Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι σίγουρο αυτό; γιατί θέλει να κάνει άμεσα αγορά από spordirect οπότε να της πω να κάνει άλλο έμβασμα.

 

Αδερφέ τέτοιες αγορές από το εξωτερικό γίνονται πλέον και με Ελληνικές κάρτες. Κοντεύουν 2 μήνες που ισχύει και το λέμε εδώ και πολλές σελίδες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αδερφέ τέτοιες αγορές από το εξωτερικό γίνονται πλέον και με Ελληνικές κάρτες. Κοντεύουν 2 μήνες που ισχύει και το λέμε εδώ και πολλές σελίδες...

Εντάξει είχα καιρό να ενημερωθω, μπορεί να χαλάρωσε κάπως το πράγμα για ένα διάστημα αλλά μην τρελαθούμε ότι η revolut είναι πλέον περιττή.

 

Δηλαδή εσύ έτσι όπως το έθεσες πρέπει να πω στη αδερφή μου να κάνει την αγορά με ελληνική κάρτα η οποία θα γίνει δεκτή 100% πράγμα που δεν το νομίζω φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα της πω να κάνει παραγγελία από spordirect αύριο και αν φάει άκυρο μετά μη μου λέτε άλλα.

 

 

Σε χαλάει κάτι? Εχεις να χάσεις κάτι αμα προσπαθησεις να χτυπήσεις ελληνικη κάρτα? 

 

Εμεις γιατι να απολογηθουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα της πω να κάνει παραγγελία από spordirect αύριο και αν φάει άκυρο μετά μη μου λέτε άλλα.

 

Ρε παλικάρι πας καλά;  Σου λέμε τι συμβαίνει. Αν θες δοκιμάζεις και βλέπεις ότι δουλεύει. Αν δεν δουλέψει κάνε μετά ό,τι νομίζεις. Θα γκρεμιστεί ο κόσμος γύρω σου δηλαδή ακόμα κι αν αποτύχει η πρώτη προσπάθεια; Απορώ πραγματικά με μερικούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα διάβασα πως η revolut μπορείς να κάνεις ανάληψη χρημάτων από όλο των κόσμο χωρίς κόστος ισχύει αυτό; Και πιο είναι το κόστος στην μεταφορά χρημάτων ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ισχυει σε καποια νομισματα μπορεις να δεις στην εφαρμογη τι θα σου κοστισει  η αναληψη στο νομισμα της χωρας που βρισκεσαι.σε καποια οχι αλλα λενε οτι εχει καλη ισοτιμια.οταν βγαλεις τα λεφτα θα σου ερθει μηνυμα στην εφαρμογη.δοκιμαστικα βγαλε λιγα.

 

με ενα ευρω συνηθως κανεις το εμβασμα.

 

τελικα δεν περναει το τοπαπ απο ελληνικη καρτα ετσι;δεν φτιαχτηκε το προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα

 

μπορει καποιος να ανεβασει το apk για να το εγκαταστήσω σε tablet

 

Ευχαριστώ

Το ανέβασα στο EasyBytez και σου έστειλα το link με PM...

(Δεν ήξερα αν επιτρέπεται να δώσω live link εδώ)

 

Ας μου πει κάποιος mod αν επιτρέπεται έτσι ώστε να δώσω το link δημόσια (μιας και πρόκειται για free app) μήπως βοηθήσουμε και κανέναν άλλο.

Πρόκειται για προσωπικό μου λογαριασμό στο easybytez,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα δεν περναει το τοπαπ απο ελληνικη καρτα ετσι;δεν φτιαχτηκε το προβλημα;

 

Όχι και μάλλον ούτε πρόκειται γιατί δεν υπάρχει κανένα "τεχνικό" πρόβλημα. Φταίνε τα capital controls τα οποία απαγορεύουν την εξαγωγή χρήματος στο εξωτερικό. Με άλλη ξένη κάρτα μόλις φόρτισα τη Revolut. Οι Ελληνικές δεν επιτρέπεται να το κάνουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και μάλλον ούτε πρόκειται γιατί δεν υπάρχει κανένα "τεχνικό" πρόβλημα. Φταίνε τα capital controls τα οποία απαγορεύουν την εξαγωγή χρήματος στο εξωτερικό. Με άλλη ξένη κάρτα μόλις φόρτισα τη Revolut. Οι Ελληνικές δεν επιτρέπεται να το κάνουν.

Για δώσε περισσότερες πληροφοριες σχετικα με τη ξένη κάρτα. Πως την φορτίζεις την ξένη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...