Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτο. Έκανα ότι μου είπες. Επικοινώνησα και στο Facebook με τον Andrea K. Και μετά από 10 λεπτά ύστερα από 12 μέρες μπήκαν τα λεφτά

 

Χίλια ευχαριστώ.

ε ναι μόνο έτσι θέλουν.τιποτα μην το συζητάς.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όχι γράψε στο community ακριβώς πως έχουν τα πράγματα και κάνε tag @andreas.kapsos στο feedback και να δεις για πότε τρέχουν

Ναι, το έχω αναφέρει εγώ αυτό, σε παλιότερο post (@Thomas_K29 γενικά καλό είναι να διαβάζουμε λίγο και τα παλιά ποστ, θεωρητικά θα έκανες πιο γρήγορα από 12 ημέρες, αν το είχες πράξει ;-) / δεν κάνω υπόδειξη, προτροπή είναι για να λύνεις πιο γρήγορα τέτοια, ήδη απαντημένα, θέματα) . Ο Ανδρέας γενικά απαντάει και εξυπηρετεί. 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα λεφτα με τον παλιο τροπο στις 26 του μηνος και στις 27 λεει οτι πηγαν και δειχνει το μηνυμα :

 

<<Παραλήφθηκε επιτυχώς από την άλλη τράπεζα>>

 

Κανονικα δε θα επρεπε να τα εμφανιζει και η revolut; Ακομα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα λεφτα με τον παλιο τροπο στις 26 του μηνος και στις 27 λεει οτι πηγαν και δειχνει το μηνυμα :

 

<<Παραλήφθηκε επιτυχώς από την άλλη τράπεζα>>

 

Κανονικα δε θα επρεπε να τα εμφανιζει και η revolut; Ακομα τιποτα.

Αυριο το πρωι θα τα εχεις λαβει αν το εχεις κανει σωστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, ΣΚ δεν θα δεις κάτι. Λογικά Δευτέρα πρωί θα φανεί το ποσό στο λογαριασμό. 27.07 είναι το valeur να υποθέσω; 

Θα σου πω από τη δική μου εμπειρία με τον νέο πάντα τρόπο (μέσω προσωπικού ΙΒΑΝ) :

 

Μεταφορά από εμένα (μεσάνυχτα Πέμπτης προς Παρασκευή), πίστωση Δευτέρα πρωί. 

Μεταφορά από τον αδερφό μου προς εμένα (απόγευμα Παρασκευής), πίστωση Τετάρτη απόγευμα (του έδινε valeur κατά την κατάθεση, για Τρίτη). 

 

Από επικοινωνία μαζί τους (ένας από τους πολλούς του support, με μια από τις πολλές απαντήσεις τους), είπαν ότι απαιτούνται μέχρι και 3 εργάσιμες για τη μεταφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκτος θεματος...

Admin Δεν είναι εκτός θέματος...Εαν δεις τα προηγούμενα σχόλια μου 2 σελίδες πίσω. Κάνετε παρατηρήσεις λες και όλοι είστε πάντα εντός θέματος και εκτός να ήταν που δεν είναι.Kακό δεν είναι να ενημερώνεις τέλος πάντων

Επεξ/σία από eprototype
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφώς δεν είναι κακό να ενημερώνεις, ποιό θα ήταν άλλωστε και το νόημα του forum. Όμως, θα πρέπει να λαμβάνεις υπόψη σου κάποιους κανόνες που υπάρχουν (οι οποίοι και σου κοινοποιήθηκαν κατά τη διάρκεια της εγγραφής σου), προκειμένου να μην δημιουργείται μπάχαλο στα διάφορα topics και να μπορεί η όποια αναζήτηση σε όποιο χρονικό σημείο και αν γίνει αυτή (δηλαδή, μετά από κάποιες μέρες, μήνες ή χρόνια), να διευκολύνει και τους άλλους χρήστες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαφώς δεν είναι κακό να ενημερώνεις, ποιό θα ήταν άλλωστε και το νόημα του forum. Όμως, θα πρέπει να λαμβάνεις υπόψη σου κάποιους κανόνες που υπάρχουν (οι οποίοι και σου κοινοποιήθηκαν κατά τη διάρκεια της εγγραφής σου), προκειμένου να μην δημιουργείται μπάχαλο στα διάφορα topics και να μπορεί η όποια αναζήτηση σε όποιο χρονικό σημείο και αν γίνει αυτή (δηλαδή, μετά από κάποιες μέρες, μήνες ή χρόνια), να διευκολύνει και τους άλλους χρήστες. 

Τους λαμβάνω υπόψη άλλοι δεν τους λαμβάνουν και δεν καταλαβαίνουν ότι αναφερόμουν σε άλλη συζήτηση και το κάνουν ολόκληρο θέμα όπως είπα στο post μου από πανω το σχόλιο μου αναφέρετε σε προηγούμενη συζήτηση μου δεν είναι εκτός θέματος  απλός ξέχασα να κάνω παράθεση δεν ήταν για ενημέρωση

Επεξ/σία από eprototype
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο το πρωι θα τα εχεις λαβει αν το εχεις κανει σωστα

Ακομα να ερθουν. Περιεργο..

 

Δεν εχω κανει κατι λαθος. Τα στοιχεια αποθηκευμενα τα ειχα στην alphabank. Απλα πατησα το ποσο.

 

Μηπως θελει να μιλησω με το support να τους πω οτι εκανα καταθεση με τον παλιο τροπο, αν και ενεργοποιησα τον καινουριο στο προγραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα να ερθουν. Περιεργο..

 

Δεν εχω κανει κατι λαθος. Τα στοιχεια αποθηκευμενα τα ειχα στην alphabank. Απλα πατησα το ποσο.

 

Μηπως θελει να μιλησω με το support να τους πω οτι εκανα καταθεση με τον παλιο τροπο, αν και ενεργοποιησα τον καινουριο στο προγραμμα;

Reference εβαλες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν αποθηκευμενο και αυτο. Κανονικα μπηκαν ολα τα στοιχεια.

Περιμενεις μεχρι Δευτερα πρωι (12:00-1:30) και αμα δεν πιστωθουν μεχρι τοτε στειλεις με screenshot την σελιδα του εμβασματος στο chat και θα στα πιστωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από eurobank έστειλα επιτυχώς στο προσωπικό μου revolut IBAN χρησιμοποιώντας BIC LIABLT2XXXX. Είναι το BIC της τράπεζας της Λιθουανίας LIETUVOS BANKAS (BANK OF LITHUANIA: VILNIUS, GEDIMINO 6)

 

Τα έστειλα Τετάρτη πρωί και τα είδα Παρασκευή απόγευμα στην REVOLUT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...