Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω ένα λογαριασμό μπορεί να έχει κάποιος ανά τηλεφωνικό νούμερο αλλιώς θα υπήρχε πρόβλημα ασφαλείας

Αυτό ακριβώς ισχύει και με το φίλο, απλά δεν το έχει καταλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα topup και μέσα σε 3 εργάσιμες μέρες μου τα πιστώσαν στον λογαριασμό R.

Παρατήρησα πως έχει επιλογή προσθήκης υπάρχουσας κάρτας Revolut. 

Εαν στον υπάρχον λογαριασμό μου, που έχω ηδη την δικιά μου κάρτα, πάω να προσθέσω κάρτα που ανήκει σε λογαριασμό Revolut τρίτου, θα το επιτρέψει; 

Έτσι ώστε να μπορούμε να μεταφέρουμε κατ ανάγκην χρήματα ο ένας στον αλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα topup και μέσα σε 3 εργάσιμες μέρες μου τα πιστώσαν στον λογαριασμό R.

Παρατήρησα πως έχει επιλογή προσθήκης υπάρχουσας κάρτας Revolut. 

Εαν στον υπάρχον λογαριασμό μου, που έχω ηδη την δικιά μου κάρτα, πάω να προσθέσω κάρτα που ανήκει σε λογαριασμό Revolut τρίτου, θα το επιτρέψει; 

Έτσι ώστε να μπορούμε να μεταφέρουμε κατ ανάγκην χρήματα ο ένας στον αλλον.

Οχι δεν θα το επιστρεψει.Αν θελεις μεταφορα υπαρχει επιλογη αμεση και δωρεαν για μεταφορα σε εναν αλλο λογαριασμο revolut.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα topup και μέσα σε 3 εργάσιμες μέρες μου τα πιστώσαν στον λογαριασμό R.

Παρατήρησα πως έχει επιλογή προσθήκης υπάρχουσας κάρτας Revolut. 

Εαν στον υπάρχον λογαριασμό μου, που έχω ηδη την δικιά μου κάρτα, πάω να προσθέσω κάρτα που ανήκει σε λογαριασμό Revolut τρίτου, θα το επιτρέψει; 

Έτσι ώστε να μπορούμε να μεταφέρουμε κατ ανάγκην χρήματα ο ένας στον αλλον.

Υπάρχουσας κάρτας στο όνομα σου και επιβεβαιωμένη προφανώς, από άλλο τηλεφωνικό αριθμό (ή από έναν, αν είσαι premium χρήστης μερακλής). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το ποστ θελει update. Ειναι broken οι φωτογραφιες, και εχουν αλλαξει μερικα πραγματα. Π.χ αντι για barcleys bank τωρα λεει Lloyds bank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ,εκανα verify  με διπλωμα και τωρα το οριο  φορτισης ειναι 500Ε το χρονο,πως μπορω να το ανεβασω?


Α

 

Καλησπερα ,εκανα verify  με διπλωμα και τωρα το οριο  φορτισης ειναι 500Ε το χρονο,πως μπορω να το ανεβασω?

Ακυρο, με το ανεβασαν οι ιδιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα χρήματα από Πειραιώς Ξημερώματα Πέμπτης 1η του μήνα με κανονική προταιρεοτητα ,κανονικά σήμερα βράδυ δεν θα έπρεπε να είχαν μπει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα χρήματα από Πειραιώς Ξημερώματα Πέμπτης 1η του μήνα με κανονική προταιρεοτητα ,κανονικά σήμερα βράδυ δεν θα έπρεπε να είχαν μπει;

Καμιά φορά καθυστερούν λίγο παραπάνω. Ο λογαριασμός σου χρεώθηκε; Αφαιρέθηκε το ποσό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά φορά καθυστερούν λίγο παραπάνω. Ο λογαριασμός σου χρεώθηκε; Αφαιρέθηκε το ποσό;

ναι έχουν χρεωθεί κανονικά,value date 1 June λέει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν πριν λίγο τα χρήματα και θέλω να αγοράσω από eBay κάτι που έχει 113 Australian dollars,δλδ περίπου 74ευρω.Οταν πάω να πλήρωσω με την Revolut μου λέει να πληρώσω σε λιρές και βγαίνει περίπου 78,5ευρω.Γινετε μέσω Revolut να μετατρέψω euro σε Australian dollars?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν πριν λίγο τα χρήματα και θέλω να αγοράσω από eBay κάτι που έχει 113 Australian dollars,δλδ περίπου 74ευρω.Οταν πάω να πλήρωσω με την Revolut μου λέει να πληρώσω σε λιρές και βγαίνει περίπου 78,5ευρω.Γινετε μέσω Revolut να μετατρέψω euro σε Australian dollars?

Απλα επιλεγεις στο paypal να σε χρεωσει στο νομισμα της αγορας και θα κανει μονη της την μετρατοπη η revolut.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...