν αναφέρει κάτι για προμήθεια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφέρει κανείς να βρει την επιλογή για ξεκλειδωμα της εφαρμογής μέσω δακτυλικου αποτυπώματος(για Android μιλάω)?

Σύμφωνα με αυτούς υπάρχει τέτοια επιλογή στο Profile, αλλά εγώ δεν βρίσκω τίποτα!

Xiaomi συσκευή έχω,μηοως παίζει ρόλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφέρει κανείς να βρει την επιλογή για ξεκλειδωμα της εφαρμογής μέσω δακτυλικου αποτυπώματος(για Android μιλάω)?

Σύμφωνα με αυτούς υπάρχει τέτοια επιλογή στο Profile, αλλά εγώ δεν βρίσκω τίποτα!

Xiaomi συσκευή έχω,μηοως παίζει ρόλο?

Μπορει σε root συσκευη να μην δουλευει. Κανε τους μια ερωτιση στο chat.

Μπορώ να ανταλλάξω σε άλλο νόμισμα άμεσα όσα χρήματα θέλω μέσω του exchange panel χωρίς προμήθεια σωστά?

To λέω μην κάνω καμια μλκία και τρέχω. (στο σαϊτ τους δεν αναφέρει κάτι για προμήθεια)

Οχι δωρεαν ειναι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει σε root συσκευη να μην δουλευει. Κανε τους μια ερωτιση στο chat.

 

Βασικά δεν είναι root η συσκευή και επίσης εχω μιλήσει μέσω chat μαζί τους δείχνοντας τους και screenshots αλλά δεν βγάζουμ άκρη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφέρει κανείς να βρει την επιλογή για ξεκλειδωμα της εφαρμογής μέσω δακτυλικου αποτυπώματος(για Android μιλάω)?

Σύμφωνα με αυτούς υπάρχει τέτοια επιλογή στο Profile, αλλά εγώ δεν βρίσκω τίποτα!

Xiaomi συσκευή έχω,μηοως παίζει ρόλο?

Πήγαινε στο κυκλάκι με τις γραμμές κάτω δεξιά > Profile > Security > Sign in with fingerprint > On/Off

 

Τσέκαρε αν έχει να κάνεις καμιά αναβάθμιση της εφαρμογής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ οι κάρτες μας!

Μετά από αρκετή ώρα μίλησα με το support τους για το θέμα με το top up από κάρτες και έλαβα το ακόλουθο:

"Our payment processor is experiencing some issues with certain card top ups . Apologies for the inconvenience caused. I can confirm that they are working on it and it should be fixed shortly. We will notify our users once fixed. I am sorry for the inconveniences and thank you for understanding!"

Αρα είναι θέμα της REVOLUT!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ειπαν απο τη Revolut το πρωι οτι δεν εχει αλλαξει κατι απο αυτους κι εκανα εμβασμα γαμωτο. Ελπιζω να μπουν μεχρι αυριο, γιατι σημερα τα χρειαζομουν κανονικα τα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ειπαν απο τη Revolut το πρωι οτι δεν εχει αλλαξει κατι απο αυτους κι εκανα εμβασμα γαμωτο. Ελπιζω να μπουν μεχρι αυριο, γιατι σημερα τα χρειαζομουν κανονικα τα λεφτα.

Αύριο βράδυ να τα περιμένεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά η διαφορά να κάνεις pop-up με κάρτα κατευθείαν από το να στείλεις εμβασμα κατευθείαν από τον λογαριασμό σου στην Αγγλια?

Με την κάρτα γίνεται αμεσα η προσθηκη των χρηματων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την κάρτα γίνεται αμεσα η προσθηκη των χρηματων.

Τις δέχεται τις ελληνικές κάρτες ή λόγο καπιταλ όχι?

Επίσης χρεώνει κανονικα το 1€?

Και τελς ή κάρτα πρέπει να είναι πιστωτική ή χρεωστική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφέρει κανείς να βρει την επιλογή για ξεκλειδωμα της εφαρμογής μέσω δακτυλικου αποτυπώματος(για Android μιλάω)?

Σύμφωνα με αυτούς υπάρχει τέτοια επιλογή στο Profile, αλλά εγώ δεν βρίσκω τίποτα!

Xiaomi συσκευή έχω,μηοως παίζει ρόλο?

Μία χαρά παίζει με xiaomi Redmi Note 3. Πρέπει να το έχεις όμως και ως επιλογή screen lock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...